|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Дүниетану Атамұра |
|||||
|
Бөлім: |
Салт-дәстүр және ауыз әдебиеті |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 21 сабақ. Өткен өмірімізді білеміз |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.3.1.2. Түрлі дереккөздерді зерделеу арқылы көне қалалар мен ескерткіштерді сипаттау. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Адамдардың өткен өмірлері туралы ақпаратты ғалымдар қайдан алатынын біледі Ежелгі қалалар қандай болғанын, оның тұрғындары немен айналысқанын айтады |
|||||
|
Құндылықтар: Қаңтар айы: Заң және тәртіп |
Сабақ құндылығы: ӘДІЛДІК ЖӘНЕ ЖАУАПКЕРШІЛІК Апта дәйексөзі: Тәртіпсіз ел болмайды. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Наурыз мерекесі туралы үлкендерден қосымша мәліметтер мен әңгімелер жинақтап кел. Тақырыпты ашу «Менің ойымша,...» әдісі Ежелгі адамдар деген кімдер? Олар туралы не білесің? Құндылық мақсаты: Туған елінің тарихын білуге үйрету. Жаңа тақырып 1-тапсырма Тарих нені зерттейді? Бабалардың өмірі туралы не білесіңдер? Бірлескен жұмыс ЕБҚ және ЕҚБ Қазақстанның тарихи орындарының суреттерін топта. Қайсысын танисың, олар туралы айт. ФС тапсырмасы 2-тапсырма Архелогтар нені зерттейді? Олардың тапқан жәдігерлері қайда тұрады? Археология ғылымы бізге қажет пе? Сергіту сәті
3-тапсырма Ұлы Жібек жолы картасынан өзіңе таныс қалаларды тап және олар туралы айт. Үлкен қалалардағы базарлар қалай жұмыс жасаған екен? Үй тапсырмасы Тарихи жерлер туралы қосымша мәліметтер тауып кел. ҚЖ: Жібек жолындағы базарларда не сатылды деп ойлайсыңдар? Сол заттарды ермексаздан жасап көріңдер.Өздерің сауда жасаңдар.
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Үй тапсырмасын тексертеді Әңгімесін «менің ойымша» деп бастайды Өз ойларын айтады Жеке жұмыс жасайды Сұраққа жауап береді Жаттығу жасайды Тапсырманы орындайды Үй тапсырмасын алады Қосымша жұмыс жасайды Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Наурыз мерекесі туралы үлкендерден қосымша мәліметтер мен әңгімелер жинақтап келеді-1б ҚБ: «Киіз үй» әдісі
Дескриптор: Тарих ғылымы туралы айтады-1б Жарайсың! Дескриптор: Археологиялық қазбалар туралы айтады-1б
Дескриптор: Ұлы Жібек жолы картасынан өзіне таныс қалаларды табады -1б Дескриптор: Ежелгі адамдар туралы қосымша мәліметтер жинап келеді-1б
«Білім сандығы» әдісі |
Суреттер Суреттер оқулық Қимылдар Оқулық Суреттер Оқулық Кері байланыс парағы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№ 21 сабақ. Өткен өмірімізді білеміз
№ 21 сабақ. Өткен өмірімізді білеміз
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Дүниетану Атамұра |
|||||
|
Бөлім: |
Салт-дәстүр және ауыз әдебиеті |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 21 сабақ. Өткен өмірімізді білеміз |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.3.1.2. Түрлі дереккөздерді зерделеу арқылы көне қалалар мен ескерткіштерді сипаттау. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Адамдардың өткен өмірлері туралы ақпаратты ғалымдар қайдан алатынын біледі Ежелгі қалалар қандай болғанын, оның тұрғындары немен айналысқанын айтады |
|||||
|
Құндылықтар: Қаңтар айы: Заң және тәртіп |
Сабақ құндылығы: ӘДІЛДІК ЖӘНЕ ЖАУАПКЕРШІЛІК Апта дәйексөзі: Тәртіпсіз ел болмайды. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Наурыз мерекесі туралы үлкендерден қосымша мәліметтер мен әңгімелер жинақтап кел. Тақырыпты ашу «Менің ойымша,...» әдісі Ежелгі адамдар деген кімдер? Олар туралы не білесің? Құндылық мақсаты: Туған елінің тарихын білуге үйрету. Жаңа тақырып 1-тапсырма Тарих нені зерттейді? Бабалардың өмірі туралы не білесіңдер? Бірлескен жұмыс ЕБҚ және ЕҚБ Қазақстанның тарихи орындарының суреттерін топта. Қайсысын танисың, олар туралы айт. ФС тапсырмасы 2-тапсырма Архелогтар нені зерттейді? Олардың тапқан жәдігерлері қайда тұрады? Археология ғылымы бізге қажет пе? Сергіту сәті
3-тапсырма Ұлы Жібек жолы картасынан өзіңе таныс қалаларды тап және олар туралы айт. Үлкен қалалардағы базарлар қалай жұмыс жасаған екен? Үй тапсырмасы Тарихи жерлер туралы қосымша мәліметтер тауып кел. ҚЖ: Жібек жолындағы базарларда не сатылды деп ойлайсыңдар? Сол заттарды ермексаздан жасап көріңдер.Өздерің сауда жасаңдар.
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Үй тапсырмасын тексертеді Әңгімесін «менің ойымша» деп бастайды Өз ойларын айтады Жеке жұмыс жасайды Сұраққа жауап береді Жаттығу жасайды Тапсырманы орындайды Үй тапсырмасын алады Қосымша жұмыс жасайды Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Наурыз мерекесі туралы үлкендерден қосымша мәліметтер мен әңгімелер жинақтап келеді-1б ҚБ: «Киіз үй» әдісі
Дескриптор: Тарих ғылымы туралы айтады-1б Жарайсың! Дескриптор: Археологиялық қазбалар туралы айтады-1б
Дескриптор: Ұлы Жібек жолы картасынан өзіне таныс қалаларды табады -1б Дескриптор: Ежелгі адамдар туралы қосымша мәліметтер жинап келеді-1б
«Білім сандығы» әдісі |
Суреттер Суреттер оқулық Қимылдар Оқулық Суреттер Оқулық Кері байланыс парағы |
||
шағым қалдыра аласыз

















