ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР
|
Пәні:Әдебиеттік оқу |
Мектеп: Алматы Облысы Іле ауданы Чапай ауылындағы 10 орта мектеп |
|||||||||||||||||||||
|
Күні:11.09.2020ж |
Мұғалімнің есімі: Матабаева Айгерім Абдулхатқызы |
|||||||||||||||||||||
|
Сынып:3 |
Қатысқандар саны:24 Қатыспағандар саны 0 |
|||||||||||||||||||||
|
Тақырыбы |
Жыл басы |
|||||||||||||||||||||
|
Бөлім |
Тыңдалым және айтылым |
|||||||||||||||||||||
|
Бөлімше |
Шығарманың мазмұнын айту бөлімшесі |
|||||||||||||||||||||
|
Оқу мақсаттары |
3.1.1.1.шығарманың маңызды тұстарын анықтау үшін ашық сұрақтар қою және жауап беру 3.1.1.2Шығарманың мазмұнын түсіну |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Жыл басы шығармасының маңызды тұстарын анықтау үшін ашық сұрақтар қою және жауап беру |
|||||||||||||||||||||
|
Мәтін мазмұны бойынша сұрақ қояды,жауап беру
|
||||||||||||||||||||||
|
Мәтіннің маңызды тұстарын анықтай алу, ашық сұрақтар құрастыру |
||||||||||||||||||||||
|
Ойлау дағдыларының деңгейлері |
Білу Түсіну Қолдану |
|||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийлері |
1. Жыл басы шығармасының маңызды тұстарын анықтау үшін ашық сұрақтар қою және жауап беру 2. Мәтін мазмұны бойынша сұрақ қояды,жауап беру 3. Мәтіннің маңызды тұстарын анықтай алу, ашық сұрақтар құрастырады |
|||||||||||||||||||||
|
Тілдік мақсат |
|
|||||||||||||||||||||
|
Пәндік лексика және терминдер |
Тақырыпқа байланысты үш тілде айтуға үйрету.
|
|||||||||||||||||||||
|
Талқылауға арналған сұрақтар |
1. Жыл басы шығармасының маңызды тұстарын анықтау үшін ашық сұрақтар қою және жауап беру 2.Мәтіннің негізгі ойына сай келетін нақыл сөздер ойластыр 3.Мәтінге сүйеніп,әр жылды сипаттап бер
|
|||||||||||||||||||||
|
Құндылықтар |
Бағалап шешім қабылдай алады |
|||||||||||||||||||||
|
Пәнаралық байланыс |
Дүниетану,математика |
|||||||||||||||||||||
|
АКТ мен байланыс |
АКТ-ны қолдану ертегілер көрсету |
|||||||||||||||||||||
|
Бұған дейінгі меңгерілген білім |
Нені үйрендім?Жазба жұмысы |
|||||||||||||||||||||
|
Жоспарлан-ған уақыт40 минут |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 4- минут |
Ұйымдастыру кезеңі Психологиялық ахуал Топқа бөлу: / жіктеу арқылы жасырын саралау / Үй тапсырмасын сұрақ-жауап әдісі арқылы сұрау. «Қалпақ кигізу» әдісі арқылы сұралады. -Қазақ деген халықтың баласы қандай болуы керек. -Біздің Отанымыз ? -Қазақтың салт-дәстүрлерін ата Ширату КВЕСТ әдісі арқылы сиқырлы қорапшаны табу.Ішінен жануарларды атап,ұстап көру,және қылықтарын жасау. Топқа бөлу: 1-топ жылқы 2-топ сиыр 3-топ қоян Жаңа сабақ Видео ролик көру арқылы бүгінгі сабақты түсіндіру. -Оқушылар видео роликтен көргендері туралы әңгімелейді. Жыл басына таласқан жануарларды ретімен түсіндіру Тышқан,сиыр,барыс,қоян,ұлу,жылан,жылқы,қой,мешін,тауық,ит,доңыз. |
Шаттық
шеңбері |
||||||||||||||||||||
|
8-минут |
№1 тапсырма. (Ж) «Жариялау» әдісі /оқылым,тыңдалым,айтылым/ Белсенді оқыту «Түсіндіру және сипаттау»
Саралау тәсілі «Қарқын» Жыл басы жайында ертегі көрсетіледі Мәтінді оқы: «Жыл басы»ертегі Тақырыпты болжау Қолдауды барынша қажет ететін оқушылар: Мәтін мазмұнына сәйкес мақалдар айтады Қолдауды орташа қажет ететін оқушылар: Таңдалған жыл санын анықтап,шумақ құрастырады Қолдауды қажет етпейтін оқушылар. Математикалық есептеулер жүргізіп,жыл қайыру есебін біледі ҚБ: мұғалім бағалайды «фигуралар»әдіс
Толық жауап Толық емес жауап Қалыпты жауап |
|
||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийі: 1. Жыл басы шығармасының маңызды тұстарын анықтау үшін ашық сұрақтар қою және жауап беру |
Дескрипторлары: 1. Ертегінің тақырыбын анықтайды 2 Таңдалған жыл санын анықтап,шумақ құрастырады 3. Математикалық есептеулер жүргізіп,жыл қайыру есебін ұсынады |
|||||||||||||||||||||
|
11-минут |
№2 тапсырма ( Т) «Сұрақ қою және талқылау»әдісі Белсенді оқыту «Зерделеу және зерттеу» Саралау тәсілі «Қарқын» Топтарға тапсырмалар беру 1-Қазақша жыл аттарын ретімен жаз. 2-жануар суреттерін ретімен орналастыр. 3-жануарлардың аттарын орыс тілінде аудару. ҚБ: мұғалім бағалайды. « Алма» әдісі
Толық жауап Толық мес жауап Қалыпты жауап Сергіту сәті
|
|
||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийі: 2. Мәтін мазмұны бойынша сұрақ қояды,жауап беру |
Дескрипторлар: 1. Қазақша жыл аттарын ретімен жаза алады 2. Жануарлардың суретін ретімен орналастыра алады 3. Жануарлардың атын орыс тілінде айта алады |
|
||||||||||||||||||||
|
5- минут |
№3 тапсырма ( Ұ) «Таңда да, таста» әдісі Белсенді оқыту «Зерделеу және зерттеу» Саралау тәсілі «Қарқын»
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Матабаева Айгерім АбдулхатқызыШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз 3 сынып әдебиеттік оқу қысқа мерзімді жоспар
Тақырып бойынша 11 материал табылды
3 сынып әдебиеттік оқу қысқа мерзімді жоспарМатериал туралы қысқаша түсінік
Бастауыш сынып мұғаліміне
Материалдың қысқаша нұсқасы ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР | |||||||||||||||||||||



















