|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу Алматыкітап |
|||||
|
Бөлім: |
Менің отбасым және достарым |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып:2-сынып |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№14сабақ. Сәлем – сөздің анасы.Сәлем бер. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.3.1мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойын анықтау 2.3.3.1шығармашылық жұмысын мұғалімнің көмегімен сурет, каллиграмма, аппликация, фотосуреттер арқылы ұсыну |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтіндегі негізгі ойды анықтайды Шығармашылық жұмыспен айналысады |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: |
ЕҢБЕКҚОРЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ БІЛІКТІЛІК Жасына байланысты қол жетімді еңбек, еңбек қызметінің әртүрлі түрлеріне қатысуға дайын болу |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Өзіңе ұнаған өлеңді жаттап ал. Ата-анаға құрмет туралы өз ойыңды айт Тақырыпты ашу Сәлемдесу туралы мақал-мәтелдермен таныстыру Әдептіліктің белгісі иіліп сәлем бергені, Жақындықтың белгісі көп кешікпей келгені. Бір күн дәм татқанға, қырық күн сәлем. Сәлем- сөздің анасы Жаңа тақырып ФС тапсырмасы 1-тапсырма Ұжымдық жұмыс «Амандасу» ойыны Кіммен қалай амандасатыныңды көрсет 2-тапсырма Автор туралы мәліметтермен танысу Тұманбай Молдағалиев туралы мәліметтерімен бөліседі Өлеңді түсініп оқы Сөздік жұмыс Көңілі бір кемеңгер-көңілі көтеріңкі ЕБҚ Өзің үлкендермен қалай сәлемдесесің? Үлкендер қалай жауап қатады? 3-тапсырма Өлеңдегі негізгі ойды анықта Негізгі ой: Үлкендермен сәлемдесіп жүру керек Топтық жұмыс 4-тапсырма Суреттер бойынша әңгіме құра 1-топ Атаны қуанту 2-топ Балалардың сәлемдесуі Сергіту жаттығуын жасау. “ Жер, теңіз ауа” ойыны. Ойынды басқарушы “ жер” дегенде нұсқаған бала жануарды атауы керек. “ауа” дегенде, құстың атауы, “теңіз” дегенде балықтың атауы айтылуы тиіс. 5-тапсырма «Сәлемдесу» тақырыбына диалог құрап жаз Жұптық жұмыс 6-тапсырма Сәлемдесу түрлерін сахналап көрсет Қыз бала мен әжесі Ұл бала мен қария Оқушы мен мұғалім 7-тапсырма «Спикер» әдісі Бүгінгі сабақта қандай жаңа сөздер үйрендің? Олардың пайдасы бар ма? Үй тапсырмасы Мақалды жаттап ал Үлкенге- құрмет,кішіге- ізет ҚЖ: «Мен үлкендермен амандасамын» тақырыбына мәтін құрап жаз.
|
Жылы лебіздерін айтады Үй тапсырмасын айтады Тақырыппен танысады Амандасу түрлерін көрсетеді Автормен танысады Жеке жұмыс жасайды Негізгі ойды айтады Әңгіме құрайды Ойын ойнайды Диалог құрайды Сахналау жұмысын жасайды Өз ойларын айтады Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру ҚБ: « Пойыз» әдісі Дескриптор: Өзіне ұнаған өлеңді жаттап алады-1б Ата-анаға құрмет туралы өз ойыңды айтады-1б ҚБ: « Пойыз» әдісі
Тамаша! Дескриптор: Өлеңді түсініп оқиды-1б Жаңа сөздермен танысады-1б
Дескриптор: Өлең мазмұнын түсінеді-1б Өлеңдегі негізгі ойды анықтайды-1б Дескриптор: Суреттер бойынша әңгіме құрайды-1б Сәлемдесудің әдептілік екенін біледі-1б Тамаша диалог болды! Дескриптор: Сәлемдесу түрлеріне сахналау жасайды-1б Өз кейіпкерін сомдай алады-1б
Керемет! «Алтын сандық» әдісі |
Суреттер оқулық оқулық Суреттер
Суреттер
Суреттер оқулық Жұмыс дәптері Оқулық Оқулық Кері байланыс парағы |
||
Ресурстар:


жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Әдебиеттік оқу 2 сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу Алматыкітап |
|||||
|
Бөлім: |
Менің отбасым және достарым |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып:2-сынып |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№14сабақ. Сәлем – сөздің анасы.Сәлем бер. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.3.1мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойын анықтау 2.3.3.1шығармашылық жұмысын мұғалімнің көмегімен сурет, каллиграмма, аппликация, фотосуреттер арқылы ұсыну |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтіндегі негізгі ойды анықтайды Шығармашылық жұмыспен айналысады |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: |
ЕҢБЕКҚОРЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ БІЛІКТІЛІК Жасына байланысты қол жетімді еңбек, еңбек қызметінің әртүрлі түрлеріне қатысуға дайын болу |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Өзіңе ұнаған өлеңді жаттап ал. Ата-анаға құрмет туралы өз ойыңды айт Тақырыпты ашу Сәлемдесу туралы мақал-мәтелдермен таныстыру Әдептіліктің белгісі иіліп сәлем бергені, Жақындықтың белгісі көп кешікпей келгені. Бір күн дәм татқанға, қырық күн сәлем. Сәлем- сөздің анасы Жаңа тақырып ФС тапсырмасы 1-тапсырма Ұжымдық жұмыс «Амандасу» ойыны Кіммен қалай амандасатыныңды көрсет 2-тапсырма Автор туралы мәліметтермен танысу Тұманбай Молдағалиев туралы мәліметтерімен бөліседі Өлеңді түсініп оқы Сөздік жұмыс Көңілі бір кемеңгер-көңілі көтеріңкі ЕБҚ Өзің үлкендермен қалай сәлемдесесің? Үлкендер қалай жауап қатады? 3-тапсырма Өлеңдегі негізгі ойды анықта Негізгі ой: Үлкендермен сәлемдесіп жүру керек Топтық жұмыс 4-тапсырма Суреттер бойынша әңгіме құра 1-топ Атаны қуанту 2-топ Балалардың сәлемдесуі Сергіту жаттығуын жасау. “ Жер, теңіз ауа” ойыны. Ойынды басқарушы “ жер” дегенде нұсқаған бала жануарды атауы керек. “ауа” дегенде, құстың атауы, “теңіз” дегенде балықтың атауы айтылуы тиіс. 5-тапсырма «Сәлемдесу» тақырыбына диалог құрап жаз Жұптық жұмыс 6-тапсырма Сәлемдесу түрлерін сахналап көрсет Қыз бала мен әжесі Ұл бала мен қария Оқушы мен мұғалім 7-тапсырма «Спикер» әдісі Бүгінгі сабақта қандай жаңа сөздер үйрендің? Олардың пайдасы бар ма? Үй тапсырмасы Мақалды жаттап ал Үлкенге- құрмет,кішіге- ізет ҚЖ: «Мен үлкендермен амандасамын» тақырыбына мәтін құрап жаз.
|
Жылы лебіздерін айтады Үй тапсырмасын айтады Тақырыппен танысады Амандасу түрлерін көрсетеді Автормен танысады Жеке жұмыс жасайды Негізгі ойды айтады Әңгіме құрайды Ойын ойнайды Диалог құрайды Сахналау жұмысын жасайды Өз ойларын айтады Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру ҚБ: « Пойыз» әдісі Дескриптор: Өзіне ұнаған өлеңді жаттап алады-1б Ата-анаға құрмет туралы өз ойыңды айтады-1б ҚБ: « Пойыз» әдісі
Тамаша! Дескриптор: Өлеңді түсініп оқиды-1б Жаңа сөздермен танысады-1б
Дескриптор: Өлең мазмұнын түсінеді-1б Өлеңдегі негізгі ойды анықтайды-1б Дескриптор: Суреттер бойынша әңгіме құрайды-1б Сәлемдесудің әдептілік екенін біледі-1б Тамаша диалог болды! Дескриптор: Сәлемдесу түрлеріне сахналау жасайды-1б Өз кейіпкерін сомдай алады-1б
Керемет! «Алтын сандық» әдісі |
Суреттер оқулық оқулық Суреттер
Суреттер
Суреттер оқулық Жұмыс дәптері Оқулық Оқулық Кері байланыс парағы |
||
Ресурстар:


шағым қалдыра аласыз







