Қысқамерзімді жоспар
|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы : |
5.2А Жай бөлшектерге амалдар қолдану |
|
Мектеп : |
№19 Қаныш Сәтпаев атындағы мектеп-гимназия |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Абдрахманова Бақытжамал Насихатовна |
|
Сыныбы: |
5 «Б» |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Аралас сандарды қосу және азайту |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
5.1.2.19 натурал саннан жай бөлшекті азайтуды орындау 5.1.2.20 аралас сандарды қосу және азайту амалын орындау |
|
Сабақтың мақсаты: |
Аралас сандарды қосу және азайту амалын орындайды. |
|
|
Санды өрнектердің мәнін таба алады. Тапсырмаларды орындау кезінде ережелерді дұрыс пайдалана алады. |
|
|
Аралас сандарды қосу және азайтуға арналған теңдеулерді және мәтін есептерді шығарады. |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Аралас сандарды қосу және азайту
Қысқамерзімді жоспар
|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы : |
5.2А Жай бөлшектерге амалдар қолдану |
|
Мектеп : |
№19 Қаныш Сәтпаев атындағы мектеп-гимназия |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Абдрахманова Бақытжамал Насихатовна |
|
Сыныбы: |
5 «Б» |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Аралас сандарды қосу және азайту |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
5.1.2.19 натурал саннан жай бөлшекті азайтуды орындау 5.1.2.20 аралас сандарды қосу және азайту амалын орындау |
|
Сабақтың мақсаты: |
Аралас сандарды қосу және азайту амалын орындайды. |
|
|
Санды өрнектердің мәнін таба алады. Тапсырмаларды орындау кезінде ережелерді дұрыс пайдалана алады. |
|
|
Аралас сандарды қосу және азайтуға арналған теңдеулерді және мәтін есептерді шығарады. |
|
САБАҚ БАРЫСЫ |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтыңкезеңі/ уақыт |
Мұғалімнің іс-әрекеттері |
Оқушылардың іс-әрекеттері |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
1.Ұйымдастыру. Дұрыс бөлшек,бұрыс
бөлшек,аралас сандар жазылған парақшаларды алып, сол сандар арқылы
оқушылар3 топқа бөлінеді. |
Оқушылар 3 топқа біріктіріледі. |
Мұғалім мадақтауы. |
Сандар жазылған қағаз қиындылары |
|||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Үй жұмысын тексеру. «Мен көршіме сенемін» әдісі арқылы жұптық жұмыс. Мұғалім интербелсенді тақтада есептердің жауаптарын көрсетеді. №837(2,4,6,8) 2) топтағы оқушылар дәптерлерін алмастырып, бір-бірін тексереді. |
. «Мен көршіме сенемін» әдісі арқылы топтағы оқушылар бір-бірін тексереді.
смайликтер арқылы бағалайды |
|
Смайликтер
|
|||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Топтық жұмыс. «Ойлан, жұптас, талқыла» әдісі. І топқа Өрнектің мәнін табыңдар
6+4 4- 1 ІІ топқа Өрнектің мәнін табыңдар
3- 1 5
ІІІ топқа ІІ –топ: «Бұрыс бөлшек» Ш Қ
Ы Н А
|
Берілген тапсырмалар ды топта талқылайды, пазл құрастырады. Құрастырған суреттері бойынша әңгімелейді.
|
Топтардың өзара бағалауы.
ҚБ: Бас бармақ арқылы топтардың өзара бағалауы.
|
А3 форматты қағаздар, стикерлер, маркерлер «Математика-5» Авторлары: Т.А.Алдамұратова Қ. С. Байшоланова, Е.С.Байшоланов Алматы «Атамұра» 2017 Топтық тапсырмалар жазылған Үлестірмелі қағаздар |
|||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Жұптық тапсырма: «Өз жұбыңды тап» әдісі Берілген тапсырмалар арқылы өз жұбын табады. Өз жұбыңды тап
Оқулықпен жұмыс: (Деңгейлік тапсырмалар арқылы өткен тақырыптарды қайталау есептері арқылы пысықтайды)
|
Жұпта бірлесіп, есепті шығарады. Жұбының жауабын тексереді, өзінің жауабымен салыстырады. |
Әр оқушы критерийлер арқылы өздерін бағалайды және көршісін «сөйлейтін стикер» яғни диалогтық стикерлер арқылы бағалау. |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Жеке жұмыс «Сәйкесін тап» тапсырмасын орындайды Дұрыс жауабы тақтада көрсетіліп,оқушылар қатесін тексереді.
|
Сәйкестендіру тапсырмасын орындайды. |
Әр оқушы нәтижесі бойынша бағаланады. Тапсырманың орындалуы дұрыс не қате екенін светофор әдісі арқылы бағалайды
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
§ 3.9547-жаттығу Кері байланыс жүргізу. Оқушылар сабақ соңында өз ойтолғаныстарын білдіру арқылы бүгінгі тақырып бойынша «Аяқталмаған сөйлемдер» бойынша рефлексия жасайды
|
Критерийлер арқылы бағалау парақшасына өз білімдерін бағалайды. |
Өзін бағалау. Суммативті, формативті бағалау. |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз




























