Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
8сыныптың үйден оқыту ктж мен кмж
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
Бөлім: ХХ ғасырдағы қазақ әдебиеті |
Мектеп: Пәні: оқу және тіл дамыту Үйде оқыту |
||||
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
||||
Сынып: 8 |
|
||||
Сабақтың тақырыбы |
І.Жансүгіров «Күн шыққанда» |
||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.1.2.1 жаңа сөздердің мағынасын меңгеру |
||||
Сабақтың мақсаты |
Оқушы: І.Жансүгіров өмірі туралы түсінік қалыптасады; өлеңнің мағынасын түсінеді; |
||||
Сабақ барысы |
|||||
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтыңбасы
|
І. Ұйымдастыру кезеңі. Жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру: Мұғалім мен оқушы бір-біріне қарама қарсы орналасыңыз. Азғантай уақыт бір-біріңіздің көздеріңізге тіке қарап, тыныш отырыңыз. Енді бір-біріңізге «Мен саған сенемін, өйткені…» деп сөйлемді жалғастырыңыз. Сабақтың тақырыбы мен мақсаты айқындалады. Жаңа сабақ. Тақырып түсіндіріледі. «Сұрақ-жауап» әдісі
|
Оқушы назарын сабаққа аудару. Оқушыға жағымды ахуал қалыптастырады Оқушылар І.Жансүгіров туралы мәлімет алады. Автор туралы әңгімелейді. Сұрақтарға жауап береді. |
ҚБ «Одағайлар» |
8-сынып Зерде бұзылыстары бар балалар үшін «Оқу және тіл дамыту» оқулығы |
|
Сабақтың ортасы |
Тапсырма. Кестеге сүйене отырып, автор туралы әңгімеле. Көп нүктенің орнына тиісті сөздерді қойып оқы.
Дескриптор - сұрақтарға жауап жазады; - сызбаны дұрыс толтырады; СӨЗДІК
Тапсырма. Өлеңді мәнерлеп оқы.
Дескриптор - өлеңді түсініп оқиды; - сызбаны дұрыс толтырады; Бекіту сұрақтары. |
Сұрақтарға жауап береді. Тапсырманы жүйелі орындайды. Мұғалім көмегімен сөздікті қайталайды. Оқулықтағы берілген өлеңді оқушы оқып алады. |
ҚБ «Түстер» ҚБ «Одағайлар» |
Оқулықпен жұмыс |
|
Сабақтың соңы |
Кері байланыс Мұғалімнің тиімді кері байланысы |
|
Бөлім: ХХ ғасырдағы қазақ әдебиеті |
Мектеп: Пәні: оқу және тіл дамыту Үйде оқыту |
|||
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
|||
Сынып: 8 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|||
Сабақтың тақырыбы |
С.Сейфуллин «Көкшетау». |
|||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.3.2.1мәтіннің атауын талқылау және алғашқы бөлігін тыңдау арқылы көтерілетін мәселені болжау |
|||
Сабақтың мақсаты |
Өлеңнің негізгі мағынасын түсіну; Жанрлық ерекшелігін түсіну; |
|||
Сабақ барысы |
||||
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
Сабақтыңбасы
|
І. Ұйымдастыру кезеңі. Жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру: Осы күнге сәттілік тілейді.Жылы лебіздерін білдіреді. Сабақтың тақырыбы мен мақсаты айқындалады. |
Оқушы назарын сабаққа аудару. Оқушыға жағымды ахуал қалыптастыру |
ҚБ «Одағайлар» |
|
Сабақтың ортасы |
ІІ. Мағынаны тану. Суреттен не байқадық. Бүгінгі сабаққа қандай қатысы бар. Жаңа сабақ.
«Сұрақ-жауап» әдісі
Тапсырма. Өлеңді оқы. Сөздік. Тапсырма. Жақсы дос пен жаман достың қасиеттерін кестеге жаз.
Дескриптор - тапсырмаларды дұрыс орындайды; - кестені толтырады; |
Оқулықтағы берілген мәліметті оқушы оқып алады. Өлеңді мәнерлеп оқиды. Өлең мазмұнын айтады Сұрақтарға жауап береді. Өз ойын жеткізеді. Өлеңді мәнерлеп оқиды. Сөздікті қайталайды Кестені толтырады.Көкшетау туралы әңгімелейді. |
ҚБ Смайлик»
Өте жақсы Жақсы орташа ҚБ Смайлик»
Өте жақсы Жақсы орташа |
8-сынып Оқу және тіл дамыту оқулығы Оқулықпен жұмыс А3 парағы,оқулық, маркер Стикер |
Сабақтың соңы |
Мұғалімнің тиімді кері байланысы |
|
Бөлім: Халық ауыз әдебиеті |
Мектеп: Пәні: оқу және тіл дамыту Үйде оқыту |
|||
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
|||
Сынып: 8 |
|
|||
Сабақтың тақырыбы |
Мұқағали Мақатаев «Жасыл бағым жайнаған» |
|||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.2.3.3 оқыған кітаптар, газет, журналдағы мақалаларға пікір құрастыру |
|||
Сабақтың мақсаты |
Мұқағали Мақатаев өмірімен танысады, Аңыздың негізгі мағынасын түсіну; |
|||
Сабақ барысы |
||||
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
Сабақтыңбасы
|
І. Ұйымдастыру кезеңі. Жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру: Осы күнге сәттілік тілейді Сабақтың тақырыбы мен мақсаты айқындалады. |
Оқушы назарын сабаққа аудару. Оқушыға жағымды ахуал қалыптастыру |
ҚБ «Одағайлар» |
|
Сабақтың ортасы |
ІІ. Мағынаны тану. Суреттен не байқадық. Бүгінгі сабаққа қандай қатысы бар. Жаңа сабақ.
Сұрақтарға жауап бер. Өлеңді мәнерлеп оқы. СӨЗДІК Тапсырма. Дескриптор - тапсырмаларды дұрыс орындайды; - тірек сөздер арқылы әңгімелейді; Бекіту сұрақтары. |
Оқушы тақырыпқа байланысты өз ойын айтады. Оқулықтағы берілген мәліметті оқушы оқып алады. Сұрақтарға жауап береді. Өлеңді оқып шығады. Сөздікті қайталайды Сұрақтарға жауап береді. Көп нүктенің орнына тиісті сөздерді қойып айтады. |
ҚБ Смайлик»
Өте жақсы Жақсы орташа ҚБ Смайлик»
Өте жақсы Жақсы Орташа |
8-сынып Оқу және тіл дамыту оқулығы Оқулықпен жұмыс А3 парағы,оқулық, маркер стикер |
Сабақтың соңы |
Мұғалімнің тиімді кері байланысы |
|
Бөлім: Халық ауыз әдебиеті |
Мектеп: Пәні: оқу және тіл дамыту Үйде оқыту |
|||
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
|||
Сынып: 8 |
|
|||
Сабақтың тақырыбы |
Ж.Бедешұлы «Қандай жақсы» |
|||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.4.2.1ғаламтор, энциклопедия, газет-журналдар, оқулықтардан деректерді алу |
|||
Сабақтың мақсаты |
Ж.Бедешұлы өмірі туралы түсінік қалыптасады; шығарманың мағынасын түсінеді; |
|||
Сабақ барысы |
||||
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
Сабақтыңбасы
|
І. Ұйымдастыру кезеңі. Жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру: Осы күнге сәттілік тілейді Сабақтың тақырыбы мен мақсаты айқындалады. |
Оқушы назарын сабаққа аудару. Оқушыға жағымды ахуал қалыптастыру |
ҚБ «Одағайлар» |
8-сынып Оқу және тіл дамыту оқулығы |
Сабақтың ортасы |
ІІ. Мағынаны тану. Суреттен не байқадық. Бүгінгі сабаққа қандай қатысы бар. Жаңа сабақ.
Тапсырма. Кестеге сүйене отырып, автор туралы әңгімеле. Көп нүктенің орнына тиісті сөздерді қойып оқы. Өлеңді мәнерлеп оқы. Сөздікпен жұмыс. Сұрақтарға жауап бер. Тапсырма. Тірек сөздерді қолданып, өлеңнің мағынасын аш. Дескриптор - тапсырмаларды дұрыс орындайды; - тірек сөздер арқылы әңгімелейді; |
Оқушы тақырыпқа байланысты өз ойын айтады. Оқушылар Ж.Бедешұлы туралы мәлімет алады. Автор туралы әңгімелейді. Сұрақтарға жауап береді. Өлеңді мәнерлеп оқиды. Сөздікті қайталайды Сұрақтарға жауап береді. Тапсырмаларды дұрыс орындайды. Тапсырмаларды дұрыс орындап, өз ойын білдіреді. |
ҚБ Смайлик»
Өте жақсы Жақсы орташа ҚБ Смайлик»
Өте жақсы Жақсы Орташа |
Оқулықпен жұмыс А3 парағы,оқулық, маркер стикер |
Сабақтың соңы |
Мұғалімнің тиімді кері байланысы |
|
Бөлім: ХХ ғасырдағы қазақ әдебиеті |
Мектеп: Пәні: оқу және тіл дамыту Үйде оқыту |
||||
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
||||
Сынып: 8 |
|
||||
Сабақтың тақырыбы |
С.Бегалин «Жас бұтақ» |
||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.1.2.1 жаңа сөздердің мағынасын меңгеру |
||||
Сабақтың мақсаты |
Оқушы: С.Бегалин өмірі туралы түсінік қалыптасады; Өлеңнің мағынасын түсінеді; |
||||
Сабақ барысы |
|||||
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтыңбасы
|
І. Ұйымдастыру кезеңі. Жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру: Сабақтың тақырыбы мен мақсаты айқындалады. Сұрақтарға жауап бер. Жаңа сабақ. Тақырып түсіндіріледі. |
Оқушы назарын сабаққа аудару. Оқушыға жағымды ахуал қалыптастырады Сұрақтарға жауап береді Оқушылар С.Бегалин туралы мәлімет алады. Автор туралы әңгімелейді. Көп нүктенің орнын толықтарып айтады. Тақырыпты мұқият тыңдап алады. |
ҚБ «Одағайлар» |
8-сынып Зерде бұзылыстары бар балалар үшін «Оқу және тіл дамыту» оқулығы |
|
Сабақтың ортасы |
Сұрақтарға жауап бер. СӨЗДІК.
Тапсырма.
Дескриптор - сұрақтарға жауап жазады; - тапсырманы жүйелі орындайды; |
Сұрақтарға жауап бер. Мұғалім көмегімен сөздікті қайталайды. Сұрақтарға жауап береді. Сұрақтарға жауап береді, әңгімелейді. |
ҚБ «Түстер» ҚБ «Одағайлар» |
Оқулықпен жұмыс |
|
Сабақтың соңы |
Кері байланыс Мұғалімнің тиімді кері байланысы |
|
Бөлім: ХХ ғасырдағы қазақ әдебиеті |
Мектеп: Пәні: оқу және тіл дамыту Үйде оқыту |
||||
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
||||
Сынып: 8 |
|
||||
Сабақтың тақырыбы |
Ә.Шәріпов «Партизан қызы» |
||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.1.3.1 шығарманың негізгі мағынасын анықтау |
||||
Сабақтың мақсаты |
Оқушы: Ә.Шәріпов өмірі туралы түсінік қалыптасады; Өлеңнің мағынасын түсінеді; |
||||
Сабақ барысы |
|||||
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтыңбасы
|
І. Ұйымдастыру кезеңі. Жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру: Сабақтың тақырыбы мен мақсаты айқындалады. Жаңа сабақ. Тақырып түсіндіріледі. Сұрақтарға жауап бер. |
Оқушы назарын сабаққа аудару. Оқушыға жағымды ахуал қалыптастырады Оқушылар Ә.Шәріпов туралы мәлімет алады. Сұрақтарға жауап береді. |
ҚБ «Одағайлар» |
8-сынып Зерде бұзылыстары бар балалар үшін «Оқу және тіл дамыту» оқулығы |
|
Сабақтың ортасы |
Тапсырма. Кестені толтыр.
Жаңа сабақ. Әңгімені оқы.
Сұрақтарға жауап бер. СӨЗДІК.
Тапсырма.
Дескриптор - көп нүктенің орнына тиісті сөздерді қояды; -тапсырманы жүйелі орындайды; Бекіту. Үйге тапсырма. Өлеңді жаттау. |
Автор туралы әңгімелейді. Сұрақтарға жауап береді. Әңгімені оқып алады. Тапсырманы жүйелі орындайды. Сұрақтарға жауап береді. Сөздікті мұғалім көмегімен қайталайды. Көп нүктенің орнына тиісті сөздерді қояды. |
ҚБ «Түстер» ҚБ «Одағайлар» |
Оқулықпен жұмыс |
|
Сабақтың соңы |
Кері байланыс Мұғалімнің тиімді кері байланысы |
|
Бөлім: ХХ ғасырдағы қазақ әдебиеті |
Мектеп: Пәні: оқу және тіл дамыту Үйде оқыту |
|||
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
|||
Сынып: 8 |
|
|||
Сабақтың тақырыбы |
Ж.Жабаев «Атамның әлдиі» |
|||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.1.2.1 жаңа сөздердің мағынасын меңгеру |
|||
Сабақтың мақсаты |
Жанрлық ерекшелігін түсіну; |
|||
Сабақ барысы |
||||
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
Сабақтыңбасы
|
І. Ұйымдастыру кезеңі. Жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру: Осы күнге сәттілік тілейді Сабақтың тақырыбы мен мақсаты айқындалады. |
Оқушы назарын сабаққа аудару. Оқушыға жағымды ахуал қалыптастыру |
ҚБ «Одағайлар» |
|
Сабақтың ортасы |
ІІ. Мағынаны тану. Суреттен не байқадық. Бүгінгі сабаққа қандай қатысы бар. Жаңа сабақ.
Сұрақтарға жауап бер. Өлеңді мәнерлеп оқы. Сұрақ-жауап Сөздік. Тапсырма. Дескриптор - тапсырмаларды дұрыс орындайды; - Сұрақтарға жауап береді; Тапсырма. |
Оқулықтағы берілген мәліметті оқушы оқып алады. Сұрақтарға жауап береді. Өлеңді мәнерлеп оқып, мазмұнын айтады. Сұрақтарға жауап береді. Сөздікті қайталайды. Тапсырмаларды дұрыс орындайды. |
ҚБ Смайлик»
Өте жақсы Жақсы орташа ҚБ Смайлик»
Өте жақсы Жақсы орташа |
8-сынып Оқу және тіл дамыту оқулығы Оқулықпен жұмыс А3 парағы,оқулық, маркер Стикер |
Сабақтың соңы |
Мұғалімнің тиімді кері байланысы |
|
Бөлім: ХХ ғасырдағы қазақ әдебиеті |
Мектеп: Пәні: оқу және тіл дамыту Үйде оқыту |
|||
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
|||
Сынып: 8 |
|
|||
Сабақтың тақырыбы |
Лиля Калаус, Зира Жетібайқызы Наурызбаева «Бату және оның достарының оқиғалары» |
|||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.1.4.1өз бетімен әдеби шығармалардағы кейіпкерлердің сөздерін рөлге бөліп оқу, сахналау |
|||
Сабақтың мақсаты |
Жанрлық ерекшелігін түсіну; |
|||
Сабақ барысы |
||||
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
Сабақтыңбасы
|
І. Ұйымдастыру кезеңі. Жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру: Осы күнге сәттілік тілейді Сабақтың тақырыбы мен мақсаты айқындалады. |
Оқушы назарын сабаққа аудару. Оқушыға жағымды ахуал қалыптастыру |
ҚБ «Одағайлар» |
|
Сабақтың ортасы |
ІІ. Мағынаны тану. Суреттен не байқадық. Бүгінгі сабаққа қандай қатысы бар. Жаңа сабақ.
Сұрақтарға жауап бер. Әңгімені түсініп оқы. Сұрақ-жауап Сөздік. Тапсырма. Дескриптор - тапсырмаларды дұрыс орындайды; - Сұрақтарға жауап береді; Тапсырма. |
Оқулықтағы берілген мәліметті оқушы оқып алады. Сұрақтарға жауап береді. Өлеңді мәнерлеп оқып, мазмұнын айтады. Сұрақтарға жауап береді. Сөздікті қайталайды. Сұрақтарға жауап береді. Тапсырмаларды жүйелі орындайды. Тапсырмаларды дұрыс орындайды. |
ҚБ Смайлик»
Өте жақсы Жақсы орташа ҚБ Смайлик»
Өте жақсы Жақсы орташа |
8-сынып Оқу және тіл дамыту оқулығы Оқулықпен жұмыс А3 парағы,оқулық, маркер Стикер |
Сабақтың соңы |
Мұғалімнің тиімді кері байланысы |
|
Бөлім: ХХ ғасырдағы қазақ әдебиеті |
Мектеп: Пәні: оқу және тіл дамыту Үйде оқыту |
||||
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
||||
Сынып: 8 |
|
||||
Сабақтың тақырыбы |
С.Дүйсенбиев «Қарлығаштың ұясы» |
||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.4.2.1ғаламтор, энциклопедия, газет-журналдар, оқулықтардан деректерді алу |
||||
Сабақтың мақсаты |
Оқушы: С.Дүйсенбиев өмірі туралы түсінік қалыптасады; Өлеңнің мағынасын түсінеді; |
||||
Сабақ барысы |
|||||
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтыңбасы
|
І. Ұйымдастыру кезеңі. Жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру: Сабақтың тақырыбы мен мақсаты айқындалады. Жаңа сабақ. Тақырып түсіндіріледі. Сұрақтарға жауап бер.
|
Оқушы назарын сабаққа аудару. Оқушыға жағымды ахуал қалыптастырады Оқушылар С.Дүйсенбиев туралы мәлімет алады. Сұрақтарға жауап береді. |
ҚБ «Одағайлар» |
8-сынып Зерде бұзылыстары бар балалар үшін «Оқу және тіл дамыту» оқулығы |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сабақ. Әңгімені оқы.
Сұрақтарға жауап бер. СӨЗДІК.
Тапсырма.
Дескриптор - көп нүктенің орнына тиісті сөздерді қояды; -тапсырманы жүйелі орындайды; Бекіту. Үйге тапсырма. Өлеңді жаттау. |
Автор туралы әңгімелейді. Сұрақтарға жауап береді. Әңгімені оқып алады. Тапсырманы жүйелі орындайды. Сұрақтарға жауап береді. Сөздікті мұғалім көмегімен қайталайды. Сұрақтарға жауап береді. Тапсырманы жүйелі орындайды. |
ҚБ «Түстер» ҚБ «Одағайлар» |
Оқулықпен жұмыс |
|
Сабақтың соңы |
Кері байланыс Мұғалімнің тиімді кері байланысы |
|
Бөлім: ХХ ғасырдағы қазақ әдебиеті |
Мектеп: Пәні: оқу және тіл дамыту Үйде оқыту |
|||
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
|||
Сынып: 8 |
|
|||
Сабақтың тақырыбы |
Н.Айтов «Отан» |
|||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.1.2.1 жаңа сөздердің мағынасын меңгеру 8.1.3.1шығарманың негізгі мағынасын анықтау |
|||
Сабақтың мақсаты |
Жанрлық ерекшелігін түсіну; |
|||
Сабақ барысы |
||||
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
Сабақтыңбасы
|
І. Ұйымдастыру кезеңі. Жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру: Осы күнге сәттілік тілейді Сабақтың тақырыбы мен мақсаты айқындалады. |
Оқушы назарын сабаққа аудару. Оқушыға жағымды ахуал қалыптастыру |
ҚБ «Одағайлар» |
|
Сабақтың ортасы |
ІІ. Мағынаны тану. Суреттен не байқадық. Бүгінгі сабаққа қандай қатысы бар. Жаңа сабақ.
Сұрақтарға жауап бер. Өлеңді мәнерлеп оқы. Сұрақ-жауап Сөздік. Тапсырма. Сызбаға сүйеніп Отан туралы айт. Дескриптор - тапсырмаларды дұрыс орындайды; - Сұрақтарға жауап береді; Тапсырма. |
Оқулықтағы берілген мәліметті оқушы оқып алады. Сұрақтарға жауап береді. Өлеңді мәнерлеп оқып, мазмұнын айтады. Сұрақтарға жауап береді. Сөздікті қайталайды. Сұрақтарға жауап береді. Тапсырмаларды жүйелі орындайды. Тапсырмаларды дұрыс орындайды. |
ҚБ Смайлик»
Өте жақсы Жақсы орташа ҚБ Смайлик»
Өте жақсы Жақсы орташа |
8-сынып Оқу және тіл дамыту оқулығы Оқулықпен жұмыс А3 парағы,оқулық, маркер Стикер |
Сабақтың соңы |
Мұғалімнің тиімді кері байланысы |
|