|
Қазақ тілі мен әдебиеті |
Мектеп: № 27 |
||||
|
Күні: 20.04.18ж |
Мұғалімнің аты-жөні: Шопанова Гүлсара Арманбекқызы |
||||
|
Сынып: 5 |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Сабақ тақырыбы |
«Әнші құм» |
||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу) |
5.1.3.1 күнделікті өмірде кездесетін жағдаяттарға байланысты сұхбаттасының сөзін тыңдап, диалогке қатысу. |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Қазақ тіліндегі шағын мәтін, бейнебаяндар негізінде «Әнші құм» туралы мағлұмат беру.. |
||||
|
Оқушыны оқыту мақсаты |
Барлық оқушылар: Сөйлемдегі сөздердің байланысын сұрақ қою арқылы анықтай алады. Көптеген оқушылар: сөйлем және оның тыныс белгілері жайындағы алған ұғымдарын тиянақтайды. Кейбір оқушылар: күнделікті өмірде кездесетін жағдаяттарға байланысты сұхбаттасының сөзін тыңдап, диалогке қатысады сабақтан алған әсерлерімен бөліседі. |
||||
|
Жетістік критерилері |
Оқушының төменгі жетістігі: «Алтынемел» ұлттық саябағы жайында айтады. Оқушының орташа жетістігі: тақырып аясында қойылған сұрақтарға жауап береді, ұлттық саябақты сипаттайды. Оқушының жоғарғы жетістігі: тақырыпқа қатысты өз ойын айтады, сыныптастарымен пікір алмасады, мәтін құрайды.. |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Сабақта жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы 5 мин |
Ұйымдастыру. Амандасу. Оқушыларды түгендеу. Оқушыларды топтарға бөлу. (түрлі түсті смайлик арқылы) Сабақ тақырыбын ребус арқылы табу.
|
Ребус, қағаз, маркер, қима қағаздар |
|||
|
Сабақ ортасы 25мин |
Топтық жұмыс. Оқушылар оқулықтағы суреттер бойынша жұмыс жасайды. Сурет бойынша тірек сөздер мен ассоциациялық сөздер топтастырып жазу. Әр топқа диалог бөліктері таратылады.
Оқушылар жазған жұмыстарын тексереді. ҚБ. «Еркін микрофон» Сергіту сәті. Көзге арналған сергіту сәті. |
|
|||
|
Сабақтың соңы 10 мин |
7-тапсырма. Әр топ берілген кестеден дұрыс сөйлемді анықтап, дәптерге көшіріп жазады. (сауаттылығы тексеріледі) М Кері байланыс: «Ыстық орындық»
|
Қағаздар мен маркерлер |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
"Әнші құм" 5-сынып
"Әнші құм" 5-сынып
|
Қазақ тілі мен әдебиеті |
Мектеп: № 27 |
||||
|
Күні: 20.04.18ж |
Мұғалімнің аты-жөні: Шопанова Гүлсара Арманбекқызы |
||||
|
Сынып: 5 |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Сабақ тақырыбы |
«Әнші құм» |
||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтемеу) |
5.1.3.1 күнделікті өмірде кездесетін жағдаяттарға байланысты сұхбаттасының сөзін тыңдап, диалогке қатысу. |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Қазақ тіліндегі шағын мәтін, бейнебаяндар негізінде «Әнші құм» туралы мағлұмат беру.. |
||||
|
Оқушыны оқыту мақсаты |
Барлық оқушылар: Сөйлемдегі сөздердің байланысын сұрақ қою арқылы анықтай алады. Көптеген оқушылар: сөйлем және оның тыныс белгілері жайындағы алған ұғымдарын тиянақтайды. Кейбір оқушылар: күнделікті өмірде кездесетін жағдаяттарға байланысты сұхбаттасының сөзін тыңдап, диалогке қатысады сабақтан алған әсерлерімен бөліседі. |
||||
|
Жетістік критерилері |
Оқушының төменгі жетістігі: «Алтынемел» ұлттық саябағы жайында айтады. Оқушының орташа жетістігі: тақырып аясында қойылған сұрақтарға жауап береді, ұлттық саябақты сипаттайды. Оқушының жоғарғы жетістігі: тақырыпқа қатысты өз ойын айтады, сыныптастарымен пікір алмасады, мәтін құрайды.. |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Сабақта жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы 5 мин |
Ұйымдастыру. Амандасу. Оқушыларды түгендеу. Оқушыларды топтарға бөлу. (түрлі түсті смайлик арқылы) Сабақ тақырыбын ребус арқылы табу.
|
Ребус, қағаз, маркер, қима қағаздар |
|||
|
Сабақ ортасы 25мин |
Топтық жұмыс. Оқушылар оқулықтағы суреттер бойынша жұмыс жасайды. Сурет бойынша тірек сөздер мен ассоциациялық сөздер топтастырып жазу. Әр топқа диалог бөліктері таратылады.
Оқушылар жазған жұмыстарын тексереді. ҚБ. «Еркін микрофон» Сергіту сәті. Көзге арналған сергіту сәті. |
|
|||
|
Сабақтың соңы 10 мин |
7-тапсырма. Әр топ берілген кестеден дұрыс сөйлемді анықтап, дәптерге көшіріп жазады. (сауаттылығы тексеріледі) М Кері байланыс: «Ыстық орындық»
|
Қағаздар мен маркерлер |
|||
шағым қалдыра аласыз
ысалы: Әнші құм
«Алтынемел» ұлттық саябағында жатыр.
т.б.












