|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Өзім туралы |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып:2-сынып |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 17сабақ. Өзіңді тексер. БЖБ №1 |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.1.1 тыңдаған материал бойынша түсінбеген сөздерін белгілеу, мәтін мазмұны бойынша қойылған сұрақтарға жауап беру 2.4.1.1* я, ю әріптерінің емлесін сақтап жазу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Өтілген бөлімді пысықтайды |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: |
ТӘУЕЛСІЗДІК ЖӘНЕ ОТАНШЫЛДЫҚ Мемлекеттік тілді білу |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы 67-жаттығу Мәтінді көшіріп жаз.Ю әрпі бар сөздің астын сыз. Дереккөздерден Юпитер туралы біліп кел. Тақырыпты ашу «Сөздер патшалығы» ойыны Топтық жұмыс Әр топ бір бағанға ю әрпі бар сөздерді тізеді Екі әріпті,үш әріпті, төрт-бес әріпті сөздерді бөлек тізеді Жаңа тақырып 1-жаттығу Мәтінді тыңдап, түсініксіз сөздерді теріп жаз, сұрақтарға жауап бер: -Мерей теледидардан қандай хабар көрді? -Ол сұрақтың жауабын қайдан тапты? Аю сөзінде қанша дыбыс, қанша әріп бар? -Сызбадан хабар жүргізуші мен Мерейдің сөйлеу әрекетінің қай түрін қолданғанын тап. Жауап: ауызша сөйлеу 2-жаттығу Төмендегі суреттерге қатысты сөйлемдерді аяқтап жаз. Жазған сөйлемдерден 4 дыбыс 3 әріптен (Саян-5 дыбыс 4әріп)тұратын сөздің астын сыз. С ЕБҚ Яя әрпі мен дыбысын талды.Ерекшеліктерін айт. Суреттермен жұмыс жаса
ФС тапсырмасы Жұптық жұмыс 3-жаттығу Ертегіні рөлге бөліп оқы. Оқығаныңның диалог екенін дәлелде. -Әңгімелесуге қандай ертегі кейіпкерлері қатысқанын ата. Ертегіге ат қой. Үй тапсырмасы 4-жаттығу Суреттерге қара.Диалог құрастыруға болатын суретті таңдап, диалогты жалғастырып кел. ҚЖ: Берілген сөздерді оқып, дыбыстық талдау жаса Көркею, жаю, үлкею, қоян, Саян.
|
Амандасады Жақсы тілектер тілейді Үй тапсырмасын көрсетеді Тақырыпты ашады Мәтін мазмұнымен жұмыс жасайды Тапсырманы орындайды Жеке жұмыс жасайды Жаттығу жасайды Тапсырманы орындайды Үй тапсырмасын алады Дыбыстық талдау жасайды Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру ҚБ: «Бағалау парағы » әдісі
Дескриптор: Мәтінді көшіріп жазады,ю әрпі бар сөздің астын сызады-1б Дереккөздерден Юпитер туралы біліп келеді-1б Тамаша! Дескриптор: Мәтінді тыңдайды, мазмұнын айтады-1б Сұрақтарға жауап береді-1б Тамаша! Дескриптор: Суреттерге қатысты сөйлемдерді аяқтап жазады-1б Жазған сөйлемдерден 4 дыбыс 3 әріптен тұратын сөздің астын сызады-1б Жарайсың! Дескриптор: Ертегіні рөлге бөліп оқиды, диалог екенін дәлелдейді-1б Кейіпкерлерді атайды, ертегіге ат қояды-1б Жарайсыіңдар Дескриптор: Берілген сөздерді оқып, дыбыстық талдау жасайды-1б Яя,Юю дыбыстарының ерекшелігін атайды-1б «Пойыз» әдісі арқылы сабақты қорытады |
суреттер Суреттер
Кеспе әріптер
оқулық Суреттер оқулық
https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=ZMbx1pzKl-o Жұмыс дәптері Оқулық Кеспе парақтар Кері байланыс парағы |
||


жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№ 17сабақ. Өзіңді тексер. БЖБ №1 2 сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Өзім туралы |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып:2-сынып |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 17сабақ. Өзіңді тексер. БЖБ №1 |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.1.1 тыңдаған материал бойынша түсінбеген сөздерін белгілеу, мәтін мазмұны бойынша қойылған сұрақтарға жауап беру 2.4.1.1* я, ю әріптерінің емлесін сақтап жазу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Өтілген бөлімді пысықтайды |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: |
ТӘУЕЛСІЗДІК ЖӘНЕ ОТАНШЫЛДЫҚ Мемлекеттік тілді білу |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы 67-жаттығу Мәтінді көшіріп жаз.Ю әрпі бар сөздің астын сыз. Дереккөздерден Юпитер туралы біліп кел. Тақырыпты ашу «Сөздер патшалығы» ойыны Топтық жұмыс Әр топ бір бағанға ю әрпі бар сөздерді тізеді Екі әріпті,үш әріпті, төрт-бес әріпті сөздерді бөлек тізеді Жаңа тақырып 1-жаттығу Мәтінді тыңдап, түсініксіз сөздерді теріп жаз, сұрақтарға жауап бер: -Мерей теледидардан қандай хабар көрді? -Ол сұрақтың жауабын қайдан тапты? Аю сөзінде қанша дыбыс, қанша әріп бар? -Сызбадан хабар жүргізуші мен Мерейдің сөйлеу әрекетінің қай түрін қолданғанын тап. Жауап: ауызша сөйлеу 2-жаттығу Төмендегі суреттерге қатысты сөйлемдерді аяқтап жаз. Жазған сөйлемдерден 4 дыбыс 3 әріптен (Саян-5 дыбыс 4әріп)тұратын сөздің астын сыз. С ЕБҚ Яя әрпі мен дыбысын талды.Ерекшеліктерін айт. Суреттермен жұмыс жаса
ФС тапсырмасы Жұптық жұмыс 3-жаттығу Ертегіні рөлге бөліп оқы. Оқығаныңның диалог екенін дәлелде. -Әңгімелесуге қандай ертегі кейіпкерлері қатысқанын ата. Ертегіге ат қой. Үй тапсырмасы 4-жаттығу Суреттерге қара.Диалог құрастыруға болатын суретті таңдап, диалогты жалғастырып кел. ҚЖ: Берілген сөздерді оқып, дыбыстық талдау жаса Көркею, жаю, үлкею, қоян, Саян.
|
Амандасады Жақсы тілектер тілейді Үй тапсырмасын көрсетеді Тақырыпты ашады Мәтін мазмұнымен жұмыс жасайды Тапсырманы орындайды Жеке жұмыс жасайды Жаттығу жасайды Тапсырманы орындайды Үй тапсырмасын алады Дыбыстық талдау жасайды Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру ҚБ: «Бағалау парағы » әдісі
Дескриптор: Мәтінді көшіріп жазады,ю әрпі бар сөздің астын сызады-1б Дереккөздерден Юпитер туралы біліп келеді-1б Тамаша! Дескриптор: Мәтінді тыңдайды, мазмұнын айтады-1б Сұрақтарға жауап береді-1б Тамаша! Дескриптор: Суреттерге қатысты сөйлемдерді аяқтап жазады-1б Жазған сөйлемдерден 4 дыбыс 3 әріптен тұратын сөздің астын сызады-1б Жарайсың! Дескриптор: Ертегіні рөлге бөліп оқиды, диалог екенін дәлелдейді-1б Кейіпкерлерді атайды, ертегіге ат қояды-1б Жарайсыіңдар Дескриптор: Берілген сөздерді оқып, дыбыстық талдау жасайды-1б Яя,Юю дыбыстарының ерекшелігін атайды-1б «Пойыз» әдісі арқылы сабақты қорытады |
суреттер Суреттер
Кеспе әріптер
оқулық Суреттер оқулық
https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=ZMbx1pzKl-o Жұмыс дәптері Оқулық Кеспе парақтар Кері байланыс парағы |
||


шағым қалдыра аласыз









