|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Дүниетану Атамұра |
|||||
|
Бөлім: |
Салт-дәстүр және ауыз әдебиеті |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 22 сабақ. Ғұндар қалай өмір сүрді? |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.3.2.1 көрнекі материалдарды зерделеу арқылы ғұндардың өмір салтын сипаттау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Ғұндар туралы біледі Ғұндардың өмір салтын сипаттайды |
|||||
|
Құндылықтар: Қаңтар айы: Заң және тәртіп |
Сабақ құндылығы: ӘДІЛДІК ЖӘНЕ ЖАУАПКЕРШІЛІК Апта дәйексөзі: Тәртіпсіз ел болмайды. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Тарихи жерлер туралы қосымша мәліметтер тауып кел. Тақырыпты ашу Суреттермен жұмыс Суреттерден кімдерді көріп тұрсыңдар? Олардың қандай ұқсастықтары бар? Құндылық мақсаты: Елінің өткен тарихына деген қызығушылығын арттыру. Жаңа тақырып 1-тапсырма Ғұндар тіршілігімен таныстыру Сұрақтар: Ғұндар қандай тайпа болған? Ғұндардың өмір салты туралы не білеміз? Ғұн патшасы туралы айт. Бірлескен жұмыс ЕБҚ және ЕҚБ Ежелгі адамдардың қаруын,құрал-жабдықтарын,ыдыстарын ермексаздан жасап көріңдер ФС тапсырмасы 2-тапсырма Ғұн дәуірінің бұйымдарын зертте. Олар неден жасалған? Сергіту сәті
3-тапсырма Картамен жұмыс Картадан Қазақстанның қай жерінде ғұндар өмір сүргенін тап. Олар жер үшін қалай күрескеі туралы білесің бе? Үй тапсырмасы Ғұндар туралы қосымша мәліметтер жинап кел ҚЖ: «Мұражай» әдісі Ермексаздан ғұндардың құрал-саймандарын жаса. Сынып мұражайына орналастыр.
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Үй тапсырмасын тексертеді Суретпен жұмыс жасайды Өз ойларын айтады Жеке жұмыс жасайды Зерттеу жасайды Жаттығу жасайды Тапсырманы орындайды Үй тапсырмасын алады Қосымша жұмыс жасайды Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Ежелгі адамдар туралы қосымша мәліметтер жинап келеді-1б ҚБ: «Бәйге» әдісі
Дескриптор: Ғұндар тіршілігі туралы біледі-1б Ғұн патшасы туралы айтады-1б Жарайсың! Дескриптор: Ғұн дәуірінің бұйымдарын зерттейді-1б
Дескриптор: Картамен жұмыс жасайды-1б Дескриптор: Ғұндар туралы қосымша мәліметтер жинап келеді-1б
«Тазалық» әдісі |
Суреттер Суреттер оқулық Қимылдар Оқулық Оқулық Кері байланыс парағы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№ 22 сабақ. Ғұндар қалай өмір сүрді?
№ 22 сабақ. Ғұндар қалай өмір сүрді?
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Дүниетану Атамұра |
|||||
|
Бөлім: |
Салт-дәстүр және ауыз әдебиеті |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 22 сабақ. Ғұндар қалай өмір сүрді? |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.3.2.1 көрнекі материалдарды зерделеу арқылы ғұндардың өмір салтын сипаттау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Ғұндар туралы біледі Ғұндардың өмір салтын сипаттайды |
|||||
|
Құндылықтар: Қаңтар айы: Заң және тәртіп |
Сабақ құндылығы: ӘДІЛДІК ЖӘНЕ ЖАУАПКЕРШІЛІК Апта дәйексөзі: Тәртіпсіз ел болмайды. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Тарихи жерлер туралы қосымша мәліметтер тауып кел. Тақырыпты ашу Суреттермен жұмыс Суреттерден кімдерді көріп тұрсыңдар? Олардың қандай ұқсастықтары бар? Құндылық мақсаты: Елінің өткен тарихына деген қызығушылығын арттыру. Жаңа тақырып 1-тапсырма Ғұндар тіршілігімен таныстыру Сұрақтар: Ғұндар қандай тайпа болған? Ғұндардың өмір салты туралы не білеміз? Ғұн патшасы туралы айт. Бірлескен жұмыс ЕБҚ және ЕҚБ Ежелгі адамдардың қаруын,құрал-жабдықтарын,ыдыстарын ермексаздан жасап көріңдер ФС тапсырмасы 2-тапсырма Ғұн дәуірінің бұйымдарын зертте. Олар неден жасалған? Сергіту сәті
3-тапсырма Картамен жұмыс Картадан Қазақстанның қай жерінде ғұндар өмір сүргенін тап. Олар жер үшін қалай күрескеі туралы білесің бе? Үй тапсырмасы Ғұндар туралы қосымша мәліметтер жинап кел ҚЖ: «Мұражай» әдісі Ермексаздан ғұндардың құрал-саймандарын жаса. Сынып мұражайына орналастыр.
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Үй тапсырмасын тексертеді Суретпен жұмыс жасайды Өз ойларын айтады Жеке жұмыс жасайды Зерттеу жасайды Жаттығу жасайды Тапсырманы орындайды Үй тапсырмасын алады Қосымша жұмыс жасайды Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Ежелгі адамдар туралы қосымша мәліметтер жинап келеді-1б ҚБ: «Бәйге» әдісі
Дескриптор: Ғұндар тіршілігі туралы біледі-1б Ғұн патшасы туралы айтады-1б Жарайсың! Дескриптор: Ғұн дәуірінің бұйымдарын зерттейді-1б
Дескриптор: Картамен жұмыс жасайды-1б Дескриптор: Ғұндар туралы қосымша мәліметтер жинап келеді-1б
«Тазалық» әдісі |
Суреттер Суреттер оқулық Қимылдар Оқулық Оқулық Кері байланыс парағы |
||
шағым қалдыра аласыз

















