|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу. Алматыкітап |
|||||
|
Бөлім: |
Менің туған өлкем |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 43 сабақ. Қызықты балалық шақ. Балалық шаққа саяхат |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.5.1 өз ойы мен сезімін тірек сөздерді пайдалана отырып жеткізу 2.2.8.2 мұғалімнің көмегімен көркем шығарма үзіндісін басқа үлгідегі (иллюстрация,мультфильм) нұсқасымен салыстыру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтіннің үзіндісін суретпен салыстырады Өз ойын және пікірін айтуға дағдыланады |
|||||
|
Құндылықтар |
ТӘУЕЛСІЗДІК ЖӘНЕ ОТАНШЫЛДЫҚ |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Жүсіпбек Аймауытов «Туған жер» Мәтін мазмұнын әңгімеле Тақырыпты ашу Көркем әдебиет:«Мағжан Жұмабаевтың «Балалық шақ» өлеңін оқып беру «Диалог» әдісі Балалық шақ туралы әңгіме өрбіту Өз үйіндегі балалық шағы туралы айтқызу Жаңа тақырып 1-тапсырма Қиындыққа тап болғанда адамды құтқаратын қандай жануарларды білесің? Ит, дельфин, түйе. Автормен танысу Ш.Сариевпен таныстыру 2-тапсырма Мәтінді түсініп оқы және мазмұнын айт Сөздік жұмыс Шағыл құм-көлдің жағалауындағы майда құм Адыраспан-иісі өткір дәрілік шөп Пішен-су ішінде өсетін құрақ шөп. Жұптық жұмыс 3-тапсырма «Венн диаграммасы» әдісі Көлдің ортасында болған оқиғаны суретпен салыстырып әңгімеле. ЕҚБ Түйеге сипаттама жаса ЕҚБ Ауылдың сипатын тауып, оқып бер
Пікіріңді айт Құндылық мақсаты:Отбасы Отанның бір бөлігі екенін түсіну 4-тапсырма Әңгіменің мазмұнынан сені не таңқалдырды? 5-тапсырма «Ашық микрофон» әдісі Баланың қай ойыны қауіпті? 6-тапсырма «Хат» әдісі Кейіпкерге қандай сақтық ережесін айтар едің? Үлгі: Жыландарға жолама..... Үй тапсырмасы Отбасындағы үлкендерден балалық шағы туралы сұра. Олар туралы айтуға дайындал. ҚЖ: «Суреттер сөйлейді» әдісі Суретке қарап, әңгіме құрастыр. Әжелеріңмен ішкен шай тәтті ме?
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Үй тапсырмасын айтады Тақырыпты ашады Өз ойларымен бөліседі Автормен танысады Мәтінмен жұмыс жасайды Салыстыру жасайды Жеке жұмыс жасайды Жаттығу жасайды Тапсырманы орындайды Өз ойларымен бөліседі Кейіркерге хат жазады Үй тапсырмасын алады Қосымша жұмыс жасайды Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Мәтін мазмұнын әңгімелейді -1б ҚБ: «Бәйге» әдісі
Дескриптор: Сұраққа жауап береді-1б Автор туралы деректер біледі-1б Дескриптор: Мәтінді түсініп оқы және мазмұнын айтады-1б Дескриптор: Сурет бойынша құраған әңгіме мен мәтін мазмұнын салыстырады-1б Тамаша!
Керемет! Дескриптор: Әңгіменің мазмұнынан сені не таңқалдырғанын айтады-1б Дескриптор: Өз ойларын еркін жеткізеді-1б Дескриптор: Сақтық ережесін құрастырады-1б
Дескриптор: Суретке қарап әңгіме құрастырады-1б
«Білім кемесі» әдісі |
Суреттер
оқулық оқулық
Суреттер оқулық
Оқулық Қимылдар Оқулық Жұмыс дәптері Суреттер Оқулық Суреттер Кері байланыс парақшасы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№ 43 сабақ. Қызықты балалық шақ. Балалық шаққа саяхат
№ 43 сабақ. Қызықты балалық шақ. Балалық шаққа саяхат
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу. Алматыкітап |
|||||
|
Бөлім: |
Менің туған өлкем |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 43 сабақ. Қызықты балалық шақ. Балалық шаққа саяхат |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.5.1 өз ойы мен сезімін тірек сөздерді пайдалана отырып жеткізу 2.2.8.2 мұғалімнің көмегімен көркем шығарма үзіндісін басқа үлгідегі (иллюстрация,мультфильм) нұсқасымен салыстыру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтіннің үзіндісін суретпен салыстырады Өз ойын және пікірін айтуға дағдыланады |
|||||
|
Құндылықтар |
ТӘУЕЛСІЗДІК ЖӘНЕ ОТАНШЫЛДЫҚ |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Жүсіпбек Аймауытов «Туған жер» Мәтін мазмұнын әңгімеле Тақырыпты ашу Көркем әдебиет:«Мағжан Жұмабаевтың «Балалық шақ» өлеңін оқып беру «Диалог» әдісі Балалық шақ туралы әңгіме өрбіту Өз үйіндегі балалық шағы туралы айтқызу Жаңа тақырып 1-тапсырма Қиындыққа тап болғанда адамды құтқаратын қандай жануарларды білесің? Ит, дельфин, түйе. Автормен танысу Ш.Сариевпен таныстыру 2-тапсырма Мәтінді түсініп оқы және мазмұнын айт Сөздік жұмыс Шағыл құм-көлдің жағалауындағы майда құм Адыраспан-иісі өткір дәрілік шөп Пішен-су ішінде өсетін құрақ шөп. Жұптық жұмыс 3-тапсырма «Венн диаграммасы» әдісі Көлдің ортасында болған оқиғаны суретпен салыстырып әңгімеле. ЕҚБ Түйеге сипаттама жаса ЕҚБ Ауылдың сипатын тауып, оқып бер
Пікіріңді айт Құндылық мақсаты:Отбасы Отанның бір бөлігі екенін түсіну 4-тапсырма Әңгіменің мазмұнынан сені не таңқалдырды? 5-тапсырма «Ашық микрофон» әдісі Баланың қай ойыны қауіпті? 6-тапсырма «Хат» әдісі Кейіпкерге қандай сақтық ережесін айтар едің? Үлгі: Жыландарға жолама..... Үй тапсырмасы Отбасындағы үлкендерден балалық шағы туралы сұра. Олар туралы айтуға дайындал. ҚЖ: «Суреттер сөйлейді» әдісі Суретке қарап, әңгіме құрастыр. Әжелеріңмен ішкен шай тәтті ме?
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Үй тапсырмасын айтады Тақырыпты ашады Өз ойларымен бөліседі Автормен танысады Мәтінмен жұмыс жасайды Салыстыру жасайды Жеке жұмыс жасайды Жаттығу жасайды Тапсырманы орындайды Өз ойларымен бөліседі Кейіркерге хат жазады Үй тапсырмасын алады Қосымша жұмыс жасайды Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Мәтін мазмұнын әңгімелейді -1б ҚБ: «Бәйге» әдісі
Дескриптор: Сұраққа жауап береді-1б Автор туралы деректер біледі-1б Дескриптор: Мәтінді түсініп оқы және мазмұнын айтады-1б Дескриптор: Сурет бойынша құраған әңгіме мен мәтін мазмұнын салыстырады-1б Тамаша!
Керемет! Дескриптор: Әңгіменің мазмұнынан сені не таңқалдырғанын айтады-1б Дескриптор: Өз ойларын еркін жеткізеді-1б Дескриптор: Сақтық ережесін құрастырады-1б
Дескриптор: Суретке қарап әңгіме құрастырады-1б
«Білім кемесі» әдісі |
Суреттер
оқулық оқулық
Суреттер оқулық
Оқулық Қимылдар Оқулық Жұмыс дәптері Суреттер Оқулық Суреттер Кері байланыс парақшасы |
||
шағым қалдыра аласыз





















