|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу Алматымектеп |
|||||
|
Бөлім: |
Дені саудың-жаны сау |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 59 сабақ . Альпинист |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.4.1 – сөйлеу барысында мақал-мәтелдерді, вербалды емес тілдік құралдарды қолдану 2.2.8.1 -мұғалімнің көмегімен сюжеттің дамуындағы өзгерістерді анықтау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Өлеңді түсініп, мәнерлеп оқиды |
|||||
|
Құндылықтар: Қаңтар айы: Заң және тәртіп |
Сабақ құндылығы: БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ Апта дәйексөзі: Тәртіпсіз ел болмайды. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Жұмбақ, жаңылтпаш, мақал-мәтелдер жаттап кел Тақырыпты ашу Берілген жұмбақтың шешуін тап. Жұмбақтың шешуінде кім туралы айтылған? Арқан байлап беліне Шымырлықпен бекіне. Өрмелейтін қай өрен, Шыңның шырқау шегіне? Құндылық мақсаты:Мемлекеттік тілді білу Жаңа тақырып 1-тапсырма. Өлеңді түсініп, мәнерлеп оқы. 2-тапсырма Не түсіндік? 1. Өлеңде қандай мамандық иесі туралы айтылған? 2. Альпинистің атқаратын қызметі қандай? 3. «Биік шыңдарды бағындырады» дегенді қалай түсінесің? ЕҚБ 4. Альпинист болу үшін адамда қандай қасиеттер болу керек? 5. Сенің альпинист болғың келе
ме? ЕБҚ Спортпен айналысудың пайдасы туралы айт. ФС тапсырмасы «Шарлар» әдісі Топтық жұмыс 3-тапсырма. Қарамен берілген сөздердің қандай мағына да тұрғанын түсіндірме сөздікке қарап анықта. А. Мұқағали – қазақтың ақиық (мықты) ақыны. Ә. Алтай тауында ақиық құс тіршілік етеді. А. Асқар (биік) таудың мүсініне қарап тамсандым. Ә. Болашағың биік, арманың
асқар болсын!
4-тапсырма. Ақпаратпен танысып, сұрақтарға жауап бер Өтепберген Ақыпбекұлы (1950– 2007) Алматы облысында дүниеге келген. Белгілі балалар ақыны. «Футболшы боламын», «Экологиялық әліппе», «Қызықты әліппе» атты кітаптары бар 1. Ақынның қандай кітаптары бар екен? 2. Ө.Ақыпбекұлының «Альпинист» өлеңі ұнады ма? 5-тапсырма. Суретпен жұмыс Альпинистерді тап Жауап: б 6-тапсырма. Өлеңде қанша тармақ бар? Жауап: 9 Үй тапсырмасы «Альпинист» өлеңін мәнерлеп оқы.
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Үй тапсырмасын тексертеді Жұмбақты шешеді Тапсырманы орындайды Сұрақтарға жауап береді Жеке жұмыс жасайды Тапсырманы орындайды Жаттығу жасайды Сұрақтарға жауап береді Суретпен жұмыс жасайды Жауап табады Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Жұмбақ, жаңылтпаш, мақал-мәтелдер жаттап келеді-1б ҚБ: «Плюс-минус» әдісі
Дескриптор: Өлеңді түсініп, мәнерлеп оқиды-1б Дескриптор: Өлең мазмұнын түсінеді-1б Сұрақтарға жауап береді-1б
Тамаша! Дескриптор: Қарамен берілген сөздердің қандай мағына да тұрғанын түсіндірме сөздікке қарап анықтайды-1б Керемет!
Дескриптор: Ақпаратпен танысып, сұрақтарға жауап береді-1б Дескриптор: Суреттерден альпинисті табады-1б Дескриптор: Өлеңде қанша тармақ барын табады-1б Дескриптор: Өлеңді мәнерлеп оқиды-1б «Кинолента» әдісі |
Суреттер оқулық оқулық Оқулық Суреттер Оқулық Қимылдар Суреттер Оқулық Оқулық Кері байланыс тақтасы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№ 59 сабақ . Альпинист 2 сынып әдебиеттік оқу
№ 59 сабақ . Альпинист 2 сынып әдебиеттік оқу
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу Алматымектеп |
|||||
|
Бөлім: |
Дені саудың-жаны сау |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 59 сабақ . Альпинист |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.4.1 – сөйлеу барысында мақал-мәтелдерді, вербалды емес тілдік құралдарды қолдану 2.2.8.1 -мұғалімнің көмегімен сюжеттің дамуындағы өзгерістерді анықтау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Өлеңді түсініп, мәнерлеп оқиды |
|||||
|
Құндылықтар: Қаңтар айы: Заң және тәртіп |
Сабақ құндылығы: БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ Апта дәйексөзі: Тәртіпсіз ел болмайды. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Жұмбақ, жаңылтпаш, мақал-мәтелдер жаттап кел Тақырыпты ашу Берілген жұмбақтың шешуін тап. Жұмбақтың шешуінде кім туралы айтылған? Арқан байлап беліне Шымырлықпен бекіне. Өрмелейтін қай өрен, Шыңның шырқау шегіне? Құндылық мақсаты:Мемлекеттік тілді білу Жаңа тақырып 1-тапсырма. Өлеңді түсініп, мәнерлеп оқы. 2-тапсырма Не түсіндік? 1. Өлеңде қандай мамандық иесі туралы айтылған? 2. Альпинистің атқаратын қызметі қандай? 3. «Биік шыңдарды бағындырады» дегенді қалай түсінесің? ЕҚБ 4. Альпинист болу үшін адамда қандай қасиеттер болу керек? 5. Сенің альпинист болғың келе
ме? ЕБҚ Спортпен айналысудың пайдасы туралы айт. ФС тапсырмасы «Шарлар» әдісі Топтық жұмыс 3-тапсырма. Қарамен берілген сөздердің қандай мағына да тұрғанын түсіндірме сөздікке қарап анықта. А. Мұқағали – қазақтың ақиық (мықты) ақыны. Ә. Алтай тауында ақиық құс тіршілік етеді. А. Асқар (биік) таудың мүсініне қарап тамсандым. Ә. Болашағың биік, арманың
асқар болсын!
4-тапсырма. Ақпаратпен танысып, сұрақтарға жауап бер Өтепберген Ақыпбекұлы (1950– 2007) Алматы облысында дүниеге келген. Белгілі балалар ақыны. «Футболшы боламын», «Экологиялық әліппе», «Қызықты әліппе» атты кітаптары бар 1. Ақынның қандай кітаптары бар екен? 2. Ө.Ақыпбекұлының «Альпинист» өлеңі ұнады ма? 5-тапсырма. Суретпен жұмыс Альпинистерді тап Жауап: б 6-тапсырма. Өлеңде қанша тармақ бар? Жауап: 9 Үй тапсырмасы «Альпинист» өлеңін мәнерлеп оқы.
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Үй тапсырмасын тексертеді Жұмбақты шешеді Тапсырманы орындайды Сұрақтарға жауап береді Жеке жұмыс жасайды Тапсырманы орындайды Жаттығу жасайды Сұрақтарға жауап береді Суретпен жұмыс жасайды Жауап табады Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Жұмбақ, жаңылтпаш, мақал-мәтелдер жаттап келеді-1б ҚБ: «Плюс-минус» әдісі
Дескриптор: Өлеңді түсініп, мәнерлеп оқиды-1б Дескриптор: Өлең мазмұнын түсінеді-1б Сұрақтарға жауап береді-1б
Тамаша! Дескриптор: Қарамен берілген сөздердің қандай мағына да тұрғанын түсіндірме сөздікке қарап анықтайды-1б Керемет!
Дескриптор: Ақпаратпен танысып, сұрақтарға жауап береді-1б Дескриптор: Суреттерден альпинисті табады-1б Дескриптор: Өлеңде қанша тармақ барын табады-1б Дескриптор: Өлеңді мәнерлеп оқиды-1б «Кинолента» әдісі |
Суреттер оқулық оқулық Оқулық Суреттер Оқулық Қимылдар Суреттер Оқулық Оқулық Кері байланыс тақтасы |
||
шағым қалдыра аласыз

















