Бекітемін:
|
Бөлім: |
Ондық бөлшектер және оларға амалдар қолдану |
||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Ондық бөлшекті жай бөлшекке айналдыру |
||||||
|
Күні: |
|
||||||
|
Сынып: 5 |
Сабаққа қатысқан оқушылар саны: |
Сабаққа қатысқан оқушылар саны: |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.1.2.25 бөлшектерді бір жазылу түрінен басқа жазылу түріне ауыстыру; |
||||||
|
Сабақтың мақсаттары |
-Үтірден кейінгі разряд бірліктерін қайталайды. -Дұрыс бөлшек, бұрыс бөлшек, аралас сандарға мысалдар келтіре алады. -Бұрыс бөлшекті аралас санға, аралас санды бұрыс бөлшекке айналдырады. |
||||||
|
Құндылықтар: |
Заң және тәртіп -Құқықтық жүйе мен адам құқықтарының негіздерін білу -Тәртіп пен әділеттілік нормалар мен ережелерін сақтау қажеттілігін түсіну -Қоғамдағы тәртіп пен қауіпсіздікті сақтау үшін құқықтық нормалар мен ережелерге сәйкес әрекет ете алу |
||||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы 5мин |
Ұйымдастыру кезеңі: 1. Оқушылармен амандасу, түгендеу. 2. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру
Ондық бөлшек дегеніміз не? Калай жазылады Ондық бөлшекті жай бөлшекке калай айналдырады?мысал
|
Мұғаліммен амандасын. Сабаққа дайындыққа кириседи Мұғалім лақтырған шарды ұстаған оқушы жауап береді
|
Оқушылардың белсенділіген байланысты бағаланады |
Презентация Оқулық, Математи ка 5-сынып, 2-бөлім А.Е.Әбіл Қасымов Т.П.Кучер, З.Ә.Жұма ғұлова |
|||
|
Сабак ортасы 35мин |
|
|
|
||||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Рефлексия Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді бет – әлпеті салынған суреттерді таңдау. Түсінбедім Сұрағым бар Түсіндім
Үй тапсырмасы № |
(Берілгені, табу керек, шешуі, жауабы деген этаптарын толық анықтай алуы)
|
Оқушылардың белсенділіген байланысты бағаланады |
Смайликтер |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
5 сынып математика 3 тоқсан 14 сабақ Ондық бөлшекті жай бөлшекке айналдыру
5 сынып математика 3 тоқсан 14 сабақ Ондық бөлшекті жай бөлшекке айналдыру
Бекітемін:
|
Бөлім: |
Ондық бөлшектер және оларға амалдар қолдану |
||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Ондық бөлшекті жай бөлшекке айналдыру |
||||||
|
Күні: |
|
||||||
|
Сынып: 5 |
Сабаққа қатысқан оқушылар саны: |
Сабаққа қатысқан оқушылар саны: |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.1.2.25 бөлшектерді бір жазылу түрінен басқа жазылу түріне ауыстыру; |
||||||
|
Сабақтың мақсаттары |
-Үтірден кейінгі разряд бірліктерін қайталайды. -Дұрыс бөлшек, бұрыс бөлшек, аралас сандарға мысалдар келтіре алады. -Бұрыс бөлшекті аралас санға, аралас санды бұрыс бөлшекке айналдырады. |
||||||
|
Құндылықтар: |
Заң және тәртіп -Құқықтық жүйе мен адам құқықтарының негіздерін білу -Тәртіп пен әділеттілік нормалар мен ережелерін сақтау қажеттілігін түсіну -Қоғамдағы тәртіп пен қауіпсіздікті сақтау үшін құқықтық нормалар мен ережелерге сәйкес әрекет ете алу |
||||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы 5мин |
Ұйымдастыру кезеңі: 1. Оқушылармен амандасу, түгендеу. 2. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру
Ондық бөлшек дегеніміз не? Калай жазылады Ондық бөлшекті жай бөлшекке калай айналдырады?мысал
|
Мұғаліммен амандасын. Сабаққа дайындыққа кириседи Мұғалім лақтырған шарды ұстаған оқушы жауап береді
|
Оқушылардың белсенділіген байланысты бағаланады |
Презентация Оқулық, Математи ка 5-сынып, 2-бөлім А.Е.Әбіл Қасымов Т.П.Кучер, З.Ә.Жұма ғұлова |
|||
|
Сабак ортасы 35мин |
|
|
|
||||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Рефлексия Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді бет – әлпеті салынған суреттерді таңдау. Түсінбедім Сұрағым бар Түсіндім
Үй тапсырмасы № |
(Берілгені, табу керек, шешуі, жауабы деген этаптарын толық анықтай алуы)
|
Оқушылардың белсенділіген байланысты бағаланады |
Смайликтер |
|||
шағым қалдыра аласыз
















