|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Дені саудың жаны сау |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№72 сабақ. Түбір мен қосымша. 32-35-жаттығулар
|
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.4.1 - мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтау 2.3.6.1 - бас әріп пен кіші әріптің биіктігі мен мөлшерінсақтап, оларды байланыстырып көлбеу және таза жазу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Түбір мен қосымшаны ажырата алады |
|||||
|
Құндылықтар: Қаңтар айы: Заң және тәртіп |
Сабақ құндылығы: БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ Апта дәйексөзі: Әділ заң- аспан тірегі |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 22 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру
Өткенді пысықтау 29-жаттығу Өлеңді жатқа жаз Өлеңдегі қарамен жазылған сөздердің түбірі мен қосымшасын ажырат Түбір қосымша Маңдай- дан, Шаңғы- м, Қырат- тан. Құндылық мақсаты: Басқалар үшін маңызды тапсырмаларды орындаудың қажеттілігі мен маңыздылығын түсіну Жаңа тақырып 32-жаттығу Деңгейлік тапсырма 1-деңгей Мәтінді оқы. Көл мен көлшіктің айырмашылығын тап. 2-деңгей. Самат пен Мараттың қайсысы дұрыс айтты? Көл, көлге, көлшік сөздерін сөз құрамына талда. 3-деңгей. Қандай көлдерді білесің? Бір көлдің шығу тарихы жайлы дерек жина. ЕБҚ Мына сөздердің түбірі мен қосымшасын ажырат Көлге, таудың, далада, бақалар. ЕҚБ Сәйкестендір
ФС тапсырмасы 33-жаттығу Көп нүктенің орнына тиісті қосымшаларды қойып, мәтінді көшіріп жаз. Мектепте шахмат үйірмесі бар.Біз сол үйірмеге қатысамыз. Біз шахматтан болған жарыстан бірінші орын алдық
35-жаттығу «Адасқан буындар» ойыны Бұлттардағы буындар мен сөздерден жұмбақ құрастырып жаз. Шешуін тап Допты алып қолға, Дәл түсірген торға. Баскетболшы Үй тапсырмасы 34-жаттығу Қайсысы түбір,қайсысы қосымша екенін дәлелде Түбір қосымша Тау - дай Теңіз -ші Су -шы Үлкен -дер Жуан -дық ҚЖ: Тест тапсырмасы .
Кері байланыс
|
Амандасады.Жақсы тілектер айтады Үй тапсырмасын тексертеді Деңгейлік тапсырма орындайды Жеке жұмыс жүргізеді Тапсырмалар ды орындайды Жаттығу жасайды Буындардан сөз құрайды Үй тапсырмасын алады Қосымша жұмыс жасайды Кері байланыс жасайды |
ҚБ: « Плюс-минус»әдісі
Дескриптор Өлеңді жатқа жазады-1б Өлеңдегі қарамен жазылған сөздердің түбірі мен қосымшасын ажыратады-1б Дескриптор: 1-деңгей Көл мен көлшіктің айырмашылығын табады-1б 2-деңгей Сөздерді сөз құрамына талдайды-1б 3-деңгей Өздері білетін көлдер жайлы ойларын ортаға салады-1б Мақтау, мадақтау арқылы бағалау.
Керемет! Дескриптор: Мәтінді көп нүктенің орнына тиісті қосымшаларды қойып, көшіріп жазады-1б
Дескриптор: Буындар мен сөздерден жұмбақ құрастырып жазып,шешуін табады-1б Дескриптор: Қайсысы түбір,қайсысы қосымша екенін дәлелдейді-1б
«Білім заряды» әдісі |
Суреттер Оқулық Суреттер Оқулық Оқулық Қимылдар Оқулық Жұмыс дәптері Тартпа парақтар Кері байланыс тақтасы |
||


жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
2сынып. Казак т.№72 сабақ. Түбір мен қосымша. 32-35-жаттығулар
2сынып. Казак т.№72 сабақ. Түбір мен қосымша. 32-35-жаттығулар
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Дені саудың жаны сау |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№72 сабақ. Түбір мен қосымша. 32-35-жаттығулар
|
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.4.1 - мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтау 2.3.6.1 - бас әріп пен кіші әріптің биіктігі мен мөлшерінсақтап, оларды байланыстырып көлбеу және таза жазу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Түбір мен қосымшаны ажырата алады |
|||||
|
Құндылықтар: Қаңтар айы: Заң және тәртіп |
Сабақ құндылығы: БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ Апта дәйексөзі: Әділ заң- аспан тірегі |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 22 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру
Өткенді пысықтау 29-жаттығу Өлеңді жатқа жаз Өлеңдегі қарамен жазылған сөздердің түбірі мен қосымшасын ажырат Түбір қосымша Маңдай- дан, Шаңғы- м, Қырат- тан. Құндылық мақсаты: Басқалар үшін маңызды тапсырмаларды орындаудың қажеттілігі мен маңыздылығын түсіну Жаңа тақырып 32-жаттығу Деңгейлік тапсырма 1-деңгей Мәтінді оқы. Көл мен көлшіктің айырмашылығын тап. 2-деңгей. Самат пен Мараттың қайсысы дұрыс айтты? Көл, көлге, көлшік сөздерін сөз құрамына талда. 3-деңгей. Қандай көлдерді білесің? Бір көлдің шығу тарихы жайлы дерек жина. ЕБҚ Мына сөздердің түбірі мен қосымшасын ажырат Көлге, таудың, далада, бақалар. ЕҚБ Сәйкестендір
ФС тапсырмасы 33-жаттығу Көп нүктенің орнына тиісті қосымшаларды қойып, мәтінді көшіріп жаз. Мектепте шахмат үйірмесі бар.Біз сол үйірмеге қатысамыз. Біз шахматтан болған жарыстан бірінші орын алдық
35-жаттығу «Адасқан буындар» ойыны Бұлттардағы буындар мен сөздерден жұмбақ құрастырып жаз. Шешуін тап Допты алып қолға, Дәл түсірген торға. Баскетболшы Үй тапсырмасы 34-жаттығу Қайсысы түбір,қайсысы қосымша екенін дәлелде Түбір қосымша Тау - дай Теңіз -ші Су -шы Үлкен -дер Жуан -дық ҚЖ: Тест тапсырмасы .
Кері байланыс
|
Амандасады.Жақсы тілектер айтады Үй тапсырмасын тексертеді Деңгейлік тапсырма орындайды Жеке жұмыс жүргізеді Тапсырмалар ды орындайды Жаттығу жасайды Буындардан сөз құрайды Үй тапсырмасын алады Қосымша жұмыс жасайды Кері байланыс жасайды |
ҚБ: « Плюс-минус»әдісі
Дескриптор Өлеңді жатқа жазады-1б Өлеңдегі қарамен жазылған сөздердің түбірі мен қосымшасын ажыратады-1б Дескриптор: 1-деңгей Көл мен көлшіктің айырмашылығын табады-1б 2-деңгей Сөздерді сөз құрамына талдайды-1б 3-деңгей Өздері білетін көлдер жайлы ойларын ортаға салады-1б Мақтау, мадақтау арқылы бағалау.
Керемет! Дескриптор: Мәтінді көп нүктенің орнына тиісті қосымшаларды қойып, көшіріп жазады-1б
Дескриптор: Буындар мен сөздерден жұмбақ құрастырып жазып,шешуін табады-1б Дескриптор: Қайсысы түбір,қайсысы қосымша екенін дәлелдейді-1б
«Білім заряды» әдісі |
Суреттер Оқулық Суреттер Оқулық Оқулық Қимылдар Оқулық Жұмыс дәптері Тартпа парақтар Кері байланыс тақтасы |
||


шағым қалдыра аласыз


















