|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Дені саудың жаны сау |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 2 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№73 сабақ. Түбір мен қосымша. Менің інім. 36-39-жаттығулар. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.3.1 мәтін мазмұнын анықтауға бағытталған сұрақтар құрастыру және жауап беру; 2.4.2.1 мұғалімнің көмегімен түбір мен қосымшаны ажырату; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Түбір мен қосымшаны ажырата алады Мәтін мазмұны бойынша сұрақтар құрастырады |
|||||
|
Құндылықтар: Қаңтар айы: Заң және тәртіп |
Сабақ құндылығы: БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ Апта дәйексөзі: Әділ заң- аспан тірегі |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 22 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру
Өткенді пысықтау 34-жаттығу Қайсысы түбір,қайсысы қосымша екенін дәлелде Түбір қосымша Тау - дай Теңіз -ші Су -шы Үлкен -дер Жуан -дық Құндылық мақсаты: Басқалар үшін маңызды тапсырмаларды орындаудың қажеттілігі мен маңыздылығын түсіну Жаңа тақырып 36-жаттығу Мәтінді түсініп оқы Топтық жұмыс 1-топ Мәтін мазмұны бойынша бір-біріңе сұрақ қойыңдар.Мәтінге ат қой. 2-топ Компьютердің пайдасы мен зияны» тақырыбында топта талқылауға қатыс. ЕБҚ Мына сөздердің түбірі мен қосымшасын ажырат Кітапқа, зымыранның, оқушылар, жұмысшы. ЕҚБ Өзің сөздер ойлап тауып, оларды сөз құрамына талда ФС тапсырмасы 37-жаттығу Суреттегілерге қосымша жалғап, екінші бағандағы сөздермен байланыстырып жаз. Шанамен сырғанады. Суға шомылды. Парашютпен секірді. Доппен ойнады.
Шығармашылық тапсырма 39-жаттығу Ойлан тап Әнуар-2орын Мағжан-3орын Талғат-1орын Үй тапсырмасы 38-жаттығу Жаңылтпашты жатқа жаз Қарамен жазылған сөздердің түбірі мен қосымшасын ажырат Түбір жұрнақ жалғау түбір жалғау Дойбы-шы-ны дойбы-шы ҚЖ: Семантикалық картаны толтыр. Түбір мен қосымшаларды бөліп жаз.
Кері байланыс
|
Амандасады.Жақсы тілектер айтады Үй тапсырмасын тексертеді Топтық тапсырма орындайды Жеке жұмыс жүргізеді Тапсырмалар ды орындайды Жаттығу жасайды Шығармашылық тапсырма орындайды Үй тапсырмасын алады Қосымша жұмыс жасайды Кері байланыс жасайды |
ҚБ: « Чупа чупс»әдісі
Дескриптор : Қайсысы түбір,қайсысы қосымша екенін дәлелдейді-1б
Дескриптор: 1-топ Мәтін мазмұны бойынша бір-біріне сұрақ қойып,мәтінге ат қояды-1б 2-топ Компьютердің пайдасы мен зияны» тақырыбында топта талқылауға қатысады-1б Мақтау, мадақтау арқылы бағалау.
Керемет! Дескриптор: Суреттегілерге қосымша жалғап, екінші бағандағы сөздермен байланыстырып жазады-1б
Дескриптор: Шығармашылық тапсырма орындайды-1б Дескриптор: Жаңылтпашты жатқа жазады-1б Қарамен жазылған сөздердің түбірі мен қосымшасын ажыратады-1б
Тамаша! «Алтын көмбе» әдісі |
Суреттер Оқулық Суреттер Оқулық Оқулық Қимылдар Оқулық Жұмыс дәптері Тартпа парақтар Кері байланыс тақтасы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
2сынып. Казак т.№73 сабақ. Түбір мен қосымша. Менің інім. 36-39-жаттығулар.
2сынып. Казак т.№73 сабақ. Түбір мен қосымша. Менің інім. 36-39-жаттығулар.
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Дені саудың жаны сау |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 2 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№73 сабақ. Түбір мен қосымша. Менің інім. 36-39-жаттығулар. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.3.1 мәтін мазмұнын анықтауға бағытталған сұрақтар құрастыру және жауап беру; 2.4.2.1 мұғалімнің көмегімен түбір мен қосымшаны ажырату; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Түбір мен қосымшаны ажырата алады Мәтін мазмұны бойынша сұрақтар құрастырады |
|||||
|
Құндылықтар: Қаңтар айы: Заң және тәртіп |
Сабақ құндылығы: БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ Апта дәйексөзі: Әділ заң- аспан тірегі |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 22 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру
Өткенді пысықтау 34-жаттығу Қайсысы түбір,қайсысы қосымша екенін дәлелде Түбір қосымша Тау - дай Теңіз -ші Су -шы Үлкен -дер Жуан -дық Құндылық мақсаты: Басқалар үшін маңызды тапсырмаларды орындаудың қажеттілігі мен маңыздылығын түсіну Жаңа тақырып 36-жаттығу Мәтінді түсініп оқы Топтық жұмыс 1-топ Мәтін мазмұны бойынша бір-біріңе сұрақ қойыңдар.Мәтінге ат қой. 2-топ Компьютердің пайдасы мен зияны» тақырыбында топта талқылауға қатыс. ЕБҚ Мына сөздердің түбірі мен қосымшасын ажырат Кітапқа, зымыранның, оқушылар, жұмысшы. ЕҚБ Өзің сөздер ойлап тауып, оларды сөз құрамына талда ФС тапсырмасы 37-жаттығу Суреттегілерге қосымша жалғап, екінші бағандағы сөздермен байланыстырып жаз. Шанамен сырғанады. Суға шомылды. Парашютпен секірді. Доппен ойнады.
Шығармашылық тапсырма 39-жаттығу Ойлан тап Әнуар-2орын Мағжан-3орын Талғат-1орын Үй тапсырмасы 38-жаттығу Жаңылтпашты жатқа жаз Қарамен жазылған сөздердің түбірі мен қосымшасын ажырат Түбір жұрнақ жалғау түбір жалғау Дойбы-шы-ны дойбы-шы ҚЖ: Семантикалық картаны толтыр. Түбір мен қосымшаларды бөліп жаз.
Кері байланыс
|
Амандасады.Жақсы тілектер айтады Үй тапсырмасын тексертеді Топтық тапсырма орындайды Жеке жұмыс жүргізеді Тапсырмалар ды орындайды Жаттығу жасайды Шығармашылық тапсырма орындайды Үй тапсырмасын алады Қосымша жұмыс жасайды Кері байланыс жасайды |
ҚБ: « Чупа чупс»әдісі
Дескриптор : Қайсысы түбір,қайсысы қосымша екенін дәлелдейді-1б
Дескриптор: 1-топ Мәтін мазмұны бойынша бір-біріне сұрақ қойып,мәтінге ат қояды-1б 2-топ Компьютердің пайдасы мен зияны» тақырыбында топта талқылауға қатысады-1б Мақтау, мадақтау арқылы бағалау.
Керемет! Дескриптор: Суреттегілерге қосымша жалғап, екінші бағандағы сөздермен байланыстырып жазады-1б
Дескриптор: Шығармашылық тапсырма орындайды-1б Дескриптор: Жаңылтпашты жатқа жазады-1б Қарамен жазылған сөздердің түбірі мен қосымшасын ажыратады-1б
Тамаша! «Алтын көмбе» әдісі |
Суреттер Оқулық Суреттер Оқулық Оқулық Қимылдар Оқулық Жұмыс дәптері Тартпа парақтар Кері байланыс тақтасы |
||
шағым қалдыра аласыз


















