|
Тақырыбы: |
Аралас сандарды қосу және азайту. Есеп шығару |
|||
|
Күні,айы: 06.12.2017 |
Мұғалімнің аты-жөні: Шакизадаева Наргиза |
|||
|
|
Сабаққа қатысқан оқушылар саны: |
Сабаққа қатыспаған оқушылар саны: |
||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
5.1.1.11 аралас сан анықтамасын білу; 5.1.2.13 бұрыс бөлшекті аралас санға және аралас санды бұрыс бөлшекке айналдыру |
|||
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар: Ойлау, есте сақтау қабілеттерін арттыру, сөздік қорларын молайту, қызығушылығын, белсенділігін дамыту, сауатты жазуға баулу. :. |
|||
|
Оқушылардың басым бөлігі: Оқушылар өткен тақырыптарды біледі, түсінеді және шығармашылық қабілеттерін дамыту арқылы сөздік қорларын дамытуға пайдаланады |
||||
|
Кейбір оқушылар: Өткен тақырыптар бойынша есептерді шығару менгеріледі,ережелерді пайдалана отырып есептер шығаруға машықтары дамиды |
||||
|
Сабақтың барысы |
||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Жоспарланған жұмыс |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы(2-5 минут) |
2. ; 33- алымы – числитель – numerator 3. Ортақ бөлім беру арқылы қосамыз 4. Алымы бөлімінен улкен болса, онда ол бұрыс бөлшек деп аталады. – неправильная дробь – improperfraction 5. Алымы бөлімінен кіші кіші болса, онда ол дұрыс бөлшек болады |
|
||
|
Сабақтың ортасы (6-40 минут) |
Топтық жүмыс“Бағытпен жалғастыр” ойыны.
Б
Е Жұп цифр
Д
Т Аралас сан Бұрыс бөлшек |
Оқулық Аудидиск: 1.4.1; 1.4.4; №1Жұмыс дәптері |
||
|
Сабақтың соңы( 41-45мин) |
Жұптық жұмыс Оқулықпен жұмыс: № 534, 535, есептер
Тест тапсырмалары. Амалдарды орындаңдар: Жеке жұмыс.
1
2.
3.
4.
А)
5.
|
|
||
|
Қосымша ақпарат |
||||
|
Қорытындылау |
Төмендегі бөлікті сабағыңыз туралы өз ойыңызды жазуға қолданыңыз.Өз сабағыңыз бойынша сол жақ бағандағы сұрақтарға жауап беріңіз. |
|||
|
1.Сабақ барысында өзгертулер енгіздіңіз бе? 2.Жүргізген жұмыс түрлері қаншалықты тиімді болды? |
|
|||
|
Уй тапсырмасы |
№534 (5,6), №536 |
|||
|
Қорытынды бағалау Ең жақсы өткен екі нәрсе? 1. 2. Қандай екі нәрсе сабақты жақсартар еді? 1. 2. |
||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Аралас сандарды қосу және азайту
Аралас сандарды қосу және азайту
|
Тақырыбы: |
Аралас сандарды қосу және азайту. Есеп шығару |
|||
|
Күні,айы: 06.12.2017 |
Мұғалімнің аты-жөні: Шакизадаева Наргиза |
|||
|
|
Сабаққа қатысқан оқушылар саны: |
Сабаққа қатыспаған оқушылар саны: |
||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
5.1.1.11 аралас сан анықтамасын білу; 5.1.2.13 бұрыс бөлшекті аралас санға және аралас санды бұрыс бөлшекке айналдыру |
|||
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар: Ойлау, есте сақтау қабілеттерін арттыру, сөздік қорларын молайту, қызығушылығын, белсенділігін дамыту, сауатты жазуға баулу. :. |
|||
|
Оқушылардың басым бөлігі: Оқушылар өткен тақырыптарды біледі, түсінеді және шығармашылық қабілеттерін дамыту арқылы сөздік қорларын дамытуға пайдаланады |
||||
|
Кейбір оқушылар: Өткен тақырыптар бойынша есептерді шығару менгеріледі,ережелерді пайдалана отырып есептер шығаруға машықтары дамиды |
||||
|
Сабақтың барысы |
||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Жоспарланған жұмыс |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы(2-5 минут) |
2. ; 33- алымы – числитель – numerator 3. Ортақ бөлім беру арқылы қосамыз 4. Алымы бөлімінен улкен болса, онда ол бұрыс бөлшек деп аталады. – неправильная дробь – improperfraction 5. Алымы бөлімінен кіші кіші болса, онда ол дұрыс бөлшек болады |
|
||
|
Сабақтың ортасы (6-40 минут) |
Топтық жүмыс“Бағытпен жалғастыр” ойыны.
Б
Е Жұп цифр
Д
Т Аралас сан Бұрыс бөлшек |
Оқулық Аудидиск: 1.4.1; 1.4.4; №1Жұмыс дәптері |
||
|
Сабақтың соңы( 41-45мин) |
Жұптық жұмыс Оқулықпен жұмыс: № 534, 535, есептер
Тест тапсырмалары. Амалдарды орындаңдар: Жеке жұмыс.
1
2.
3.
4.
А)
5.
|
|
||
|
Қосымша ақпарат |
||||
|
Қорытындылау |
Төмендегі бөлікті сабағыңыз туралы өз ойыңызды жазуға қолданыңыз.Өз сабағыңыз бойынша сол жақ бағандағы сұрақтарға жауап беріңіз. |
|||
|
1.Сабақ барысында өзгертулер енгіздіңіз бе? 2.Жүргізген жұмыс түрлері қаншалықты тиімді болды? |
|
|||
|
Уй тапсырмасы |
№534 (5,6), №536 |
|||
|
Қорытынды бағалау Ең жақсы өткен екі нәрсе? 1. 2. Қандай екі нәрсе сабақты жақсартар еді? 1. 2. |
||||
шағым қалдыра аласыз
ірлік бөлшек 2
ң кіші жай сан
ұрыс
бөлшек
ақ цифр


.













