|
Білім беру ұйымының атауы |
||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу Алматыкітап |
|||||
|
Бөлім: |
Менің отбасым және достарым |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 2-сынып |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№15 сабақ. Ата-анаға құрмет.Атасы мен немересі. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.1.1шығарманың мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беру 2.2.2.1 мұғалім көмегімен қарапайым және нақтылау сұрақтарын қою және оның жауабын шығармадан таба білу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтіннің мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді Өз пікірін дәлелдеуді үйренеді |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: |
ЕҢБЕКҚОРЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ БІЛІКТІЛІК Жасына байланысты қол жетімді еңбек, еңбек қызметінің әртүрлі түрлеріне қатысуға дайын болу |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Мақалды жаттап ал Үлкенге- құрмет,кішіге- ізет Тақырыпты ашу Өз аталарың туралы не айта аласыңдар? Ол кісіні не үшін жақсы көресің? Бүгін аталар туралы сабақ өтеміз Жаңа тақырып 1-тапсырма «Еркін микрофон» әдісі Сурет бойынша әңгімеле 2-тапсырма Топтық жұмыс ДЖИКСО әдісі арқылы мәтінді әр топқа бөліп беру. Мәтінді оқып болған соң әр топтан баяндамашылар шығып өз бөліктері туралы түсініктерін айтады. Сөздік жұмыс. Мәтінді оқи отырып өздері түсінбеген сөздердің астын сызады. - Қандай жаңа сөз кездестірдіңдер? ( Оқушылар өзара түсіндіреді.) 3-тапсырма Ержан жұмбақ арқылы не айтқысы келді? Өз ойыңды айт Оқушылар «Ержан жұмбақ арқылы не айтқысы келді?» деген сұрақ төңірегінде ойланып, өз ойын топ ішінде айтады. Осы ойға қатысты басқа оқушылардың пікірлерін тыңдайды. Өз ойын дәлелдейді. ЕБҚ Атаңмен бірге жүргенде өзіңді қалай сезінесің? «Нейрожаттығу» әдісі 4-тапсырма «Дәптермен жұмыс» айдары Мәтіннен отбасы мүшелерінің бір-біріне мейірімін білдіретін сөздерді тауып жаз ФС тапсырмасы 5-тапсырма «Спикер» әдісі Анаңды қалай құрметтейсің? Оқушылар «Анаңды қалай құрметтейсің?» деген сұрақ төңірегінде ойланып, өз ойын ортаға салады. Өзанасынақандай сый-құрмет көрсететіндігін айтады. Үй тапсырмасы Мәтінді өз сөзіңмен әңгімелеп беруге дайындал Өзіңнің атаңмен достығың туралы айт ҚЖ: «Синквейн» әдісі «Ата» тақырыбына бес жолды өлең құрастыр
|
Жылы лебіздерін айтады Үй тапсырмасын айтады Тақырыппен танысады Суретпен жұмыс жасайды Мәтінмен жұмыс жасайды Өз ойларын дәелдейді Жеке жұмыс жасайды Жаттығу жасайды Тапсырманы орындайды Өз ойларымен бөліседі Үй тапсырмасын алады Өлең құрастырады Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру ҚБ: « Баскетбол» әдісі Дескриптор: Берілген мақалды жаттайды-2б Өздігінен ізденіп мақалдар жаттап келеді-1б ҚБ: « Баскетбол» әдісі Дескриптор: Мәтінді оқиды-1б Жаңа сөздермен танысады-1б Дескриптор: Ержанның не айтқысы келгенін анықтайды-1б Осы ойға қатысты басқа оқушылардың пікірлерін тыңдайды, өз ойын дәлелдейді-1б Жарайсың Тамаша Дескриптор: Мәтіннен отбасы мүшелерінің бір-біріне мейірімін білдіретін сөздерді тауып жаз-1б Дескриптор: Сұрақты өз өмірімен байланыстырып, мысалдар келтіре отырып жауап береді-2б Жарайсыңдар Тамаща «Рефлексия» әдісі арқылы сабақты қорытады |
Суреттер оқулық оқулық оқулық Суреттер Қима қағаз Музыка Анаалар туралы суреттер Оқулық Оқулық Бес жолды өлең құрау үлгісі Кері байланыс тақтасы |
||


жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Әдебиеттік оқу 2 сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу Алматыкітап |
|||||
|
Бөлім: |
Менің отбасым және достарым |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 2-сынып |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№15 сабақ. Ата-анаға құрмет.Атасы мен немересі. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.1.1шығарманың мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беру 2.2.2.1 мұғалім көмегімен қарапайым және нақтылау сұрақтарын қою және оның жауабын шығармадан таба білу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтіннің мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді Өз пікірін дәлелдеуді үйренеді |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: |
ЕҢБЕКҚОРЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ БІЛІКТІЛІК Жасына байланысты қол жетімді еңбек, еңбек қызметінің әртүрлі түрлеріне қатысуға дайын болу |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Мақалды жаттап ал Үлкенге- құрмет,кішіге- ізет Тақырыпты ашу Өз аталарың туралы не айта аласыңдар? Ол кісіні не үшін жақсы көресің? Бүгін аталар туралы сабақ өтеміз Жаңа тақырып 1-тапсырма «Еркін микрофон» әдісі Сурет бойынша әңгімеле 2-тапсырма Топтық жұмыс ДЖИКСО әдісі арқылы мәтінді әр топқа бөліп беру. Мәтінді оқып болған соң әр топтан баяндамашылар шығып өз бөліктері туралы түсініктерін айтады. Сөздік жұмыс. Мәтінді оқи отырып өздері түсінбеген сөздердің астын сызады. - Қандай жаңа сөз кездестірдіңдер? ( Оқушылар өзара түсіндіреді.) 3-тапсырма Ержан жұмбақ арқылы не айтқысы келді? Өз ойыңды айт Оқушылар «Ержан жұмбақ арқылы не айтқысы келді?» деген сұрақ төңірегінде ойланып, өз ойын топ ішінде айтады. Осы ойға қатысты басқа оқушылардың пікірлерін тыңдайды. Өз ойын дәлелдейді. ЕБҚ Атаңмен бірге жүргенде өзіңді қалай сезінесің? «Нейрожаттығу» әдісі 4-тапсырма «Дәптермен жұмыс» айдары Мәтіннен отбасы мүшелерінің бір-біріне мейірімін білдіретін сөздерді тауып жаз ФС тапсырмасы 5-тапсырма «Спикер» әдісі Анаңды қалай құрметтейсің? Оқушылар «Анаңды қалай құрметтейсің?» деген сұрақ төңірегінде ойланып, өз ойын ортаға салады. Өзанасынақандай сый-құрмет көрсететіндігін айтады. Үй тапсырмасы Мәтінді өз сөзіңмен әңгімелеп беруге дайындал Өзіңнің атаңмен достығың туралы айт ҚЖ: «Синквейн» әдісі «Ата» тақырыбына бес жолды өлең құрастыр
|
Жылы лебіздерін айтады Үй тапсырмасын айтады Тақырыппен танысады Суретпен жұмыс жасайды Мәтінмен жұмыс жасайды Өз ойларын дәелдейді Жеке жұмыс жасайды Жаттығу жасайды Тапсырманы орындайды Өз ойларымен бөліседі Үй тапсырмасын алады Өлең құрастырады Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру ҚБ: « Баскетбол» әдісі Дескриптор: Берілген мақалды жаттайды-2б Өздігінен ізденіп мақалдар жаттап келеді-1б ҚБ: « Баскетбол» әдісі Дескриптор: Мәтінді оқиды-1б Жаңа сөздермен танысады-1б Дескриптор: Ержанның не айтқысы келгенін анықтайды-1б Осы ойға қатысты басқа оқушылардың пікірлерін тыңдайды, өз ойын дәлелдейді-1б Жарайсың Тамаша Дескриптор: Мәтіннен отбасы мүшелерінің бір-біріне мейірімін білдіретін сөздерді тауып жаз-1б Дескриптор: Сұрақты өз өмірімен байланыстырып, мысалдар келтіре отырып жауап береді-2б Жарайсыңдар Тамаща «Рефлексия» әдісі арқылы сабақты қорытады |
Суреттер оқулық оқулық оқулық Суреттер Қима қағаз Музыка Анаалар туралы суреттер Оқулық Оқулық Бес жолды өлең құрау үлгісі Кері байланыс тақтасы |
||


шағым қалдыра аласыз





