|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу. |
|||||
|
Бөлім: |
Сәулет өнері |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
3 |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№48 сабақ. Нені үйрендім? Жазба жұмысы |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.1.4.1 сөйлеу барысында мақал-мәтелдерді, нақыл сөздерді, вербалды емес тілдік құралдарды қолдану |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Өтілген тақырыптарды пысыөқтайды Жазба жұмысын орындайды |
|||||
|
Құндылықтар Желтоқсан айы: Бірлік және ынтымақ |
Сабақ құндылығы: ТӘУЕЛСІЗДІК ЖӘНЕ ОТАНШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: Ынтымақ жүрген жерде ырыс бірге жүреді |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// Уақыты 30минут |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 3минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 25 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 5минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы 7-тапсырма Балта сөзі көзіңе нені елестетеді? 5 сөз жаз Үлгі: шабу, ағаш, сермеу, құрал, пайдалы. Жаңа тақырып ФС тапсырмасы Құндылық мақсаты: Туған елге деген сүйіспеншілігін білдіре алу 1-тапсырма Шетелдік қонақтарға Астананы таныстыру мәтінін құрастыр. Тақырыбы: Менің Астанам. Жоспары: 1. Астананың тарихы. 2. Құлпырған Астанам. 3. Бас қаламмен мақтанамын. Берілген суреттерді жазба жұмысыңда пайдалан.
Жазба жұмысын орында Жауабы: Астана-ұлан ғайыр еліміздің бас қаласы, әлем таныған жас қала. Біздің дәуіріміздің ХІ-ХІІІ ғасырларында Арқада қыпшақ тайпалары көшіп - қонып жүрген. өткен ғасырда археологтар Ақмола жерінен көне қаланың орнын тапты. Бозақ-қазіргі Астанадан небәрі 15 шақырым жерде. Қалашық Х-ХІІІ ғасырларда гүлденіп, Жібек жолы бойындағы сауда орталықтарының біріне айналған. Сондай-ақ Бозақ қыпшақ билеушілерінің елордасы болған. Демек, Елбасымыздың Астана орнын Арқа төсіне таңдауы кездейсоқтық емес, тарихты болжап, болашақты түйген көрегендік. 1996 жылы Ақмола қаласын астана жасаймыз дегенде қоғамның басым бөлігі күмәнмен қарады. Алайда 1998 жылдың 10 маусым күні тәуелсіз Қазақстан жаңа да жас қала-Астананың атын бүкіл әлемге паш етті. Үй тапсырмасы Бөлімнің тақырыптарын пысықтап кел. Кері байланыс
|
Мақсаты: Бір-біріне құрмет сезімін ояту Амандасады Үй тапсырмасын тексертеді Тапсырмалар ды орындайды Жаттығу жасайды Жазба жұмысын орындайды Үй тапсырмасын алады Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру ҚБ: « Өзін өзі бағалау » әдісі
Дескриптор: Балта туралы бес сөз жазады-1б Тамаша! Шығарма Дескриптор: Астана қаласы туралы білімі жақсы-1Б Астана қаласы туралы әңгімелей алады-1Б Шығарма жазу жолдарын біледі-1Б Жоспарды өзі құруға талпынады-1Б Шығарманы өз ойымен жазады-1Б Сөз саптауын дұрыс жаза біледі-1Б Шығарма жазу барысында нақыл сөздерді пайдаланады-1Б Шығарма жазу барысында бөлімге бөлуді қолданады-1Б Әр бөлімнің талабына назар аударады-1Б Шығарманы қорытындалай алады-1Б
«WhatsApp» әдісі |
Суреттер Оқу құралдары Жұмыс дәптері Қимылдар Суреттер Оқулық Суреттер Кері байланыс тақтасы |
||
![]()
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Әдебиеттік оқу .48 сабақНені үйрендім? Жазба жұмысы 3 сынып
Әдебиеттік оқу .48 сабақНені үйрендім? Жазба жұмысы 3 сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу. |
|||||
|
Бөлім: |
Сәулет өнері |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
3 |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№48 сабақ. Нені үйрендім? Жазба жұмысы |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.1.4.1 сөйлеу барысында мақал-мәтелдерді, нақыл сөздерді, вербалды емес тілдік құралдарды қолдану |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Өтілген тақырыптарды пысыөқтайды Жазба жұмысын орындайды |
|||||
|
Құндылықтар Желтоқсан айы: Бірлік және ынтымақ |
Сабақ құндылығы: ТӘУЕЛСІЗДІК ЖӘНЕ ОТАНШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: Ынтымақ жүрген жерде ырыс бірге жүреді |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// Уақыты 30минут |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 3минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 25 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 5минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы 7-тапсырма Балта сөзі көзіңе нені елестетеді? 5 сөз жаз Үлгі: шабу, ағаш, сермеу, құрал, пайдалы. Жаңа тақырып ФС тапсырмасы Құндылық мақсаты: Туған елге деген сүйіспеншілігін білдіре алу 1-тапсырма Шетелдік қонақтарға Астананы таныстыру мәтінін құрастыр. Тақырыбы: Менің Астанам. Жоспары: 1. Астананың тарихы. 2. Құлпырған Астанам. 3. Бас қаламмен мақтанамын. Берілген суреттерді жазба жұмысыңда пайдалан.
Жазба жұмысын орында Жауабы: Астана-ұлан ғайыр еліміздің бас қаласы, әлем таныған жас қала. Біздің дәуіріміздің ХІ-ХІІІ ғасырларында Арқада қыпшақ тайпалары көшіп - қонып жүрген. өткен ғасырда археологтар Ақмола жерінен көне қаланың орнын тапты. Бозақ-қазіргі Астанадан небәрі 15 шақырым жерде. Қалашық Х-ХІІІ ғасырларда гүлденіп, Жібек жолы бойындағы сауда орталықтарының біріне айналған. Сондай-ақ Бозақ қыпшақ билеушілерінің елордасы болған. Демек, Елбасымыздың Астана орнын Арқа төсіне таңдауы кездейсоқтық емес, тарихты болжап, болашақты түйген көрегендік. 1996 жылы Ақмола қаласын астана жасаймыз дегенде қоғамның басым бөлігі күмәнмен қарады. Алайда 1998 жылдың 10 маусым күні тәуелсіз Қазақстан жаңа да жас қала-Астананың атын бүкіл әлемге паш етті. Үй тапсырмасы Бөлімнің тақырыптарын пысықтап кел. Кері байланыс
|
Мақсаты: Бір-біріне құрмет сезімін ояту Амандасады Үй тапсырмасын тексертеді Тапсырмалар ды орындайды Жаттығу жасайды Жазба жұмысын орындайды Үй тапсырмасын алады Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру ҚБ: « Өзін өзі бағалау » әдісі
Дескриптор: Балта туралы бес сөз жазады-1б Тамаша! Шығарма Дескриптор: Астана қаласы туралы білімі жақсы-1Б Астана қаласы туралы әңгімелей алады-1Б Шығарма жазу жолдарын біледі-1Б Жоспарды өзі құруға талпынады-1Б Шығарманы өз ойымен жазады-1Б Сөз саптауын дұрыс жаза біледі-1Б Шығарма жазу барысында нақыл сөздерді пайдаланады-1Б Шығарма жазу барысында бөлімге бөлуді қолданады-1Б Әр бөлімнің талабына назар аударады-1Б Шығарманы қорытындалай алады-1Б
«WhatsApp» әдісі |
Суреттер Оқу құралдары Жұмыс дәптері Қимылдар Суреттер Оқулық Суреттер Кері байланыс тақтасы |
||
![]()
шағым қалдыра аласыз


















