Ұзақ мерзімді жоспар
бөлімі:
|
Мектеп: ҚОМ
Шамалған
|
Күні:
|
Мұғалімнің аты-жөні:
Сугирбаева С. К.
|
Сынып:
11
|
Қатысқандар
саны:
|
Қатыспағандар
саны:
|
Сабақ
тақырыбы
|
Иррационал
теңсіздіктер және олардың жүйелерін
шешу
Есептер
шығару
|
Осы сабақта қол
жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына
сілтеме)
|
Иррационал теңсіздіктер және
олардың жүйесін шешу әдістерін қайталау, танысқан
әдістерін пайдаланып «иррационал теңсіздіктер және олардың
жүйелерін шешу» тақырыбындағы есептерді шығарту, түбірлерін
табу
|
Сабақ
мақсаттары
|
Иррационал теңсіздіктер және
олардың жүйесін шешу тақырыбына білімдерін
тереңдету және есептер
шығару
|
Жетістік
критерийлері
|
Иррационал
теңсіздікті шешуді меңгереді
Иррационал теңдеулер
жүйесімен танысады, шешу жолдарын
біледі.
Түбірлерін табуды
біледі
|
Тілдік
мақсаттар
|
Иррационал
теңсіздіктер дегенімізді және олардың жүйелерін тұжырымдап
беру
|
Құндылықтарды
дарыту
|
Оқушылардың ойлау қабілеттерін
дамыту, пәнге деген қызығушылықтарын арттыру, жауапкершілікке
тәрбиелеу
|
Пәнаралық
байланыстар
|
Сызу
|
Бастапқы
білім
|
Иррационал теңдеу және олардың
жүйелері
|
Сабақ
барысы
|
Сабақтың жоспарланған
кезеңдері
|
Сабақтағы жоспарланған
іс-әрекет
|
Ресурстар
|
Сабақтың басы
|
Оқушылармен
сәлемдесу.
Топқа
бөлу.
Оқушылардың назарын
сабаққа аудару.
Үй тапсырмасын
тексеру, сұрақтарына жауап
беру.
Бүгінгі сабақтың мақсаттарын
атап өту.
|
Тақта,
бор
көрнекілік
А.10-11.14
|
Сабақтың
ортасы
|
Анықтама.Айнымалысы түбір таңбасының
ішінде болатын теңсіздікті иррационал
теңсіздік деп
атайды.
Есептер
шығару:
Ұжымдық
жұмыс:
№141
тақтары 1),
3)
Топтық жұмыс:
№142
I –
топ
|
№142
1)
|
II
–
топ
|
№142
2)
|
III
–
топ
|
№142
3)
|
IV
–
топ
|
№142
4)
|
|
Оқулық, тақта,
бор
көрнекілік
А.10-11.14
|
Сабақтың
соңы
|
Есептер
шығару:
Жеке-дара
жұмыс
№143 тақтары
-
Бекіту
кезеңі:
Иррационал
теңсіздіктерді шығару кезінде қандай екі тұжырымды білу және
қолдану керек
оқушыларға рефлексия
жүргізу:
- нені білдім, нені
үйрендім
- нені толық
түсінбедім?
Сабақты
қорытындылау: Оқушыларға сабаққа
қатысқандарына сай баға
қою.
Үй
жұмысы:
Тақырыпты пысықтап
оқу
№141 жұптары, №144
жұптары
|
Оқулық, тақта,
бор
көрнекілік
А.10-11.14
|
Саралау
|
Бағалау
|
Денсаулық және
қауіпсіздік техникасының
сақталуы
|
|
|
|
Сабақ бойынша
рефлексия
Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған
ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді
ме?
Жеткізбесе,
неліктен?
Сабақта саралау дұрыс жүргізілді
ме?
Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды
ма?
Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды,
неліктен?
|
|
Жалпы
баға
Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі
(оқыту туралы да, оқу туралы да
ойланыңыз)?
1.
2.
Сабақты жақсартуға не ықпал ете
алады (оқыту туралы да, оқу туралы да
ойланыңыз)?
1.
2.
Сабақ барысында
сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары
туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу
қажет?
1.
2.
|