|
Бөлім тақырыбы: Қазақтың Қанышы |
Мектеп: Пән: қазақ әдебиеті |
|||||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
|||||||||
|
Сынып: 10 |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспаған оқушылар саны: |
||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ұлытау жотасында |
|||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.2.4.1 көркем шығармадағы көтерілген мәселелерге талдау жасау арқылы өзіндік пікірін қосып, шығармашылық жұмыс (эссе, әдеби және еркін тақырыптарға шығарма) жазу. |
|||||||||
|
Сабақтың мақсаттары |
Оқушылардың барлығы: шығарманың идеясын анықтайды Оқушылардың көпшілігі: шығарма идеясын ғаламдық тұрғыда талдайды Оқушылардың кейбірі: әдеби эссе жазады. |
|||||||||
|
Бағалау критерийлері
|
|
|||||||||
|
Жоспар |
||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы |
Ұйымдастыру кезеңі.
Қызығушылықты ояту. «ПОПС» формуласы «Талап», «Ізденіс», «Жетістік» тірек сөздерін шығарма идеяларымен байланыстырып, «ПОПС» формуласы негізінде ойларын айтады. Біздің ойымызша .... Оны былай дәлелдейміз .... Мынандай мысал келтіреміз .... Мынандай қорытындыға келдік ....
Мағынаны тану. Тапсырма. Топтық талқылау. Топтар берілген мәліметті шығарма идеясымен байланыстыра отырып талдайды. Сынып алдында жауаптарын қорғайды.
ҚБ Тапсырма. Жеке жұмыс. Медеу Сәрсекенің «Қаныш Сәтбаев» роман-эссесі бойынша «Қазақстанның дамуында ұлы ғалымның рөлі» тақырыбында әдеби эссе жазыңыз. Жазылым барысында стилдік, тілдік ерекшеліктерді сақтаңыз, өз ойыңыз креативті жеткізіңіз. Сөз саны: 120-150. Дескриптор:
ҚБ «Автор орындығы». Үздік эсселер «Автор орындығында» оқылады. |
Оқушылар «ПОПС» формуласы «Талап», «Ізденіс», «Жетістік» тірек сөздерін шығарма идеяларымен байланыстырып, «ПОПС» формуласы негізінде ойларын айтады.
Топтық жұмыс жүргізеді
Топтар берілген мәліметті шығарма идеясымен байланыстыра отырып талдайды. Сынып алдында жауаптарын қорғайды.
Берілген мәліметті шығарма идеясымен байланыстыра отырып талдайды.
Медеу Сәрсекенің «Қаныш Сәтбаев» роман-эссесі бойынша «Қазақстанның дамуында ұлы ғалымның рөлі» тақырыбында әдеби эссе жазыңыз. Жазылым барысында стилдік, тілдік ерекшеліктерді сақтаңыз, өз ойыңыз креативті жеткізіңіз. Сөз саны: 120-150. |
ҚБ «Нысана» Оқушы лар стикер жапсыру арқылы бағалай
ҚБ «Нысана» Оқушы лар стикер жапсыру арқылы бағалай
ҚБ «Нысана»
|
10-сынып Қазақ әдебиеті
қима қағаздар
«Қаныш Сәтбаев» роман-эссесі
«Білгенге маржан» айдары.
«Білген үстіне біле түс» айдары.
|
||||||
|
Сабақтың соңы
|
Кері байланыс: «Менің сабақтан кейінгі әсерім» кестесін толтырады.
|
|||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№ 9 Ұлытау жотасында.docx М.Сәрсеке. "Қазақтың Қанышы" 10-сынып.ЖМБ
№ 9 Ұлытау жотасында.docx М.Сәрсеке. "Қазақтың Қанышы" 10-сынып.ЖМБ
|
Бөлім тақырыбы: Қазақтың Қанышы |
Мектеп: Пән: қазақ әдебиеті |
|||||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
|||||||||
|
Сынып: 10 |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспаған оқушылар саны: |
||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ұлытау жотасында |
|||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.2.4.1 көркем шығармадағы көтерілген мәселелерге талдау жасау арқылы өзіндік пікірін қосып, шығармашылық жұмыс (эссе, әдеби және еркін тақырыптарға шығарма) жазу. |
|||||||||
|
Сабақтың мақсаттары |
Оқушылардың барлығы: шығарманың идеясын анықтайды Оқушылардың көпшілігі: шығарма идеясын ғаламдық тұрғыда талдайды Оқушылардың кейбірі: әдеби эссе жазады. |
|||||||||
|
Бағалау критерийлері
|
|
|||||||||
|
Жоспар |
||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы |
Ұйымдастыру кезеңі.
Қызығушылықты ояту. «ПОПС» формуласы «Талап», «Ізденіс», «Жетістік» тірек сөздерін шығарма идеяларымен байланыстырып, «ПОПС» формуласы негізінде ойларын айтады. Біздің ойымызша .... Оны былай дәлелдейміз .... Мынандай мысал келтіреміз .... Мынандай қорытындыға келдік ....
Мағынаны тану. Тапсырма. Топтық талқылау. Топтар берілген мәліметті шығарма идеясымен байланыстыра отырып талдайды. Сынып алдында жауаптарын қорғайды.
ҚБ Тапсырма. Жеке жұмыс. Медеу Сәрсекенің «Қаныш Сәтбаев» роман-эссесі бойынша «Қазақстанның дамуында ұлы ғалымның рөлі» тақырыбында әдеби эссе жазыңыз. Жазылым барысында стилдік, тілдік ерекшеліктерді сақтаңыз, өз ойыңыз креативті жеткізіңіз. Сөз саны: 120-150. Дескриптор:
ҚБ «Автор орындығы». Үздік эсселер «Автор орындығында» оқылады. |
Оқушылар «ПОПС» формуласы «Талап», «Ізденіс», «Жетістік» тірек сөздерін шығарма идеяларымен байланыстырып, «ПОПС» формуласы негізінде ойларын айтады.
Топтық жұмыс жүргізеді
Топтар берілген мәліметті шығарма идеясымен байланыстыра отырып талдайды. Сынып алдында жауаптарын қорғайды.
Берілген мәліметті шығарма идеясымен байланыстыра отырып талдайды.
Медеу Сәрсекенің «Қаныш Сәтбаев» роман-эссесі бойынша «Қазақстанның дамуында ұлы ғалымның рөлі» тақырыбында әдеби эссе жазыңыз. Жазылым барысында стилдік, тілдік ерекшеліктерді сақтаңыз, өз ойыңыз креативті жеткізіңіз. Сөз саны: 120-150. |
ҚБ «Нысана» Оқушы лар стикер жапсыру арқылы бағалай
ҚБ «Нысана» Оқушы лар стикер жапсыру арқылы бағалай
ҚБ «Нысана»
|
10-сынып Қазақ әдебиеті
қима қағаздар
«Қаныш Сәтбаев» роман-эссесі
«Білгенге маржан» айдары.
«Білген үстіне біле түс» айдары.
|
||||||
|
Сабақтың соңы
|
Кері байланыс: «Менің сабақтан кейінгі әсерім» кестесін толтырады.
|
|||||||||
шағым қалдыра аласыз
















