Қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы America climate
Сабақтың мақсаты: сыни тұрғыдан ойлауды оқушыларды бағыттау, сабақта алған білімдерін тиімді пайдалануы қамтамасыз ету
Сабақтың әдіс-тәсілдері: миға шабуыл, «Кластер» әдісі, «Веер» әдісі, диологты оқыту
Сабақтың нәтижесі: сыни тұрғыдан ойлауыға үйренеді
Сыныбы: 10
Пән мұғалімі: Шұлғаубаева П
Мерзімі: 10 .10.2018ж
|
№ |
Сабақтың кезеңдері |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Негізгі дерек көздер |
|
1 |
Ұйымдастыру кезеңі 2-мин Психологиялық дайындық 3-мин |
Оқушыларды түгелдеп, назарын сабаққа аудару, ынтымақтастық атмосферасын құру, оқушыларды «санамақ» ойыны арқылы топқа бөлу,. |
Мұғаліммен сәлемдесіп, сабаққа дайындалады, сыртқы және ішкі шеңбер арқылы бір-біріне жақсы тілектер айтады, оқушылар топ-топқа бөлінеді |
|
|
2 |
Үй тапсырмасын сұрау 5-мин |
Диалог арқылы үй жұмысын тексеру |
Топ мүшелері өз міндеттерін бөліседі, сұрақтарға жауап береді |
Оқушылардың жеке жұмыс дәптерлері |
|
3 |
Жаңа сабаққа дайындық 2-мин |
Ой қозғау |
Оқушылар өздерінің ойларын ортаға салады. |
«Атамұра» баспасы, слайд, суреттер |
|
4 |
Жаңа сабақ 10-мин |
«Кластер» әдісі, миға шабуыл жасау, «Веер» әдісі, диологты оқыту |
оқушылар 2-жаттығуды «Кластер» әдісімен, 5-жаттығуды «Веер» әдісімен қорғап шығады |
Постер, түрлі-түсті маркер, стикер, |
|
5 |
Пысықтау жұмысы 12-мин |
Жаңа сабақ бойынша грамматикалық ережелерге сүйене отырып тапсырма беру |
Оқушылар берілген тапсырмаларды грамматикалық ережелерге сүйене отырып орындайды |
Слайд, түрлі-түсті қағаздар, маркерлер |
|
6 |
Сергіту сәті 3-мин |
|
||
|
7 |
Бағалау 2-мин |
Оқушыларды жұлдызшалар, смайликтер арқылы бағалау |
Оқушылар стикерлер, бағдаршам арқылы және топ аралық және өзін өзі бағалайды |
Жұлдызша, стикер, бағалау парақшалары |
|
8 |
3-мин |
Оқушыларға түрлі-түсті стикер тарату |
Оқушылар бағдаршам арқылы кері байланыс жасайды |
Стикер, бағдаршам |
|
9 |
Үйге тапсырма 3-мин |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
America climate
America climate
Қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы America climate
Сабақтың мақсаты: сыни тұрғыдан ойлауды оқушыларды бағыттау, сабақта алған білімдерін тиімді пайдалануы қамтамасыз ету
Сабақтың әдіс-тәсілдері: миға шабуыл, «Кластер» әдісі, «Веер» әдісі, диологты оқыту
Сабақтың нәтижесі: сыни тұрғыдан ойлауыға үйренеді
Сыныбы: 10
Пән мұғалімі: Шұлғаубаева П
Мерзімі: 10 .10.2018ж
|
№ |
Сабақтың кезеңдері |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Негізгі дерек көздер |
|
1 |
Ұйымдастыру кезеңі 2-мин Психологиялық дайындық 3-мин |
Оқушыларды түгелдеп, назарын сабаққа аудару, ынтымақтастық атмосферасын құру, оқушыларды «санамақ» ойыны арқылы топқа бөлу,. |
Мұғаліммен сәлемдесіп, сабаққа дайындалады, сыртқы және ішкі шеңбер арқылы бір-біріне жақсы тілектер айтады, оқушылар топ-топқа бөлінеді |
|
|
2 |
Үй тапсырмасын сұрау 5-мин |
Диалог арқылы үй жұмысын тексеру |
Топ мүшелері өз міндеттерін бөліседі, сұрақтарға жауап береді |
Оқушылардың жеке жұмыс дәптерлері |
|
3 |
Жаңа сабаққа дайындық 2-мин |
Ой қозғау |
Оқушылар өздерінің ойларын ортаға салады. |
«Атамұра» баспасы, слайд, суреттер |
|
4 |
Жаңа сабақ 10-мин |
«Кластер» әдісі, миға шабуыл жасау, «Веер» әдісі, диологты оқыту |
оқушылар 2-жаттығуды «Кластер» әдісімен, 5-жаттығуды «Веер» әдісімен қорғап шығады |
Постер, түрлі-түсті маркер, стикер, |
|
5 |
Пысықтау жұмысы 12-мин |
Жаңа сабақ бойынша грамматикалық ережелерге сүйене отырып тапсырма беру |
Оқушылар берілген тапсырмаларды грамматикалық ережелерге сүйене отырып орындайды |
Слайд, түрлі-түсті қағаздар, маркерлер |
|
6 |
Сергіту сәті 3-мин |
|
||
|
7 |
Бағалау 2-мин |
Оқушыларды жұлдызшалар, смайликтер арқылы бағалау |
Оқушылар стикерлер, бағдаршам арқылы және топ аралық және өзін өзі бағалайды |
Жұлдызша, стикер, бағалау парақшалары |
|
8 |
3-мин |
Оқушыларға түрлі-түсті стикер тарату |
Оқушылар бағдаршам арқылы кері байланыс жасайды |
Стикер, бағдаршам |
|
9 |
Үйге тапсырма 3-мин |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз













