|
Мектеп : А.Қарсақбаев атындағы орта мектеп Мұғалімнің аты – жөні Турысова А Қатысқандар саны : Күні : 15.01.2018 Қатыспағандар саны : Сынып : 4 «В» |
|
|
Сабақ тақырыбы |
Алғашқы көмек. Бедел Тұрсынбаев |
|
Сабақ мақсаттары |
1. Алғашқы көмек. Бедел Тұрсынбаев әңгімемен таныстыру; 2. Әңгіменің идеялық мазмұнын ашып ,негізгі ойды анықтау. |
|
|
|
|
Жетістік критерийлері |
1. Алғашқы көмек. Бедел Тұрсынбаев әңгімемен танысады. 2. Әңгіменің идеялық мазмұнын ашып ,негізгі ойды түсінеді. |
|
Құндылықтарды дарыту |
Мәтін бойынша еңбекті құрметтеуге жасауға тәрбиелеу |
|
Пәнаралық байланыстар |
Дүниетану жан-жануарлар мәтін бойынша |
|
АКТ қолдану дағдылары |
Қансонар сөзінің мағынасын табу |
|
Алдыңғы білім |
Мектептен жырақ жол |
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс - әрекет |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың ортасы 2мин 7 мин 11 мин 8мин |
Психологиялық ахуал 1.Балмұздақтың қашан шығуы туралы 2.Автор туралы мағұлмат 3.Мәтінің мазмұнын әңгімелеу «Дескриптор : 1.Балмұздақтың қашан шығуы туралы біледі 2.Автор туралы мағұлмат айтады 3.Мәтінің мазмұнын әңгімелейді Бағалау Жаңа сабақтың мақсатымен таныстыру
1.
Қансонар» деген
не? Оқулықпен жұмыс.
«Оқы, жұптас, талқыла»
әдісі
Сосын топтар мазмұнын
айтады.
4-топқа
Пештің үстінде не бар?
1.Сұрақтарға жауап бере алады. Сергіту сәті: 2-тапсырма Жеке жұмыс:
Сөзжұмбақты
шешу. 1. Мәтін арқылы сөзжұмбақты табады. |
Оқулық Дәптер |
||
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Ауызша айтады, бір-бірін бағалайды |
|
||
|
Үйге тапсырма . Алғашқы көмек мәтінді түсініп оқу |
||||
|
Саралау– оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетеді жоспарлайсыз ? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз ? |
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз ? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы |
||
|
Дарынды оқушыларға тапсырма «Қансонарда» сурет салу |
Оқушыларды әр тапсырма сайын "От шашу", "Бағдаршам" тәсілдері арқылы ынталандырып отырдым.Әр тапсырманы орындаған сайын қандай мақсатқа жеткенімізді сұрап отырдым. |
Сабақ ортасында оқушылардың денсаулық сақтауына байланысты сергіту сәті орындалды. |
||
|
Сабақ бойынша рефлексия |
|
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Алғашқы көмек. Бедел Тұрсынбаев
Алғашқы көмек. Бедел Тұрсынбаев
|
Мектеп : А.Қарсақбаев атындағы орта мектеп Мұғалімнің аты – жөні Турысова А Қатысқандар саны : Күні : 15.01.2018 Қатыспағандар саны : Сынып : 4 «В» |
|
|
Сабақ тақырыбы |
Алғашқы көмек. Бедел Тұрсынбаев |
|
Сабақ мақсаттары |
1. Алғашқы көмек. Бедел Тұрсынбаев әңгімемен таныстыру; 2. Әңгіменің идеялық мазмұнын ашып ,негізгі ойды анықтау. |
|
|
|
|
Жетістік критерийлері |
1. Алғашқы көмек. Бедел Тұрсынбаев әңгімемен танысады. 2. Әңгіменің идеялық мазмұнын ашып ,негізгі ойды түсінеді. |
|
Құндылықтарды дарыту |
Мәтін бойынша еңбекті құрметтеуге жасауға тәрбиелеу |
|
Пәнаралық байланыстар |
Дүниетану жан-жануарлар мәтін бойынша |
|
АКТ қолдану дағдылары |
Қансонар сөзінің мағынасын табу |
|
Алдыңғы білім |
Мектептен жырақ жол |
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс - әрекет |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың ортасы 2мин 7 мин 11 мин 8мин |
Психологиялық ахуал 1.Балмұздақтың қашан шығуы туралы 2.Автор туралы мағұлмат 3.Мәтінің мазмұнын әңгімелеу «Дескриптор : 1.Балмұздақтың қашан шығуы туралы біледі 2.Автор туралы мағұлмат айтады 3.Мәтінің мазмұнын әңгімелейді Бағалау Жаңа сабақтың мақсатымен таныстыру
1.
Қансонар» деген
не? Оқулықпен жұмыс.
«Оқы, жұптас, талқыла»
әдісі
Сосын топтар мазмұнын
айтады.
4-топқа
Пештің үстінде не бар?
1.Сұрақтарға жауап бере алады. Сергіту сәті: 2-тапсырма Жеке жұмыс:
Сөзжұмбақты
шешу. 1. Мәтін арқылы сөзжұмбақты табады. |
Оқулық Дәптер |
||
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Ауызша айтады, бір-бірін бағалайды |
|
||
|
Үйге тапсырма . Алғашқы көмек мәтінді түсініп оқу |
||||
|
Саралау– оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетеді жоспарлайсыз ? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз ? |
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз ? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы |
||
|
Дарынды оқушыларға тапсырма «Қансонарда» сурет салу |
Оқушыларды әр тапсырма сайын "От шашу", "Бағдаршам" тәсілдері арқылы ынталандырып отырдым.Әр тапсырманы орындаған сайын қандай мақсатқа жеткенімізді сұрап отырдым. |
Сабақ ортасында оқушылардың денсаулық сақтауына байланысты сергіту сәті орындалды. |
||
|
Сабақ бойынша рефлексия |
|
|
||
шағым қалдыра аласыз













