|
Пәні: музыка |
Бөлімі:Болашаққа саяхат. |
|||||||
|
Мектептің атауы |
Жалтыркөр негізгі мектебі |
|||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
Әбдіқасым Махат Асхатұлы |
|||||||
|
Күні: |
|
|||||||
|
Сынып: |
4 |
Қатысқандар саны: 12 бала |
Қатыспағандар саны: 0 |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ән,жыр әлемі-болашаққа |
|||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
4.1.1.1-музыкалық көркемдеуші құралдардың көмегімен әуеннің жанрын, көркемдік образдарын анықтау және салыстыру |
|||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: музыкалық шығармашылық жұмыстарды жасау үшін өз идеясын ұсыну және түрлі материалдар мен ресурстарды таңдайды Кейбір оқушылар: музыкалық көркемдеуші құралдарды қолдана отырып ,аспаптарда ойнау дағдыларын көрсетеді Көптеген оқушылар: өз ара бір бірін бағалайды. |
|||||||
|
Сабақтың барысы: |
||||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы
Сабақтың ортасы
Сабақтың соңы
|
Амандасу.1-тапсырма.Ойтолғау. Болашақ арманнан басталады. Сенің де арманың бар шығар. Кез келген өнер адамдары өз туындыларынболашақта да орындалса деп армандаған. Сен бақыттысың!Өйткені сен ата-бабалар арманы орындауының куәгерісінің. 2-тапсырма. Талқылау. «Қыз Жібек» жыры.
«Қыз Жібек»операсынан үзінді. 3-тапсырма. Әнді тыңдау. Талдау. «Гәкку» әні
Қалмайды кімдер жаяу зорлық қылса, Шорманның Мұстафасы атамды алып, Атандым сол себепті «Жаяу Мұса»
Мен неге жаяумын деп басыламын, Малым жоқ Шорман айдап алатұғын, Қылығын Мұстафаның паш қыламын.
Рефлексия Мен не білдім? Бүгін мен не үйрендім? Мен үшін қандай тапсырма қиын болды. Ал қай тапсырманы мен оңай орындадым? |
Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді.
Оқушылар бейнематериалды көрген соң пікірталасқа арналған сұрақтарға жауап береді
Оқулықта көрсетілген концертті ұйымдастыру және жүргізу талаптарымен танысады.
Тыңдалым тыңдап, сұрақтарға жауап береді
Қойылған сұрақтарға жауап береді. |
Оқушылар бір бірін бағалайды
Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі
Бір бірін «Басбармақ» әдісімен бағалады.
Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі
Әр бір жасалынған жұмысты 10 балл мен бағаланады. |
hhtp/mpp.aytis/youtube.com
Бейнежазба сілтемесі
Смайлик
Бейнежазба,оқулы
Сұрақтарға жауап бередіӘн орындау, аудиожазбалар,бейнежазбал
Рефлексия тақтайша-сы
|
||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ән,жыр әлемі-болашаққа
Ән,жыр әлемі-болашаққа
|
Пәні: музыка |
Бөлімі:Болашаққа саяхат. |
|||||||
|
Мектептің атауы |
Жалтыркөр негізгі мектебі |
|||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
Әбдіқасым Махат Асхатұлы |
|||||||
|
Күні: |
|
|||||||
|
Сынып: |
4 |
Қатысқандар саны: 12 бала |
Қатыспағандар саны: 0 |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ән,жыр әлемі-болашаққа |
|||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
4.1.1.1-музыкалық көркемдеуші құралдардың көмегімен әуеннің жанрын, көркемдік образдарын анықтау және салыстыру |
|||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: музыкалық шығармашылық жұмыстарды жасау үшін өз идеясын ұсыну және түрлі материалдар мен ресурстарды таңдайды Кейбір оқушылар: музыкалық көркемдеуші құралдарды қолдана отырып ,аспаптарда ойнау дағдыларын көрсетеді Көптеген оқушылар: өз ара бір бірін бағалайды. |
|||||||
|
Сабақтың барысы: |
||||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы
Сабақтың ортасы
Сабақтың соңы
|
Амандасу.1-тапсырма.Ойтолғау. Болашақ арманнан басталады. Сенің де арманың бар шығар. Кез келген өнер адамдары өз туындыларынболашақта да орындалса деп армандаған. Сен бақыттысың!Өйткені сен ата-бабалар арманы орындауының куәгерісінің. 2-тапсырма. Талқылау. «Қыз Жібек» жыры.
«Қыз Жібек»операсынан үзінді. 3-тапсырма. Әнді тыңдау. Талдау. «Гәкку» әні
Қалмайды кімдер жаяу зорлық қылса, Шорманның Мұстафасы атамды алып, Атандым сол себепті «Жаяу Мұса»
Мен неге жаяумын деп басыламын, Малым жоқ Шорман айдап алатұғын, Қылығын Мұстафаның паш қыламын.
Рефлексия Мен не білдім? Бүгін мен не үйрендім? Мен үшін қандай тапсырма қиын болды. Ал қай тапсырманы мен оңай орындадым? |
Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді.
Оқушылар бейнематериалды көрген соң пікірталасқа арналған сұрақтарға жауап береді
Оқулықта көрсетілген концертті ұйымдастыру және жүргізу талаптарымен танысады.
Тыңдалым тыңдап, сұрақтарға жауап береді
Қойылған сұрақтарға жауап береді. |
Оқушылар бір бірін бағалайды
Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі
Бір бірін «Басбармақ» әдісімен бағалады.
Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі
Әр бір жасалынған жұмысты 10 балл мен бағаланады. |
hhtp/mpp.aytis/youtube.com
Бейнежазба сілтемесі
Смайлик
Бейнежазба,оқулы
Сұрақтарға жауап бередіӘн орындау, аудиожазбалар,бейнежазбал
Рефлексия тақтайша-сы
|
||||
шағым қалдыра аласыз
















