|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Дені саудың жаны сау |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 2 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№74 сабақ. Түбір мен қосымша. Су. 40-43-жаттығулар.
|
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.3.1 мәтін мазмұнын анықтауға бағытталған сұрақтар құрастыру және жауап беру; 2.4.2.1 мұғалімнің көмегімен түбір мен қосымшаны ажырату; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Түбір мен қосымшаны ажырата алады |
|||||
|
Құндылықтар: Қаңтар айы: Заң және тәртіп |
Сабақ құндылығы: БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ Апта дәйексөзі: Әділ заң- аспан тірегі |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 22 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру
Өткенді пысықтау 38-жаттығу Жаңылтпашты жатқа жаз Қарамен жазылған сөздердің түбірі мен қосымшасын ажырат Түбір жұрнақ жалғау түбір жалғау Дойбы- шы- ны дойбы-шы Құндылық мақсаты: Басқалар үшін маңызды тапсырмаларды орындаудың қажеттілігі мен маңыздылығын түсіну Жаңа тақырып 40-жаттығу Өлеңді көшіріп жаз Қарамен жазылған сөздің түбірі мен қосымшасын ажырат Түбір жалғау Су - дан ЕБҚ Мына сөздердің түбірі мен қосымшасын ажырат Достар, гүлдерге, кітапхана, жарысқа. ЕҚБ Өзің сөздер ойлап тауып, оларды сөз құрамына талда ФС тапсырмасы 41-жаттығу Өлеңді оқы. Өзің ұнататын команда жеңіске жеткенде қандай көңіл күйде боласың?
Шығармашылық тапсырма 43-жаттығу Ұйқасын тап Атпен шап! Сумен бетіңді жу! Допты соқ! Болсын денің сау! Үй тапсырмасы 42-жаттығу Көп нүктенің орнына тиісті қосымшаны қойып, мақалдарды көшіріп жаз. Тазалық-саулық негізі Дені сау адам-дәулетті адам. ҚЖ: Диктант Атамның жасы сексенде. Ол әлі тың Менің атам атпен жүргенді жақсы көреді. Атамның әңгімелері қызық. Мен атамды жақсы көремін. Тапсырма: Сөйлемдер ішінен түбір мен қосымшаға бөлінетін сөздерді тауып, сөз құрамына талда Кері байланыс
|
Амандасады.Жақсы тілектер айтады Үй тапсырмасын тексертеді Тапсырманы орныдайды Жеке тапсырма орындайды Жеке жұмыс жүргізеді Тапсырмалар ды орындайды Жаттығу жасайды Шығармашы лық тапсырма орындайды Үй тапсырмасын алады Қосымша жұмыс жасайды Кері байланыс жасайды |
ҚБ: «Ою»әдісі
Дескриптор : Жаңылтпашты жатқа жазады-1б Қарамен жазылған сөздердің түбірі мен қосымшасын ажыратады-1б Дескриптор: Өлеңді көшіріп жазады-1б Қарамен жазылған сөздің түбірі мен қосымшасын ажыратады-1б Жарайсың! Керемет!
Дескриптор: Өлеңді оқиды, өз көңіл күйін сөзбен жеткізеді-1б Дескриптор: Шығармашылық тапсырма орындайды-1б
Дескриптор: Көп нүктенің орнына тиісті қосымшаны қойып, мақалдарды көшіріп жазады-1б Дескриптор: Есту бойынша сөздерді дұрыс жазады-1б Сөйлемдер ішінен түбір мен қосымшаға бөлінетін сөздерді тауып, сөз құрамына талда «Түрлі түсті шарлар» әдісі |
Суреттер Оқулық Суреттер Таратпа парақ Оқулық Оқулық Қимылдар Оқулық Жұмыс дәптері Кері байланыс тақтасы |
||
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Дені саудың жаны сау |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 2 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№75 сабақ. Түбір мен қосымша. Шынығу. 44-48-жаттығулар
|
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.4.1 тірек сөздерді қатыстыра отырып, берілген тақырып бойынша әңгіме құрау; 2.4.2.1 мұғалімнің көмегімен түбір мен қосымшаны ажырату 2.3.5.1 жіберілген пунктуациялық, орфографиялық қателерді мұғалімнің көмегімен тауып, түзету және құраған сөйлемін толықтыру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Түбір мен қосымшаны ажырата алады Тақырыбы бойынша өлең мазмұнын болжай алады |
|||||
|
Құндылықтар |
Ұлттық мүдде: Қазақ тілінің қолдану аясын кеңейту |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 22 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру
Өткенді пысықтау 42-жаттығу Көп нүктенің орнына тиісті қосымшаны қойып, мақалдарды көшіріп жаз. Тазалық-саулық негізі Дені сау адам-дәулетті адам. Құндылық мақсаты: Басқалар үшін маңызды тапсырмаларды орындаудың қажеттілігі мен маңыздылығын түсіну Жаңа тақырып 44-жаттығу Суреттер бойынша әңгіме құрастыр Қандай қысқы ойын түрлерін білесің? Саған қайсысы ұнайды? ЕБҚ Қысқы ойындар туралы айт.Өзің достарыңмен қандай ойындар ойнайсың? ЕҚБ Өзің сөздер ойлап тауып, оларды сөз құрамына талда ФС тапсырмасы 45-жаттығу Өлеңді оқы. Тақырыбына қарап,өлең мазмұнын болжап айт.
46-жаттығу Көп нүктенің орнына керекті сөзді қойып, өлеңді көш Үй тапсырмасы 42-жаттығу Көп нүктенің орнына тиісті қосымшаны қойып, мақалдарды көшіріп жаз. Тазалық-саулық негізі Дені сау адам-дәулетті адам. ҚЖ: Диктант Атамның жасы сексенде. Ол әлі тың Менің атам атпен жүргенді жақсы көреді. Атамның әңгімелері қызық. Мен атамды жақсы көремін. Тапсырма: Сөйлемдер ішінен түбір мен қосымшаға бөлінетін сөздерді тауып, сөз құрамына талда Кері байланыс
|
Амандасады.Жақсы тілектер айтады Үй тапсырмасын тексертеді Әңгіме құрастырады Жеке тапсырма орындайды Тапсырмалар ды орындайды Жаттығу жасайды Шығармашы лық тапсырма орындайды Үй тапсырмасын алады Қосымша жұмыс жасайды Кері байланыс жасайды |
ҚБ: «Ми»әдісі
Дескриптор : Көп нүктенің орнына тиісті қосымшаны қойып, мақалдарды көшіріп жазады-1б Дескриптор: Суреттер бойынша әңгіме құрастырады-1б Жарайсың! Керемет! Дескриптор: Өлеңді оқиды-1Б Тақырыбына қарап,өлең мазмұнын болжайды-1б
Дескриптор: Шығармашылық тапсырма орындайды-1б Дескриптор: Көп нүктенің орнына тиісті қосымшаны қойып, мақалдарды көшіріп жазады-1б Дескриптор: Есту бойынша сөздерді дұрыс жазады-1б Сөйлемдер ішінен түбір мен қосымшаға бөлінетін сөздерді тауып, сөз құрамына талда «Түрлі түсті шарлар» әдісі |
Суреттер Оқулық Суреттер Оқулық Қимылдар Оқулық Жұмыс дәптері Кері байланыс тақтасы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
2сынып. Казак т.№74 сабақ. Түбір мен қосымша. Су. 40-43-жаттығулар.
2сынып. Казак т.№74 сабақ. Түбір мен қосымша. Су. 40-43-жаттығулар.
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Дені саудың жаны сау |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 2 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№74 сабақ. Түбір мен қосымша. Су. 40-43-жаттығулар.
|
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.3.1 мәтін мазмұнын анықтауға бағытталған сұрақтар құрастыру және жауап беру; 2.4.2.1 мұғалімнің көмегімен түбір мен қосымшаны ажырату; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Түбір мен қосымшаны ажырата алады |
|||||
|
Құндылықтар: Қаңтар айы: Заң және тәртіп |
Сабақ құндылығы: БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ Апта дәйексөзі: Әділ заң- аспан тірегі |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 22 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру
Өткенді пысықтау 38-жаттығу Жаңылтпашты жатқа жаз Қарамен жазылған сөздердің түбірі мен қосымшасын ажырат Түбір жұрнақ жалғау түбір жалғау Дойбы- шы- ны дойбы-шы Құндылық мақсаты: Басқалар үшін маңызды тапсырмаларды орындаудың қажеттілігі мен маңыздылығын түсіну Жаңа тақырып 40-жаттығу Өлеңді көшіріп жаз Қарамен жазылған сөздің түбірі мен қосымшасын ажырат Түбір жалғау Су - дан ЕБҚ Мына сөздердің түбірі мен қосымшасын ажырат Достар, гүлдерге, кітапхана, жарысқа. ЕҚБ Өзің сөздер ойлап тауып, оларды сөз құрамына талда ФС тапсырмасы 41-жаттығу Өлеңді оқы. Өзің ұнататын команда жеңіске жеткенде қандай көңіл күйде боласың?
Шығармашылық тапсырма 43-жаттығу Ұйқасын тап Атпен шап! Сумен бетіңді жу! Допты соқ! Болсын денің сау! Үй тапсырмасы 42-жаттығу Көп нүктенің орнына тиісті қосымшаны қойып, мақалдарды көшіріп жаз. Тазалық-саулық негізі Дені сау адам-дәулетті адам. ҚЖ: Диктант Атамның жасы сексенде. Ол әлі тың Менің атам атпен жүргенді жақсы көреді. Атамның әңгімелері қызық. Мен атамды жақсы көремін. Тапсырма: Сөйлемдер ішінен түбір мен қосымшаға бөлінетін сөздерді тауып, сөз құрамына талда Кері байланыс
|
Амандасады.Жақсы тілектер айтады Үй тапсырмасын тексертеді Тапсырманы орныдайды Жеке тапсырма орындайды Жеке жұмыс жүргізеді Тапсырмалар ды орындайды Жаттығу жасайды Шығармашы лық тапсырма орындайды Үй тапсырмасын алады Қосымша жұмыс жасайды Кері байланыс жасайды |
ҚБ: «Ою»әдісі
Дескриптор : Жаңылтпашты жатқа жазады-1б Қарамен жазылған сөздердің түбірі мен қосымшасын ажыратады-1б Дескриптор: Өлеңді көшіріп жазады-1б Қарамен жазылған сөздің түбірі мен қосымшасын ажыратады-1б Жарайсың! Керемет!
Дескриптор: Өлеңді оқиды, өз көңіл күйін сөзбен жеткізеді-1б Дескриптор: Шығармашылық тапсырма орындайды-1б
Дескриптор: Көп нүктенің орнына тиісті қосымшаны қойып, мақалдарды көшіріп жазады-1б Дескриптор: Есту бойынша сөздерді дұрыс жазады-1б Сөйлемдер ішінен түбір мен қосымшаға бөлінетін сөздерді тауып, сөз құрамына талда «Түрлі түсті шарлар» әдісі |
Суреттер Оқулық Суреттер Таратпа парақ Оқулық Оқулық Қимылдар Оқулық Жұмыс дәптері Кері байланыс тақтасы |
||
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Дені саудың жаны сау |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 2 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№75 сабақ. Түбір мен қосымша. Шынығу. 44-48-жаттығулар
|
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.4.1 тірек сөздерді қатыстыра отырып, берілген тақырып бойынша әңгіме құрау; 2.4.2.1 мұғалімнің көмегімен түбір мен қосымшаны ажырату 2.3.5.1 жіберілген пунктуациялық, орфографиялық қателерді мұғалімнің көмегімен тауып, түзету және құраған сөйлемін толықтыру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Түбір мен қосымшаны ажырата алады Тақырыбы бойынша өлең мазмұнын болжай алады |
|||||
|
Құндылықтар |
Ұлттық мүдде: Қазақ тілінің қолдану аясын кеңейту |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 22 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру
Өткенді пысықтау 42-жаттығу Көп нүктенің орнына тиісті қосымшаны қойып, мақалдарды көшіріп жаз. Тазалық-саулық негізі Дені сау адам-дәулетті адам. Құндылық мақсаты: Басқалар үшін маңызды тапсырмаларды орындаудың қажеттілігі мен маңыздылығын түсіну Жаңа тақырып 44-жаттығу Суреттер бойынша әңгіме құрастыр Қандай қысқы ойын түрлерін білесің? Саған қайсысы ұнайды? ЕБҚ Қысқы ойындар туралы айт.Өзің достарыңмен қандай ойындар ойнайсың? ЕҚБ Өзің сөздер ойлап тауып, оларды сөз құрамына талда ФС тапсырмасы 45-жаттығу Өлеңді оқы. Тақырыбына қарап,өлең мазмұнын болжап айт.
46-жаттығу Көп нүктенің орнына керекті сөзді қойып, өлеңді көш Үй тапсырмасы 42-жаттығу Көп нүктенің орнына тиісті қосымшаны қойып, мақалдарды көшіріп жаз. Тазалық-саулық негізі Дені сау адам-дәулетті адам. ҚЖ: Диктант Атамның жасы сексенде. Ол әлі тың Менің атам атпен жүргенді жақсы көреді. Атамның әңгімелері қызық. Мен атамды жақсы көремін. Тапсырма: Сөйлемдер ішінен түбір мен қосымшаға бөлінетін сөздерді тауып, сөз құрамына талда Кері байланыс
|
Амандасады.Жақсы тілектер айтады Үй тапсырмасын тексертеді Әңгіме құрастырады Жеке тапсырма орындайды Тапсырмалар ды орындайды Жаттығу жасайды Шығармашы лық тапсырма орындайды Үй тапсырмасын алады Қосымша жұмыс жасайды Кері байланыс жасайды |
ҚБ: «Ми»әдісі
Дескриптор : Көп нүктенің орнына тиісті қосымшаны қойып, мақалдарды көшіріп жазады-1б Дескриптор: Суреттер бойынша әңгіме құрастырады-1б Жарайсың! Керемет! Дескриптор: Өлеңді оқиды-1Б Тақырыбына қарап,өлең мазмұнын болжайды-1б
Дескриптор: Шығармашылық тапсырма орындайды-1б Дескриптор: Көп нүктенің орнына тиісті қосымшаны қойып, мақалдарды көшіріп жазады-1б Дескриптор: Есту бойынша сөздерді дұрыс жазады-1б Сөйлемдер ішінен түбір мен қосымшаға бөлінетін сөздерді тауып, сөз құрамына талда «Түрлі түсті шарлар» әдісі |
Суреттер Оқулық Суреттер Оқулық Қимылдар Оқулық Жұмыс дәптері Кері байланыс тақтасы |
||
шағым қалдыра аласыз





















