|
Мұғалімнің аты- жөні: |
|
|
||
|
Күні: |
|
|
||
|
Сынып: 1 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
|
|
Тәрбие тақырыбы: |
«Адалдық пен әділдік» |
|||
|
Құндылық |
Әділдік және жауапкершілік айы |
|||
|
Құзыреттілігі |
Қоғамға қызмет |
|||
|
Мақсаттары:
|
- Сөзіне берік, ісіне адал болуға үйрету; - Оқушылардың бойына рухани адамгершілік қасиеттерді ұялату үшін мейірбан, ақылды, шыншыл, қайырымды т. б адамдық асыл қасиеттерді игеруге ықпал ету; |
|||
|
Қауіпсіздік сабағы (10 минут) |
«Ата –аналармен құпия сөз» |
|||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Ресурстар |
|
|
Жүру барысын алдын ала үйлестіру Алғашқы сөз (кезең) Ортаңғы кезең Тапсырм лар легі
Соңы(бекіту) |
Сәлемдесу. Мұғалім сөзі: - Сәлеметсіздер ме құрметті оқушылар мен ұстаздар! Бүгінгі тәрбие сабағымызды бастайық. Шаттық шеңбері.
Адалдық өміріңе керек
нәрсе, ӨҚН №18
Әңгімелесу. Бүгін біз әдептілік, адалдық, адамгершіліктің асыл қасиет екені туралы пікірлесіп, өз ойларымызды ортаға саламыз. Олай болса АДАМ! Адам баласының бойында жақсы да, жаман да қасиеттер болады екен. Оларға назар аударайық!
Бізге ақылдылықты, адалдықты, қарапайым - кішіпейілділікті, инабаттылықты, шыншылдықты үлкендер үйретеді. Адам болатын адамгершілігі бар бала - барлық жақсы қасиеттерді үйреніп, жаман мінез әдеттерден, ұнамсыз қылықтардан аулақ болуға тырысуы керек. Сергіту сәті. «Кел балақай билейік!»«Адалдықтың өтемі» бейнеролигін тамашалау, талқылау
Жұптық тапсырма. Кластер құру Адам бойындағы жақсы және жаман қасиеттерді өз бетімізше бөліп жазайық
Қорытынды. «Суреттер сөйлейді» әдісі Жақсы деген немене? Жаман деген немене?
|
Сәлемдесіп, шаттық шеңберін құрады Тақтаға шыққан сурет бойынша әңгіме жүргізу Қимыл әрекетті қайталайды Бейнероликті тамашалайды, талқылайды Оқушылар жұптаса отырып жақсы және жаман қасиеттерді бөліп жазады Берілген екі сурет бойынша түсініктерін жеткізеді |
https://www.youtube.com/watch?v=2rxk0TwMiOg
https://www.youtube.com/watch?v=Feer-bR7Bsw
|
|
Қажет материалдар
https://www.youtube.com/watch?v=Feer-bR7Bsw



жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
«Адалдық пен әділдік» 1 сынып
«Адалдық пен әділдік» 1 сынып
|
Мұғалімнің аты- жөні: |
|
|
||
|
Күні: |
|
|
||
|
Сынып: 1 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
|
|
Тәрбие тақырыбы: |
«Адалдық пен әділдік» |
|||
|
Құндылық |
Әділдік және жауапкершілік айы |
|||
|
Құзыреттілігі |
Қоғамға қызмет |
|||
|
Мақсаттары:
|
- Сөзіне берік, ісіне адал болуға үйрету; - Оқушылардың бойына рухани адамгершілік қасиеттерді ұялату үшін мейірбан, ақылды, шыншыл, қайырымды т. б адамдық асыл қасиеттерді игеруге ықпал ету; |
|||
|
Қауіпсіздік сабағы (10 минут) |
«Ата –аналармен құпия сөз» |
|||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Ресурстар |
|
|
Жүру барысын алдын ала үйлестіру Алғашқы сөз (кезең) Ортаңғы кезең Тапсырм лар легі
Соңы(бекіту) |
Сәлемдесу. Мұғалім сөзі: - Сәлеметсіздер ме құрметті оқушылар мен ұстаздар! Бүгінгі тәрбие сабағымызды бастайық. Шаттық шеңбері.
Адалдық өміріңе керек
нәрсе, ӨҚН №18
Әңгімелесу. Бүгін біз әдептілік, адалдық, адамгершіліктің асыл қасиет екені туралы пікірлесіп, өз ойларымызды ортаға саламыз. Олай болса АДАМ! Адам баласының бойында жақсы да, жаман да қасиеттер болады екен. Оларға назар аударайық!
Бізге ақылдылықты, адалдықты, қарапайым - кішіпейілділікті, инабаттылықты, шыншылдықты үлкендер үйретеді. Адам болатын адамгершілігі бар бала - барлық жақсы қасиеттерді үйреніп, жаман мінез әдеттерден, ұнамсыз қылықтардан аулақ болуға тырысуы керек. Сергіту сәті. «Кел балақай билейік!»«Адалдықтың өтемі» бейнеролигін тамашалау, талқылау
Жұптық тапсырма. Кластер құру Адам бойындағы жақсы және жаман қасиеттерді өз бетімізше бөліп жазайық
Қорытынды. «Суреттер сөйлейді» әдісі Жақсы деген немене? Жаман деген немене?
|
Сәлемдесіп, шаттық шеңберін құрады Тақтаға шыққан сурет бойынша әңгіме жүргізу Қимыл әрекетті қайталайды Бейнероликті тамашалайды, талқылайды Оқушылар жұптаса отырып жақсы және жаман қасиеттерді бөліп жазады Берілген екі сурет бойынша түсініктерін жеткізеді |
https://www.youtube.com/watch?v=2rxk0TwMiOg
https://www.youtube.com/watch?v=Feer-bR7Bsw
|
|
Қажет материалдар
https://www.youtube.com/watch?v=Feer-bR7Bsw



шағым қалдыра аласыз






















