Анықталмаған интеграл ұғымы

Тақырып бойынша 11 материал табылды

Анықталмаған интеграл ұғымы

Материал туралы қысқаша түсінік
оқытушыларға
Материалдың қысқаша нұсқасы

Сабақтың технологиялық картасы

Пән Дискретті және жоғары математика негіздері

Мерзімі «___»____________201 ж. Топ______________________________

Сабақтың №31

Сабақтың тақырыбы : Анықталмаған интеграл ұғымы.Негізгі қасиеттері және интегралды есептеу әдістері..

Сабақтың мақсаты: Студенттердің функционалдық сауаттылығын дамытуға жағдай жасау және интелектуалдық,танымдық біліктіліктер мен дағдыларын жетілдіру.

Білімдік :Анықталмаған интеграл ұғымымен және қасиеттерімен таныстыру.Анықталмаған интеграл кестесін талдау.

Дамытушылық : Анықталмаған интегралға есептер шығарып жаттығу, білім, білік дағдыларын қалыптастыру.

Тәрбиелік : Азаматтық жауапкершілікке тәрбиелеу, жинақылыққа,логикалық ойлау қабілетін дамыту

Сабақтың типі Жаңа тақырыпты түсіндіру сабағы

Сабақтың қамтамасыздандырылуы:

а)оқу корнекілік құралдар ДК

б) үлестірмелі материалдар тест тапсырмалары ,жеке тапсырмалар

в) ТҚО видеопроектор_, экран

Пән аралық байланыс математикамен,геометрия,физика

Өз бетінше жұмыс жеке, топтық

Сабақтың өту барысы:

Ұйымдастыру кезеңі .Сәлемдесу. Оқушыларды түгендеу,аудиторияны сабаққа әзірлеу . Сабақтың тақырыбын белгілеп, оның мақсат, міндеттерін түсіндіру

Оқушылардың біліктілігі мен дағдысын тексеру

  1. Туынды тақырыбы бойынша перфокаттамен жұмыс 5 мин.

  2. Туынды тақырыбы бойынша тест тапсырмалары 20 мин.

Жаңа тақырыптың мазмұны мен жұйесі (конспект)

  1. Алғашқы функцияға анықтама беру .

  2. Алғашқы функцияның қасиеттерін тұжырымдау, мысалдар талдау.

  3. Анықталмаған интегралға анықтама беру .

  4. Анықталмаған интегралға қасиеттерін тұжырымдау.

  5. Анықталмаған интеграл кестесімен таныстыру, мысалдар талдау.

  6. Есептер шығару, тақтамен жұмыс, жеке оқушылармен жұмыс

Жаңа материалды бекіту, біліктілік пен дағдыны қалыптастыру

  1. Берілген функциялардың алғашқы функцияларының айырмашылығы неде ?

  2. Кез –келген функцияның алғашқы функциясы бола ма?

  3. Алғашқы функция қасиеттерін тұжырымдаңдар?

Сабақтың қорытындысы

  1. Жеке оқушылар білімін бағалау.

  2. Жалпы оқушылардың сабаққа қатысуының сапасын бағалау

Рефлексия сабақ не туралы?

  • нені пайдаландың ? нені үйрендің ?

  • бүгінгі сабақ өмірде қажет пе ? көңіл күйің қандай ?

Бағалау Оқушылар білімін бағалау

Үй тапсырмасы Н.М.Махмеджанов , VIIтарау §1, 170б,№ 7.2- 7.9

Оқытушының қолы_____________ Әбдісана Ұ.Ә.





Жүктеу
bolisu
Бөлісу
ЖИ арқылы жасау
Файл форматы:
docx
26.12.2018
431
Жүктеу
ЖИ арқылы жасау
Бұл материалды қолданушы жариялаған. Ustaz Tilegi ақпаратты жеткізуші ғана болып табылады. Жарияланған материалдың мазмұны мен авторлық құқық толықтай автордың жауапкершілігінде. Егер материал авторлық құқықты бұзады немесе сайттан алынуы тиіс деп есептесеңіз,
шағым қалдыра аласыз
Қазақстандағы ең үлкен материалдар базасынан іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде керек материалды іздеп, жүктеп алып сабағыңызға қолдана аласыз
Материал жариялап, аттестацияға 100% жарамды сертификатты тегін алыңыз!
Ustaz tilegi журналы министірліктің тізіміне енген. Qr коды мен тіркеу номері беріледі. Материал жариялаған соң сертификат тегін бірден беріледі.
Оқу-ағарту министірлігінің ресми жауабы
Сайтқа 5 материал жариялап, тегін АЛҒЫС ХАТ алыңыз!
Қазақстан Республикасының білім беру жүйесін дамытуға қосқан жеке үлесі үшін және де Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық материалыңызбен бөлісіп, белсенді болғаныңыз үшін алғыс білдіреміз!
Сайтқа 25 материал жариялап, тегін ҚҰРМЕТ ГРОМАТАСЫН алыңыз!
Тәуелсіз Қазақстанның білім беру жүйесін дамытуға және білім беру сапасын арттыру мақсатында Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жариялағаны үшін марапатталасыз!
Министірлікпен келісілген курстар тізімі