|
Пәннің аты:Дүниетану |
Уақыты: |
Кабинет: |
Мұғалім:М.Ашықбаева |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
Адам еңбегімен қадірлі |
|||
|
Мақсаты |
Білімділік Адамдар атқаратын еңбек түрлерімен таныстыру. Адамның айналадағы дүниемен қарым-қатынасының қозғаушы себептері туралы түсінік қалыптастыру; оқушылардың оқығнына ой жіберіп түсініп қабылдауын жетілдіру. Дамытушылық: Тәжірибелер жасау арқылы оқушы танымын кеңейтіп, қызығушылығын ояту. Дүниетанымын кеңейту, сөздік қорын молайту, тіл байлығын арттыру. Тәрбиелік: Қоршаған ортаны қорғауға үйрету арқылы экологиялық тәрбие беру. Мамандықтың барлық түрін де қадірлеуге тәрбиелеу. Сабақтың типі: Оқушылардың жаңа материалды меңгеру сабағы.. Әдіс-тәсілдері: СТО технологиясының тәсілдері, түсіндіру, сұрақ-жауап, көрнекілік көрсету арқылы түсіндіру,жарыс, ойын. Көрнекілік: «Адам өміріне қажет жағдайлар» картасы. Сабақтың барысы: Ұйымдастыру кезеңі: а) Сәлемдесу , оқушыларды түгендеу. ә) Сабаққа әзірлігін тексеру, оқу құралдарын дайындау. |
|||
|
Күтілетін нәтиже |
||||
|
Психологиялық ахуал |
Психологиялық дайындық Біз балдырған баламыз, Құстай қанат қағамыз. Дүниені аралап, Оқып білім аламыз. |
Оқушылар шеңберде жиналып,мұғаліммен бірге бүгінгі сабаққа сәттілік тілейді. |
||
|
Қызығушылықты ояту Сабақ тақырыбы мен мақсатымен таныстыру.
Тақтаға ілінген тақырыптық суреттермен жұмыс. Мамандықтар
|
||||
|
Мағынаны тану |
Оқулықпен жұмыс
Еңбек − шыдамдылық − жауаптылық − білімділік |
|||
|
Сергіту сәті |
Орманда кірпі
келеді, |
Ой сергітеді,шашағандары басылады |
||
|
Ой толғаныс |
Шығармашылық тапсырма: Сұрақтар мен тапсырмалар:
Мына мамандықтардың қажеттілігін дәлелде ӨРТ СӨНДІРУШІ * ДӘРІГЕР * МҰҒАЛІМ * ЖҮРГІЗУШІ * ҰШҚЫШ |
|||
|
Үйге тапсырма |
Дәптермен жұмыс,мазмұндау |
Күнделіктеріне жазып беремін |
||
|
Бағалау |
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау |
Бағалау парақшасын толтырады. |
||
|
Кері байланыс |
|
Смайликтерді өзі қалаған нұсқаға жабыстырады |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Адам еңбегімен қадірлі
Адам еңбегімен қадірлі
|
Пәннің аты:Дүниетану |
Уақыты: |
Кабинет: |
Мұғалім:М.Ашықбаева |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
Адам еңбегімен қадірлі |
|||
|
Мақсаты |
Білімділік Адамдар атқаратын еңбек түрлерімен таныстыру. Адамның айналадағы дүниемен қарым-қатынасының қозғаушы себептері туралы түсінік қалыптастыру; оқушылардың оқығнына ой жіберіп түсініп қабылдауын жетілдіру. Дамытушылық: Тәжірибелер жасау арқылы оқушы танымын кеңейтіп, қызығушылығын ояту. Дүниетанымын кеңейту, сөздік қорын молайту, тіл байлығын арттыру. Тәрбиелік: Қоршаған ортаны қорғауға үйрету арқылы экологиялық тәрбие беру. Мамандықтың барлық түрін де қадірлеуге тәрбиелеу. Сабақтың типі: Оқушылардың жаңа материалды меңгеру сабағы.. Әдіс-тәсілдері: СТО технологиясының тәсілдері, түсіндіру, сұрақ-жауап, көрнекілік көрсету арқылы түсіндіру,жарыс, ойын. Көрнекілік: «Адам өміріне қажет жағдайлар» картасы. Сабақтың барысы: Ұйымдастыру кезеңі: а) Сәлемдесу , оқушыларды түгендеу. ә) Сабаққа әзірлігін тексеру, оқу құралдарын дайындау. |
|||
|
Күтілетін нәтиже |
||||
|
Психологиялық ахуал |
Психологиялық дайындық Біз балдырған баламыз, Құстай қанат қағамыз. Дүниені аралап, Оқып білім аламыз. |
Оқушылар шеңберде жиналып,мұғаліммен бірге бүгінгі сабаққа сәттілік тілейді. |
||
|
Қызығушылықты ояту Сабақ тақырыбы мен мақсатымен таныстыру.
Тақтаға ілінген тақырыптық суреттермен жұмыс. Мамандықтар
|
||||
|
Мағынаны тану |
Оқулықпен жұмыс
Еңбек − шыдамдылық − жауаптылық − білімділік |
|||
|
Сергіту сәті |
Орманда кірпі
келеді, |
Ой сергітеді,шашағандары басылады |
||
|
Ой толғаныс |
Шығармашылық тапсырма: Сұрақтар мен тапсырмалар:
Мына мамандықтардың қажеттілігін дәлелде ӨРТ СӨНДІРУШІ * ДӘРІГЕР * МҰҒАЛІМ * ЖҮРГІЗУШІ * ҰШҚЫШ |
|||
|
Үйге тапсырма |
Дәптермен жұмыс,мазмұндау |
Күнделіктеріне жазып беремін |
||
|
Бағалау |
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау |
Бағалау парақшасын толтырады. |
||
|
Кері байланыс |
|
Смайликтерді өзі қалаған нұсқаға жабыстырады |
||
шағым қалдыра аласыз

















