|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Дүниетану Алматымектеп |
|||||
|
Бөлім: |
Дені саудың -жаны сау |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 19 сабақ. Қоғамдық орындардағы қауіпсіздік ережелері |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.4.2 күнделікті жағдаяттардағы (үйде және қоғамдық орындарда) қауіпсіздік ережелерін түсіндіру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Үйде және қоғамдық орындарда қауіпсіздік ережелерін сақтау жолдарын біледі |
|||||
|
Құндылықтар: Қаңтар айы: Заң және тәртіп |
Сабақ құндылығы: ӘДІЛДІК ЖӘНЕ ЖАУАПКЕРШІЛІК Апта дәйексөзі: Әділ заң- аспан тірегі |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Мектептегі асханадағы тағамдар туралы не айта аласың? Ол тағамдар саған ұнай ма? Сол туралы жазып кел. Тақырыпты ашу «Сұхбаттасу» әдісі Қауіпсіздік деген не? Өз ойыңды түсіндір. Құндылық мақсаты: Адамның қоғамдағы құқықтары мен жауапкершілігі туралы алғашқы көзқарастың болуы Жаңа тақырып 1-тапсырма Әрбір адам қоғамдық орындарда қауіпсіздікті сақтау керек. Өздерің ата-аналарыңмен қыдырғанда қауіасіздікті қалай сақтайсыңдар? ЕБҚ Айтып бер. Дене шынықтыру сабағында қауіпсіздік сақтап ойнайсың ба? Достарың ше? ФС тапсырмасы 2-тапсырма Суретпен жұмыс Ойын алаңында, көшеде қауіпті жағдай орын алса,не істер едің? Алғашқы көмек жасай аласың ба? Сергіту сәті
3-тапсырма «Ереже құрастырамын» әдісі Қоғамдық орында қауіпсіздік сақтау ережелерін құрастыр Үлгі: Бөтен адамға жолама. Бейтаныс көлікке отырма. Ойнағанда биіктен секірме.... Үй тапсырмасы Далаға,тауға саяхаттағанда қандай қауіпсіздік ережелерін сақтау керектігін жаз. ҚЖ: Өзіңнен кіші балаларға қауіпсіздік сақтау туралы нұсқаулық беріп көр. Үлгі: Ойын ойнағанда абай бол. Өзгелерге тиіспе. Ойыншыққа таласпа....
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Үй тапсырмасын тексертеді Әңгімелеседі Өз ойларын айтады Жеке жұмыс жасайды Жағдаяттан шығады Жаттығу жасайды Ереже құрастырады Үй тапсырмасын алады Қосымша жұмыс жасайды Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Мектептегі асханадағы тағамдар туралы өз ойын айтады-1б ҚБ: « Баскетбол» әдісі
Дескриптор: Ата-аналарымен қыдырғанда қауіасіздікті қалай сақтайтынын айтады -1б Өте жақсы баласың! Дескриптор: Ойын алаңында, көшеде қауіпті жағдай алса, алғашқы көмек бере алады-1б
Дескриптор: Қоғамдық орында қауіпсіздік сақтау ережелерін құрастырады-1б Дескриптор: Далаға,тауға саяхаттағанда қандай қауіпсіздік ережелерін сақтау керектігін жазады-1б
Тамаша! «Нысана» әдісі |
Суреттер Таратпа парақтар
Суреттер оқулық
Қимылдар Оқулық
Суреттер Оқулық Кері байланыс парағы |
||


жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№ 21 сабақ. Ертедегі адамдардың тіршілігі Дүниетану 2 сынып
№ 21 сабақ. Ертедегі адамдардың тіршілігі Дүниетану 2 сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Дүниетану Алматымектеп |
|||||
|
Бөлім: |
Дені саудың -жаны сау |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 19 сабақ. Қоғамдық орындардағы қауіпсіздік ережелері |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.4.2 күнделікті жағдаяттардағы (үйде және қоғамдық орындарда) қауіпсіздік ережелерін түсіндіру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Үйде және қоғамдық орындарда қауіпсіздік ережелерін сақтау жолдарын біледі |
|||||
|
Құндылықтар: Қаңтар айы: Заң және тәртіп |
Сабақ құндылығы: ӘДІЛДІК ЖӘНЕ ЖАУАПКЕРШІЛІК Апта дәйексөзі: Әділ заң- аспан тірегі |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Мектептегі асханадағы тағамдар туралы не айта аласың? Ол тағамдар саған ұнай ма? Сол туралы жазып кел. Тақырыпты ашу «Сұхбаттасу» әдісі Қауіпсіздік деген не? Өз ойыңды түсіндір. Құндылық мақсаты: Адамның қоғамдағы құқықтары мен жауапкершілігі туралы алғашқы көзқарастың болуы Жаңа тақырып 1-тапсырма Әрбір адам қоғамдық орындарда қауіпсіздікті сақтау керек. Өздерің ата-аналарыңмен қыдырғанда қауіасіздікті қалай сақтайсыңдар? ЕБҚ Айтып бер. Дене шынықтыру сабағында қауіпсіздік сақтап ойнайсың ба? Достарың ше? ФС тапсырмасы 2-тапсырма Суретпен жұмыс Ойын алаңында, көшеде қауіпті жағдай орын алса,не істер едің? Алғашқы көмек жасай аласың ба? Сергіту сәті
3-тапсырма «Ереже құрастырамын» әдісі Қоғамдық орында қауіпсіздік сақтау ережелерін құрастыр Үлгі: Бөтен адамға жолама. Бейтаныс көлікке отырма. Ойнағанда биіктен секірме.... Үй тапсырмасы Далаға,тауға саяхаттағанда қандай қауіпсіздік ережелерін сақтау керектігін жаз. ҚЖ: Өзіңнен кіші балаларға қауіпсіздік сақтау туралы нұсқаулық беріп көр. Үлгі: Ойын ойнағанда абай бол. Өзгелерге тиіспе. Ойыншыққа таласпа....
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Үй тапсырмасын тексертеді Әңгімелеседі Өз ойларын айтады Жеке жұмыс жасайды Жағдаяттан шығады Жаттығу жасайды Ереже құрастырады Үй тапсырмасын алады Қосымша жұмыс жасайды Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Мектептегі асханадағы тағамдар туралы өз ойын айтады-1б ҚБ: « Баскетбол» әдісі
Дескриптор: Ата-аналарымен қыдырғанда қауіасіздікті қалай сақтайтынын айтады -1б Өте жақсы баласың! Дескриптор: Ойын алаңында, көшеде қауіпті жағдай алса, алғашқы көмек бере алады-1б
Дескриптор: Қоғамдық орында қауіпсіздік сақтау ережелерін құрастырады-1б Дескриптор: Далаға,тауға саяхаттағанда қандай қауіпсіздік ережелерін сақтау керектігін жазады-1б
Тамаша! «Нысана» әдісі |
Суреттер Таратпа парақтар
Суреттер оқулық
Қимылдар Оқулық
Суреттер Оқулық Кері байланыс парағы |
||


шағым қалдыра аласыз

















