Материалдар / «Алтын қалам» әдеби сыйлығының жеңімпазы
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

«Алтын қалам» әдеби сыйлығының жеңімпазы

Материал туралы қысқаша түсінік
ашық сабақ
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
19 Сәуір 2021
455
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Орта білім беру ұйымдарының педагогіне арналған сабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар

Сабақтың тақырыбы: «Алтын қалам» әдеби сыйлығының жеңімпазы (екінші сабағы)

Сабақтың барысы:

Бөлім: Менің Тәуелсіз Қазақстаным

Суранчиева С.Б.

Күні: 09.02.2021


Сынып: 5(Көкжиек баспасы)

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Оқу мақсаттары

5.2.3.2 дайын жоспар бойынша немесе өз сөзімен мазмұндау/ үзіндісін мазмұндау/сахналау

5.2.8.1 кейіпкердің сыртқы келбетін сипаттау, мінез-құлқы мен іс-әрекетін бағалау

5.3.6.1 мұғалімнің көмегімен тірек сөздерді, сөйлем, суреттерді пайдаланып, қарапайым постер / сөйлем/калиграмма құрастыру

Жетістік критерийлері:

Оқушының төменгі жетістігі (ОТЖ): Қ.Сарин жайлы ақпарат береді, қойылған сұрақтарға жауап береді.

Оқушының орташа жетістігі (ООЖ): ақынның шығармашылығы жайында айтады, өлеңдерін сипаттай- ды, қосымша мәліметтер береді.

Оқушының жоғарғы жетістігі(ОЖЖ): тақырып аясында тілдік қарым-қатынас құра алады, сұхбаттасады, шағын мәтін құрайды.

Сабақтың кезеңі/уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

Жаңа сөздермен танысу. Сөздерді оқу, қайталау, сөз тіркесін құрастыру.


Жыр-мүшәйра

Жүлдегер

Жеңімпаз

Одақ мүшесі

Жыр-жинақ

Жазылым.

2-тапсырма Суреттерді пайдаланып, мәтін құра. Сенің ойыңша, олар қандай байқауларға қатысты.



Тыңдалым. Оқылым

3-тапсырма. Мәтінді тыңда. Түсініп оқы. Тақырып қой.

Айтылым.

5-тапсырма Мәтінге сүйеніп, ақпараттың дұрыстығын тексер. Түсіндір.


Жазылым.

6-тапсырма Қалқаман Сарин туралы қосымша мәлімет жина. «Ол кім? Ол-қандай ақын?» деген сұрақтарға жауап беріп, диаграмманы толтыр. Ақынның жеке ақпараттық сайтын пайдалан(http://kalkamansarin.kz/index.php).


Талаптар:

  1. Көлемі -4-6сөйлем

  2. Сын есім сөздерді жиі пайдалан.

  3. Міндетті түрде жаңа сөздерді қолдан.



Оқыған мәтінге сүйеніп, ақпараттың дұрыстығын тексереді. Түсіндіреді.





























Қалқаман Сарин туралы қосымша мәлімет жинайды. «Ол кім? Ол-қандай ақын?» деген сұрақтарға жауап беріп, диаграмманы толтырады.

Мұғалім оқушылардың жауабына қарай бағалайды.











Мұғалімнің бағалауы.



















Слайд

Сызбалар





Сабақтың ортасы

Айтылым.

7-тапсырма Суреттерді пайдаланып, диалог құрыңдар.



Суреттерді пайдаланып, диалог құрайды.














Оқушылар сыныптастарының жауабын тыңдай отырып бірін-бір бағалайды.





















Суреттер










Сабақтың соңы

Жазылым.

8-тапсырма Сөздерді мағынасына қарай сәйкестендіріп, сөйлем құра.




Сөздерді мағынасына қарай сәйкестендіріп, сөйлем құрайды.



Мұғалімнің бағлауы.




Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!