|
Пәні, сыныбы: Информатика, 6 сынып |
Күні: |
Сабақ №17 |
|
Сабақтың тақырыбы |
Мәтіндік процессор туралы жалпы мағлұмат.Пргограмманың интерфейсі |
|
|
Мақсаты |
Мәтіндік редакторды іске қоса алады; мәтіндік процессор туралы түсінік қалыптасады; құжаттарды құра және сақтай алады. |
|
|
Міндеттері |
Құжаттарды құра және сақтай алады (кейбіреуі). |
|
|
Сабақ түрі: |
Жаңа білімді меңгерту. |
|
|
Сабақтың әдісі: 7 модуль |
ОЖТ (оқытудын жаңа тәсілдері): Топтық жұмыс, зерттеушілік әңгіме СТО: Блум таксономиясы жоғары және төменгі деңгей сұрақтары АКТ: интерактивті тақта,электрондық оқулық ОБжК: (оқытуды басқару және көшбасшылық): таныстырылымды қорғау ОҮБ: (формативті, сумативті) Дарынды және талантты балаларды оқыту: Деңгейлік тапсырмалар |
|
|
Күтілетін нәтиже |
Мәтіндік редактордың мәзірлерін біледі; |
|
|
Көрнекілік |
ДК, интерактивті тақта, ЭО, деңгейлік тапсырмалар, стикер, түрлі түсті қалам, постер. |
|
|
Сабақ кезеңдері Кіріспе Уақыты: |
Сабақтың
жүрісі: |
|
|
Негізгі бөлім Уақыты: |
ІІІ. БІЛУ.
Үй тапсырмасын
тексеру:
ҚОЛДАНУ. ДК
мен жұмыс. MS Word редакторын іске қосып мәтін теру, пішімдеулер
жүргізу. Үлестірмелі карточкаларамен деңгейлік тапсырмалар
беріледі. |
|
|
Қорытынды Уақыты: |
ЖИНАҚТАУ. Екі топ орындарына орналасады. Сабақта не үйренді, нені білгендері туралы 5 минуттық Эссе жазу. |
|
|
Үй тапсырмасы Уақыты: |
СТИЛЬДЕР, СТИЛЬДЕРДІ ӨЗГЕРТУ, ЖАҢА СТИЛЬ ҚҰРУ тақырыбына дайындалып келу. |
|
|
Бағалау Уақыты: |
Оқушылар бүгінгі сабақ туралы (рефлексия) өз ойларын айтады. Бағалау парағындағы ұпай сандарын қосып, әр оқушының жинаған ұпайларының қорытындысын шығарады. Содан соң мұғалім бағалайды. Формативті (қол белгісі арқылы) бағалаулар және сабаққа қатыстары бойынша жиынтық баға қойылады. |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
6 сынып сабақ жоспары. Мәтіндік процессор туралы жалпы мағлұмат.
6 сынып сабақ жоспары. Мәтіндік процессор туралы жалпы мағлұмат.
|
Пәні, сыныбы: Информатика, 6 сынып |
Күні: |
Сабақ №17 |
|
Сабақтың тақырыбы |
Мәтіндік процессор туралы жалпы мағлұмат.Пргограмманың интерфейсі |
|
|
Мақсаты |
Мәтіндік редакторды іске қоса алады; мәтіндік процессор туралы түсінік қалыптасады; құжаттарды құра және сақтай алады. |
|
|
Міндеттері |
Құжаттарды құра және сақтай алады (кейбіреуі). |
|
|
Сабақ түрі: |
Жаңа білімді меңгерту. |
|
|
Сабақтың әдісі: 7 модуль |
ОЖТ (оқытудын жаңа тәсілдері): Топтық жұмыс, зерттеушілік әңгіме СТО: Блум таксономиясы жоғары және төменгі деңгей сұрақтары АКТ: интерактивті тақта,электрондық оқулық ОБжК: (оқытуды басқару және көшбасшылық): таныстырылымды қорғау ОҮБ: (формативті, сумативті) Дарынды және талантты балаларды оқыту: Деңгейлік тапсырмалар |
|
|
Күтілетін нәтиже |
Мәтіндік редактордың мәзірлерін біледі; |
|
|
Көрнекілік |
ДК, интерактивті тақта, ЭО, деңгейлік тапсырмалар, стикер, түрлі түсті қалам, постер. |
|
|
Сабақ кезеңдері Кіріспе Уақыты: |
Сабақтың
жүрісі: |
|
|
Негізгі бөлім Уақыты: |
ІІІ. БІЛУ.
Үй тапсырмасын
тексеру:
ҚОЛДАНУ. ДК
мен жұмыс. MS Word редакторын іске қосып мәтін теру, пішімдеулер
жүргізу. Үлестірмелі карточкаларамен деңгейлік тапсырмалар
беріледі. |
|
|
Қорытынды Уақыты: |
ЖИНАҚТАУ. Екі топ орындарына орналасады. Сабақта не үйренді, нені білгендері туралы 5 минуттық Эссе жазу. |
|
|
Үй тапсырмасы Уақыты: |
СТИЛЬДЕР, СТИЛЬДЕРДІ ӨЗГЕРТУ, ЖАҢА СТИЛЬ ҚҰРУ тақырыбына дайындалып келу. |
|
|
Бағалау Уақыты: |
Оқушылар бүгінгі сабақ туралы (рефлексия) өз ойларын айтады. Бағалау парағындағы ұпай сандарын қосып, әр оқушының жинаған ұпайларының қорытындысын шығарады. Содан соң мұғалім бағалайды. Формативті (қол белгісі арқылы) бағалаулар және сабаққа қатыстары бойынша жиынтық баға қойылады. |
|
шағым қалдыра аласыз













