|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу Алматыкітап |
|||||
|
Бөлім: |
Менің отбасым және достарым |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 2-сынып |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№13 сабақ. Менің отбасым |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.3.1шығарманың тақырыбы мен үзіндісіне (бастапқы бөліміне) сүйеніп, оқиғаның соңын болжау 2.2.3.1мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбымен негізгі ойын анықтау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Өлеңдегі негізгі ойды анықтауды үйренеді Мәтіннің мазмұнына қарап, тақырыбын болжайды |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: |
ЕҢБЕКҚОРЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ БІЛІКТІЛІК Жасына байланысты қол жетімді еңбек, еңбек қызметінің әртүрлі түрлеріне қатысуға дайын болу |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өтілген бөлімнен қалаған мәтінді оқып бер Тақырыпты ашу ФС тапсырмасы 1-тапсырма Өзіңнің отбасың туралы әңгімеле Отбасы мүшелерін ата. Жаңа тақырып Әдібай Табылды туралы мәліметтермен таныстыру
2-тапсырма Өлеңдерді түсініп оқы. Автор туралы әңгімеле Таныс емес сөздердің мағынасын түсіндір. Көңілің бір кемеңгер-көңілі көтеріңкі ЕБҚ 4-тапсырма Суреттер бойынша әңгіме құра Отбасындағы сыйластық туралы не айта аласың?
3-тапсырма Топтық жұмыс 1-топ Өлеңдегі негізгі ойды мұғалімнің көмегімен анықта Негізгі ой: Ана мен әкені сыйлау,құрметтеу 2-топ Сәлемдесу түрлеріне диалог құрап жаз -Амансыз ба, ата? -Бар бол, қалқам! 3-топ Сәлемдесу түрлерін сахналап көрсет. Мысалы: қыз бала мен әжесі, ұл бала мен қария, оқушы мен мұғалім Үй тапсырмасы Мақалды жаттап ал Үлкенге -құрмет,кішіге- ізет Өзің де отбасы сыйластығы туралы мақалдар жаттап кел ҚЖ: «Отбасы» тақырыбына топтастыру жаса
|
Отбасы мүшелерінің атауларын табады Үй тапсырмасын айтады Тақырыпты ашады Ә.Табылды ның өмірбаянымен танысады Өлеңмен жұмыс жасайды Өз ойын айтады Жаттығу жасайды Топтық жұмыс жасайды Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру ҚБ: «Жүрекше сыйлау» әдісі
Дескриптор: Өз отбасы туралы айтады-8б Отбасы мүшелерінің атауын біледі, атай алады-2б
Дескриптор: Өлеңді түсініп,мәнерлеп оқиды-2б Жаңа сөздермен танысады-1б Жарайсың!
Керемет! Дескриптор: 1-топ Өлеңдегі негізгі ойды мұғалімнің көмегімен анықтайды-1б 2-топ Сәлемдесу түрлеріне диалог құрап жазады-1б 3-топ Сәлемдесу түрлерін сахналап көрсетеді-1б Жарайсыңдар
«Бас,қол,жүрек» әдісі |
Суреттер
оқулық https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=5HlfcJOpFkY оқулық
Қимылдар Суреттер Оқулық
Жұмыс дәптері Кері байланыс тақтасы |
||




жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Әдебиеттік оқу 2 сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу Алматыкітап |
|||||
|
Бөлім: |
Менің отбасым және достарым |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 2-сынып |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№13 сабақ. Менің отбасым |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.3.1шығарманың тақырыбы мен үзіндісіне (бастапқы бөліміне) сүйеніп, оқиғаның соңын болжау 2.2.3.1мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбымен негізгі ойын анықтау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Өлеңдегі негізгі ойды анықтауды үйренеді Мәтіннің мазмұнына қарап, тақырыбын болжайды |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: |
ЕҢБЕКҚОРЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ БІЛІКТІЛІК Жасына байланысты қол жетімді еңбек, еңбек қызметінің әртүрлі түрлеріне қатысуға дайын болу |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өтілген бөлімнен қалаған мәтінді оқып бер Тақырыпты ашу ФС тапсырмасы 1-тапсырма Өзіңнің отбасың туралы әңгімеле Отбасы мүшелерін ата. Жаңа тақырып Әдібай Табылды туралы мәліметтермен таныстыру
2-тапсырма Өлеңдерді түсініп оқы. Автор туралы әңгімеле Таныс емес сөздердің мағынасын түсіндір. Көңілің бір кемеңгер-көңілі көтеріңкі ЕБҚ 4-тапсырма Суреттер бойынша әңгіме құра Отбасындағы сыйластық туралы не айта аласың?
3-тапсырма Топтық жұмыс 1-топ Өлеңдегі негізгі ойды мұғалімнің көмегімен анықта Негізгі ой: Ана мен әкені сыйлау,құрметтеу 2-топ Сәлемдесу түрлеріне диалог құрап жаз -Амансыз ба, ата? -Бар бол, қалқам! 3-топ Сәлемдесу түрлерін сахналап көрсет. Мысалы: қыз бала мен әжесі, ұл бала мен қария, оқушы мен мұғалім Үй тапсырмасы Мақалды жаттап ал Үлкенге -құрмет,кішіге- ізет Өзің де отбасы сыйластығы туралы мақалдар жаттап кел ҚЖ: «Отбасы» тақырыбына топтастыру жаса
|
Отбасы мүшелерінің атауларын табады Үй тапсырмасын айтады Тақырыпты ашады Ә.Табылды ның өмірбаянымен танысады Өлеңмен жұмыс жасайды Өз ойын айтады Жаттығу жасайды Топтық жұмыс жасайды Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру ҚБ: «Жүрекше сыйлау» әдісі
Дескриптор: Өз отбасы туралы айтады-8б Отбасы мүшелерінің атауын біледі, атай алады-2б
Дескриптор: Өлеңді түсініп,мәнерлеп оқиды-2б Жаңа сөздермен танысады-1б Жарайсың!
Керемет! Дескриптор: 1-топ Өлеңдегі негізгі ойды мұғалімнің көмегімен анықтайды-1б 2-топ Сәлемдесу түрлеріне диалог құрап жазады-1б 3-топ Сәлемдесу түрлерін сахналап көрсетеді-1б Жарайсыңдар
«Бас,қол,жүрек» әдісі |
Суреттер
оқулық https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=5HlfcJOpFkY оқулық
Қимылдар Суреттер Оқулық
Жұмыс дәптері Кері байланыс тақтасы |
||




шағым қалдыра аласыз




















