Бекітемін:
|
Бөлім: |
Ондық бөлшектер және оларға амалдар қолдану |
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып: 5 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақ тақырыбы: |
Ондық бөлшектерді қосу және азайту |
|
Сабақтың оқу мақсаты: |
5.1.2.27 ондық бөлшектерді қосу және азайтуды орындау; |
|
Құндылықтар: |
Заң және тәртіп -Құқықтық жүйе мен адам құқықтарының негіздерін білу -Тәртіп пен әділеттілік нормалар мен ережелерін сақтау қажеттілігін түсіну -Қоғамдағы тәртіп пен қауіпсіздікті сақтау үшін құқықтық нормалар мен ережелерге сәйкес әрекет ете алу |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Басталуы
|
Атмасфералық жағдайды қалыптастыру. Сыныпта атмосфералық ахуал орнату. Оқушылармен амандасу, түгендеу, сыныптағы оқушылардың сабаққа даярлықтарын анықтау. Сабақ мақсатымен таныстыру. |
Амандасады, сабаққа дайындалады. Оқулықты оқып танысып шығады. Тірек сөздермен танысып,мысалдарды өз дәптерлеріне жазып алады. |
|
ДК экраны 5-сынып оқулығы. Жұмыс дәптерлері. Слайд. |
|
Ортасы 30 минут |
1- тапсырманы орындатады, бақылайды, мысал, үлгі көрсетеді. |
1-тапсырма
11,21+6,01= 0,3+( 1,7+2,5)= 81,67- 44,916) = 8,65+2,34= 1,6+(5+3,4)= 24,09-17,616
|
Дескриптор: Жалпы - |
ДК экраны 5-сынып оқулығы. Жұмыс дәптерлері. Слайд. |
|
|
Теңдеуді шешіңдер: 1)Х+8,635=14,62 2)Х- 0,834=2,64 |
2-тапсырма
1)Х=14,62-8,635 2)х=2,64-0,834 |
Дескриптор: Жалпы - 2балл Ондықболшектерді азайтады, теңдеудің түбірін табады |
ДК экраны 5-сынып оқулығы. Жұмыс дәптерлері. Слайд. |
|
|
№3 тапсырма тапсырманы орындатады, бақылайды, мысал, үлгі көрсетеді. |
№3 тапсырма 1-тапсырма 1. Есепті шеш: І. 6,3-2,3+7,5 ІІ. 9,5-5,3+3,3 ІІІ. 16-2,3+4,5 ІV. 17,5 -2,5+13,82 |
Дескриптор: Жалпы - 4 балл 1. Есепті шешеді. І. 6,3-2,3+7,5 ІІ. 9,5-5,3+3,3 ІІІ. 16-2,3+4,5 ІV. 17,5 -2,5+13,82 |
ДК экраны 5-сынып оқулығы. Жұмыс дәптерлері. Слайд. Презентация Слайд |
|
|
Окулықпен жұмыс №646 шыгару Үшін бағыт беру |
|
Оқушылардың белсенділіген байланысты бағаланады |
ДК экраны 5-сынып оқулығы. Жұмыс дәптерлері. |
|
|
|
|
|
|
|
Сабақтың соңы Ой толғаныс. Рефлексия 7 мин. |
Топпен есеп шығару, меңгеру
Қорытынды «Еркін микрофон» әдісі. Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды. |
Оқушылар бүгінгі сабақтың мақсатына жеткізетін тапсырмалар орындауына қарай, өз түсінгенін, пікірін, өз ойын айту арқылы сабаққа қорытынды жасайды. |
1-10 баллдық жүйе бойынша оқушылардың сабаққа қатысу белсенділігі бойынша бағаланады. |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
5 сынып математика 3 тоқсан 22 сабақ Ондық бөлшектерді қосу және азайту
5 сынып математика 3 тоқсан 22 сабақ Ондық бөлшектерді қосу және азайту
Бекітемін:
|
Бөлім: |
Ондық бөлшектер және оларға амалдар қолдану |
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып: 5 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақ тақырыбы: |
Ондық бөлшектерді қосу және азайту |
|
Сабақтың оқу мақсаты: |
5.1.2.27 ондық бөлшектерді қосу және азайтуды орындау; |
|
Құндылықтар: |
Заң және тәртіп -Құқықтық жүйе мен адам құқықтарының негіздерін білу -Тәртіп пен әділеттілік нормалар мен ережелерін сақтау қажеттілігін түсіну -Қоғамдағы тәртіп пен қауіпсіздікті сақтау үшін құқықтық нормалар мен ережелерге сәйкес әрекет ете алу |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Басталуы
|
Атмасфералық жағдайды қалыптастыру. Сыныпта атмосфералық ахуал орнату. Оқушылармен амандасу, түгендеу, сыныптағы оқушылардың сабаққа даярлықтарын анықтау. Сабақ мақсатымен таныстыру. |
Амандасады, сабаққа дайындалады. Оқулықты оқып танысып шығады. Тірек сөздермен танысып,мысалдарды өз дәптерлеріне жазып алады. |
|
ДК экраны 5-сынып оқулығы. Жұмыс дәптерлері. Слайд. |
|
Ортасы 30 минут |
1- тапсырманы орындатады, бақылайды, мысал, үлгі көрсетеді. |
1-тапсырма
11,21+6,01= 0,3+( 1,7+2,5)= 81,67- 44,916) = 8,65+2,34= 1,6+(5+3,4)= 24,09-17,616
|
Дескриптор: Жалпы - |
ДК экраны 5-сынып оқулығы. Жұмыс дәптерлері. Слайд. |
|
|
Теңдеуді шешіңдер: 1)Х+8,635=14,62 2)Х- 0,834=2,64 |
2-тапсырма
1)Х=14,62-8,635 2)х=2,64-0,834 |
Дескриптор: Жалпы - 2балл Ондықболшектерді азайтады, теңдеудің түбірін табады |
ДК экраны 5-сынып оқулығы. Жұмыс дәптерлері. Слайд. |
|
|
№3 тапсырма тапсырманы орындатады, бақылайды, мысал, үлгі көрсетеді. |
№3 тапсырма 1-тапсырма 1. Есепті шеш: І. 6,3-2,3+7,5 ІІ. 9,5-5,3+3,3 ІІІ. 16-2,3+4,5 ІV. 17,5 -2,5+13,82 |
Дескриптор: Жалпы - 4 балл 1. Есепті шешеді. І. 6,3-2,3+7,5 ІІ. 9,5-5,3+3,3 ІІІ. 16-2,3+4,5 ІV. 17,5 -2,5+13,82 |
ДК экраны 5-сынып оқулығы. Жұмыс дәптерлері. Слайд. Презентация Слайд |
|
|
Окулықпен жұмыс №646 шыгару Үшін бағыт беру |
|
Оқушылардың белсенділіген байланысты бағаланады |
ДК экраны 5-сынып оқулығы. Жұмыс дәптерлері. |
|
|
|
|
|
|
|
Сабақтың соңы Ой толғаныс. Рефлексия 7 мин. |
Топпен есеп шығару, меңгеру
Қорытынды «Еркін микрофон» әдісі. Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды. |
Оқушылар бүгінгі сабақтың мақсатына жеткізетін тапсырмалар орындауына қарай, өз түсінгенін, пікірін, өз ойын айту арқылы сабаққа қорытынды жасайды. |
1-10 баллдық жүйе бойынша оқушылардың сабаққа қатысу белсенділігі бойынша бағаланады. |
|
шағым қалдыра аласыз















