|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәні: |
Дүниетану |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бөлім: |
Дені саудың жаны сау |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: |
1 сынып. |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№34-сабақ. Әр алуан тапсырмалар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
1.1.4.1 жеке бас гигиенасынсақтаудың маңыздылығын пысықтау 1.1.1.4 тауар-ақша қатынасының қарапайым түрлерін еске түсіру 1.1.4.2 тамақтану режимін сақтаудың қажеттілігін пысықтау 1.1.1.5 тұтыну заттарына деген өз қажеттіліктерінің құрылымын, олардың қайдан келетінін анықтау |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Өтілген тақырыптарды пысықтайды, өз бетінше жұмыс жасайды |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау «Тамшылар» әдісі Сұрақтар: 1.Біз қандай тақырыптар өттік? 2.Мектепте не істейді? 3.Отбасың туралы айт 4.Біздің туған жеріміз қалай аталады? 5.Ауа райы деген не? 6.Ежелгі адамдар турал не білдің? 7.Мемлекеттік рәміздерді ата. 8.Денсаулықты қалай күтеміз? 9. Қауіп-қатерден сақтану шаралары туралы айт 10. Табиғатта демалудың пайдасы бар ма? Жаңа тақырып Ұжымдық жұмыс 1-тапсырма Суреттердің ішінен оқу құралдарын тап Олардың атауын жазып, тізім жаса Жұптық жұмыс 2-тапсырма Отбасы туралы досыңа мақал-мәтелдер айт, мағынасын түсіндір
Отан өнегесі 4.Атаның көңілі-балада Баланың көңілі-далада 3-тапсырма «Біздің туған жеріміз-Қазақстан» тақырыбына суреттер сал, өлеңдер оқы. «Нейрожаттығу» әдісі Топтық жұмыс 4-тапсырма Ежелгі адамдар туралы баяндама жасаңдар 1-топ От жағуды қалай үйренді? 2-топ: Тамақты қайдан тапты? 3-топ: Киімді қайдан алды? Топтық жұмыс 5-тапсырма Жыл мезгілдері туралы айт 1-топ Жаз бен күз 2-топ Қыс пен көктем 3-топ Уақыттың өтуі, ауысуы ФС тапсырмасы Кері байланыс
|
Бір-біріне сәттілік тілейді Тамшыларда жазылған сұрақтарға жауап береді Тапсырманы орындайды Жұптық жұмыс жасайды Тапсырманы орындайды Жаттығу жасайды Сұраққа жауап бере отырып, әңгіме құрайды Жыл мезгілдері туралы айтады Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру «Асық» әдісі арқылы мадақтап отыру
Дескриптор: Өткен тақырыптар туралы ө з ойларын толық, анық жеткізе алады Өткен тақырыптар туралы біледі, білімін қолданады Дескриптор: Суреттердің ішінен оқу құралдарын табады Олардың атауын жазып, тізім жасайды Дескриптор: Жұппен жұмыс жасай алады Мақал-мәтелдердің мағынасын түсінеді
Керемет! Тамаша! Дескриптор: Тірек сөздерді қолданып,ежелгі адамдар өмірі туралы баяндама жасайды Ежелгі адамдардың өмірі туралы біледі Дескриптор: Жыл мезгілдерінің ерекшеліктері туралы біледі Олар туралы айтады
Тамаша! «Білім гүлі» әдісі |
суреттер Суреттер Асықтар
оқулық
Жұмыс парағы Отбасы туралы суреттер Суреттер Отан туралы суреттер Музыка Қимылдар Ежелгі адамдар туралы суреттер
Суреттер Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Білім беру ұйымының
атауы Пәні: Дүниетану Бөлім: Дені саудың жаны
сау Педагогтің
аты-жөні: Күні: Сынып: 1
сынып. Сабақтың
тақырыбы: №34-сабақ. Әр алуан
тапсырмалар Оқу бағдарламасына сәйкес
оқыту мақсаты: 1.1.4.1 жеке бас
гигиенасынсақтаудың маңыздылығын пысықтау 1.1.1.4 тауар-ақша қатынасының
қарапайым түрлерін еске түсіру 1.1.4.2 тамақтану режимін
сақтаудың қажеттілігін пысықтау 1.1.1.5 тұтыну заттарына деген
өз қажеттіліктерінің құрылымын, олардың қайдан келетінін
анықтау Сабақтың
мақсаты Өтілген тақырыптарды
пысықтайды, өз бетінше жұмыс жасайды Сабақтың
барысы Сабақтың
кезеңі// уақыты Педагогтің
әрекеті Оқушының
әрекеті Бағалау Ресурстар Сабақ тың
басы 5
минут Өткенді
пысықтау 5
минут Сабақ тың
ортасы 20
минут Сергіту
сәті 2
минут Сабақты
қорыту 8минут Кері
байланыс 5
минут Психологиялық ахуалды
жақсарту Өткенді
пысықтау «Тамшылар»
әдісі Сұрақтар: 1.Біз қандай тақырыптар
өттік? 2.Мектепте не
істейді? 3.Отбасың туралы
айт 4.Біздің туған жеріміз қалай
аталады? 5.Ауа райы деген
не? 6.Ежелгі адамдар турал не
білдің? 7.Мемлекеттік рәміздерді
ата. 8.Денсаулықты қалай
күтеміз? 9. Қауіп-қатерден сақтану
шаралары туралы айт 10. Табиғатта демалудың
пайдасы бар ма? Жаңа
тақырып Ұжымдық
жұмыс 1-тапсырма Суреттердің ішінен оқу
құралдарын тап Олардың атауын жазып, тізім
жаса Жұптық
жұмыс 2-тапсырма Отбасы туралы досыңа
мақал-мәтелдер айт, мағынасын түсіндір Отан отбасынан
басталады Отан-қуат, отбасы-
шуақ Отбасының сәні-
сыйластық
Отан
өнегесі 4.Атаның
көңілі-балада Баланың
көңілі-далада 3-тапсырма «Біздің туған
жеріміз-Қазақстан» тақырыбына суреттер сал, өлеңдер
оқы. «Нейрожаттығу»
әдісі Топтық
жұмыс 4-тапсырма Ежелгі адамдар туралы баяндама
жасаңдар 1-топ От жағуды қалай
үйренді? 2-топ: Тамақты қайдан
тапты? 3-топ: Киімді қайдан
алды? Топтық
жұмыс 5-тапсырма Жыл мезгілдері туралы
айт 1-топ Жаз бен
күз 2-топ Қыс пен
көктем 3-топ Уақыттың өтуі,
ауысуы ФС
тапсырмасы Кері
байланыс Бір-біріне сәттілік
тілейді Тамшыларда жазылған сұрақтарға
жауап береді Тапсырманы
орындайды Жұптық жұмыс
жасайды Тапсырманы
орындайды Жаттығу
жасайды Сұраққа жауап бере отырып,
әңгіме құрайды Жыл мезгілдері туралы
айтады Кері байланыс
жасайды Мақтап, мадақтап
отыру «Асық» әдісі арқылы мадақтап
отыру Дескриптор: Өткен тақырыптар туралы ө з
ойларын толық, анық жеткізе алады Өткен тақырыптар туралы
біледі, білімін қолданады Дескриптор: Суреттердің ішінен оқу
құралдарын табады Олардың атауын жазып, тізім
жасайды Дескриптор: Жұппен жұмыс жасай
алады Мақал-мәтелдердің мағынасын
түсінеді Керемет! Тамаша! Дескриптор: Тірек сөздерді қолданып,ежелгі
адамдар өмірі туралы баяндама
жасайды Ежелгі адамдардың өмірі туралы
біледі Дескриптор: Жыл мезгілдерінің
ерекшеліктері туралы біледі Олар туралы
айтады Тамаша! «Білім гүлі»
әдісі суреттер Суреттер Асықтар оқулық Жұмыс
парағы Отбасы туралы
суреттер Суреттер Отан туралы
суреттер Музыка Қимылдар Ежелгі адамдар туралы
суреттер Суреттер | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||






















