|
Білім беру ұйымының атауы |
Т.Жүргенов атындағы № 70 М/Л |
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|||||
|
Бөлім: |
Табиғат құбылыстары |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Хайруллина А.А |
|||||
|
Күні: |
10.02 |
|||||
|
Сынып: 4 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№61 Қош келдің, Наурыз! |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.1.1.1 шығарманың мазмұнын толық түсіну, кейбір тұстарын нақтылау, оқиғаның себеп-салдарын анықтау үшін сұрақтар қою және жауап беру 4.1.4.2 сөйлеу барысында иллюстрациялар, көрнекіліктер, фотосуреттер қолдану, презентация, видеоролик жасау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
шығарманың мазмұнын толық түсінеді, кейбір тұстарын нақтылайды, оқиғаның себеп-салдарын анықтау үшін сұрақтар қояды және жауап береді сөйлеу барысында иллюстрациялар, көрнекіліктер, фотосуреттер қолданады, презентация, видеоролик жасайды |
|||||
|
Құндылықтар |
жасампаздық және жаңашылдық Қоршағанәлемдізерттеу,сұрақтар қою,эксперименттер жүргізу жәнеалынғанмәліметтернегізіндеқорытындыжасай алу; |
|||||
|
|
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
||
|
Ұйымдас тыру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Үй тапсырмасы Кері байланыс |
Сабаққа дайындық жасау Психологиялық ахуалды қалыптастыру Үй тапсырмасы сұрау Өткенді пысықтау Сабаққа кіріспе «Ойыңмен бөліс» әдісі 1. «Наурыз-думан» әнін тыңдап, көңілімізді көтерейік. Тыңдалған әннің сөзінде наурыз мерекесі қалай сипатталған Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстыру «Біртұтас тәрбие» тәрбие бағдарламасындағы құндылықтарды оқу процесіне ұйымдастыру кезеңінен бастап, сабақтың әрбір кезеңінде жүргіземін. Құндылық жасампаздық және жаңашылдық Қоршағанәлемдізерттеу,сұрақтар қою,эксперименттер жүргізу жәнеалынғанмәліметтернегізіндеқорытындыжасай алу; Жаңа тақырып.ФС-тапсырма. ҰЖ «Еркін әңгіме» әдісі: Автор туралы мәлімет. Автор туралы оқып, әңгімелеңдер. Мәтінмен жұмыс. Өлеңді мәнерлеп, тізбектей оқыңдар. Сөздік жұмысы.
ЕБҚ мәтіннің ұнаған бөлігін оқиды Сергіту сәті «Ойлан, жұптас, талқыла» әдісі Сұрақ-жауап. 2.Айнала табиғаттың оянуын өлеңмен байланыстырып әңгімелеңдер. 3.Өлеңде табиғаттағы өзгерістер туралы не айтылған? 4.Осы маусымда адам не істейді? Дәптермен жұмыс. 5.Өлеңдегі жыл құстары тіркесінің түсініктемесін жазыңдар. Мәтінмен жұмыс. 6.Наурыз туралы мәтінді оқып, бір-біріңе түсіндіріңдер. 7.Қою әріппен берілген сөйлемнің мағынасын сурет немесе сызбамен бейнелеңдер. 8.Оқушының жазғанына қараңдар. Көп нүктенің орнына тиісті сөзді қойып оқыңдар. Қорытындылау. 9.Наурыздағы табиғат сендерге несімен ұнайды? ЕБҚ сұрақтардың бірнешеуіне жауап береді,қолдау көрсетіледі Үй тапсырмасы. Өлеңді мәнерлеп оқу, сурет салу. Кері байланыс
|
Сабаққа сәттілік тілеу Үй тапсырмасын айтады Сұрақтарға жауап береді Сызбамен жұмыс Өлеңді оқиды Сөздікпен жұмыс Өз ойын айтады Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
Мадақтау арқылы бағалау ҚБ-10б
Дескриптор Автор туралы оқып, әңгімелейді-1б Өлеңді мәнерлеп, тізбектей оқиды-1б Айнала табиғаттың оянуын өлеңмен байланыстырып әңгімелейді-2б Табиғаттағы өзгерістер туралы әңгімелейді-1б Адамның көктемдегі еңбегін әңгімелейді-1б Наурыз туралы түсіндіреді-1б сөйлемнің мағынасын сурет немесе сызбамен бейнелейді-1б Көп нүктенің орнына тиісті сөзді қойып оқиды-1б Наурыздағы табиғаттың несімен ұнайтынын әңгімелейді-1б ҚБ-10б
Кері байланыс |
Смайликтер Оқулық сызба
Оқулық дәптер
оқулық сурет Кері байланыс жасайды |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Әдебиеттік оқу 4-сынып Қош келдің,Наурыз
Әдебиеттік оқу 4-сынып Қош келдің,Наурыз
|
Білім беру ұйымының атауы |
Т.Жүргенов атындағы № 70 М/Л |
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|||||
|
Бөлім: |
Табиғат құбылыстары |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Хайруллина А.А |
|||||
|
Күні: |
10.02 |
|||||
|
Сынып: 4 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№61 Қош келдің, Наурыз! |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.1.1.1 шығарманың мазмұнын толық түсіну, кейбір тұстарын нақтылау, оқиғаның себеп-салдарын анықтау үшін сұрақтар қою және жауап беру 4.1.4.2 сөйлеу барысында иллюстрациялар, көрнекіліктер, фотосуреттер қолдану, презентация, видеоролик жасау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
шығарманың мазмұнын толық түсінеді, кейбір тұстарын нақтылайды, оқиғаның себеп-салдарын анықтау үшін сұрақтар қояды және жауап береді сөйлеу барысында иллюстрациялар, көрнекіліктер, фотосуреттер қолданады, презентация, видеоролик жасайды |
|||||
|
Құндылықтар |
жасампаздық және жаңашылдық Қоршағанәлемдізерттеу,сұрақтар қою,эксперименттер жүргізу жәнеалынғанмәліметтернегізіндеқорытындыжасай алу; |
|||||
|
|
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
||
|
Ұйымдас тыру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Үй тапсырмасы Кері байланыс |
Сабаққа дайындық жасау Психологиялық ахуалды қалыптастыру Үй тапсырмасы сұрау Өткенді пысықтау Сабаққа кіріспе «Ойыңмен бөліс» әдісі 1. «Наурыз-думан» әнін тыңдап, көңілімізді көтерейік. Тыңдалған әннің сөзінде наурыз мерекесі қалай сипатталған Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстыру «Біртұтас тәрбие» тәрбие бағдарламасындағы құндылықтарды оқу процесіне ұйымдастыру кезеңінен бастап, сабақтың әрбір кезеңінде жүргіземін. Құндылық жасампаздық және жаңашылдық Қоршағанәлемдізерттеу,сұрақтар қою,эксперименттер жүргізу жәнеалынғанмәліметтернегізіндеқорытындыжасай алу; Жаңа тақырып.ФС-тапсырма. ҰЖ «Еркін әңгіме» әдісі: Автор туралы мәлімет. Автор туралы оқып, әңгімелеңдер. Мәтінмен жұмыс. Өлеңді мәнерлеп, тізбектей оқыңдар. Сөздік жұмысы.
ЕБҚ мәтіннің ұнаған бөлігін оқиды Сергіту сәті «Ойлан, жұптас, талқыла» әдісі Сұрақ-жауап. 2.Айнала табиғаттың оянуын өлеңмен байланыстырып әңгімелеңдер. 3.Өлеңде табиғаттағы өзгерістер туралы не айтылған? 4.Осы маусымда адам не істейді? Дәптермен жұмыс. 5.Өлеңдегі жыл құстары тіркесінің түсініктемесін жазыңдар. Мәтінмен жұмыс. 6.Наурыз туралы мәтінді оқып, бір-біріңе түсіндіріңдер. 7.Қою әріппен берілген сөйлемнің мағынасын сурет немесе сызбамен бейнелеңдер. 8.Оқушының жазғанына қараңдар. Көп нүктенің орнына тиісті сөзді қойып оқыңдар. Қорытындылау. 9.Наурыздағы табиғат сендерге несімен ұнайды? ЕБҚ сұрақтардың бірнешеуіне жауап береді,қолдау көрсетіледі Үй тапсырмасы. Өлеңді мәнерлеп оқу, сурет салу. Кері байланыс
|
Сабаққа сәттілік тілеу Үй тапсырмасын айтады Сұрақтарға жауап береді Сызбамен жұмыс Өлеңді оқиды Сөздікпен жұмыс Өз ойын айтады Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
Мадақтау арқылы бағалау ҚБ-10б
Дескриптор Автор туралы оқып, әңгімелейді-1б Өлеңді мәнерлеп, тізбектей оқиды-1б Айнала табиғаттың оянуын өлеңмен байланыстырып әңгімелейді-2б Табиғаттағы өзгерістер туралы әңгімелейді-1б Адамның көктемдегі еңбегін әңгімелейді-1б Наурыз туралы түсіндіреді-1б сөйлемнің мағынасын сурет немесе сызбамен бейнелейді-1б Көп нүктенің орнына тиісті сөзді қойып оқиды-1б Наурыздағы табиғаттың несімен ұнайтынын әңгімелейді-1б ҚБ-10б
Кері байланыс |
Смайликтер Оқулық сызба
Оқулық дәптер
оқулық сурет Кері байланыс жасайды |
||
шағым қалдыра аласыз
















