|
Пән: Алгебра |
Сынып: 8 |
Күні: 28.09 |
|
||||||
|
Тақырыбы: |
Арифметикалық квадрат түбір. Арифметикалық квадрат түбірдің қасиеттері |
|
|||||||
|
Мақсаты: |
Квадрат түбірді
квадраттауды, |
|
|||||||
|
Күтілетін нәтиже |
А) Квадрат түбірді квадраттауды біледі.
В) С) Құрамында арифметикалық квадрат түбірі бар бөлшекті қысқарта алады. |
|
|||||||
|
Дереккөздер: Құрал-жабдықтар: |
8-сынып оқулығы (Ә.Шыныбеков), топшамалар, кестелер, анықтамалық материалдар, слайд. |
|
|||||||
|
Сабақ кезеңдері |
Тапсырмалар |
Мұғалім әрекеті |
Оқушы әрекеті |
|
|||||
|
Кіріспе (Ұйымдастыру) |
Оқушыларды жұптарға бөлу |
Оқушылармен амандасады. |
Мұғаліммен амандасады. Жұптарға бөлінеді. |
|
|||||
|
Тұсаукесер Білу |
Үй тапсырмасын тексеру. №64.
1)
2)
3) 4)
|
Сұрақтар қояды. |
Сұрақтарға жауап береді. |
|
|||||
|
Негізгі бөлім Түсіну Қолдану Талдау Жинақтау |
Жұптық жұмыс №145.
1)
3)
5)
7) №146.
1)
2)
3)
4)
5)
6)
7)
8) №147.
1)
2)
3)
4)
5)
6)
7) 8)
|
Жаңа мәліметтерді алу жолдарын көрсетеді. Алған білімдерін практикада қолдануды үйренеді. |
Жаңа мәліметпен танысады. Түбірдің мәнін есептейді. Өрнектердің мәнін табады. Қысқаша көбейту формулаларын еске түсіріп түбірдің мәнін табады.
|
|
|||||
|
Қорытынды |
«Бағдаршам» әдісі арқылы кері байланыс жасау. |
Түстерді көтеруді ұсынады. |
Сабақтағы алған біліміне сәйкес түсті көтереді. |
|
|||||
|
Үйге тапсырма |
№145 (жұп) |
Үй тапсырмасын орындау бойынша кеңестер береді. |
Үй тапсырмасын күнделікке жазады. |
|
|||||
|
Бағалау |
Әрбір оқушының орындаған есептің деңгейіне сәйкес бағалау |
Бағаға талдау жасайды |
Пікірлерін білдіреді. |
|
|||||
|
Пән: Алгебра |
Сынып: 8 |
Күні: 2.10.17 |
Мұғалім: Каленова Б.Е. |
||||||
|
Тақырыбы: |
Арифметикалық квадрат түбір. Арифметикалық квадрат түбірдің қасиеттері |
|
|
|
|
|
|||
|
Мақсаты: |
Квадрат түбірді
квадраттауды, |
|
|
|
|
|
|||
|
Күтілетін нәтиже |
А) Квадрат түбірді квадраттауды біледі.
В) С) Құрамында арифметикалық квадрат түбірі бар бөлшекті қысқарта алады. |
|
|
|
|
|
|||
|
Дереккөздер: Құрал-жабдықтар: |
8-сынып оқулығы, топшамалар, кестелер, анықтамалық материалдар, слайд. |
|
|
|
|
|
|||
|
Сабақ кезеңдері |
Тапсырмалар |
Мұғалім әрекеті |
Оқушы әрекеті |
|
|||||
|
Кіріспе (Ұйымдастыру) |
Оқушыларды жұптарға бөлу |
Оқушылармен амандасады. |
Мұғаліммен амандасады. Жұптарға бөлінеді. |
|
|||||
|
Тұсаукесер Білу |
Үй тапсырмасын тексеру. №64.
1)
2)
3) 4)
|
Сұрақтар қояды. |
Сұрақтарға жауап береді. |
|
|||||
|
Негізгі бөлім Түсіну Қолдану Талдау Жинақтау |
Жұптық жұмыс №145.
1)
3)
5)
7) №146.
1)
2)
3)
4)
5)
6)
7)
8) №147.
1)
2)
3)
4)
5)
6)
7) 8)
|
Жаңа мәліметтерді алу жолдарын көрсетеді. Алған білімдерін практикада қолдануды үйренеді. |
Жаңа мәліметпен танысады. Түбірдің мәнін есептейді. Өрнектердің мәнін табады. Қысқаша көбейту формулаларын еске түсіріп түбірдің мәнін табады.
|
|
|||||
|
Қорытынды |
«Бағдаршам» әдісі арқылы кері байланыс жасау. |
Түстерді көтеруді ұсынады. |
Сабақтағы алған біліміне сәйкес түсті көтереді. |
|
|||||
|
Үйге тапсырма |
№145 (жұп) |
Үй тапсырмасын орындау бойынша кеңестер береді. |
Үй тапсырмасын күнделікке жазады. |
|
|||||
|
Бағалау |
Әрбір оқушының орындаған есептің деңгейіне сәйкес бағалау |
Бағаға талдау жасайды |
Пікірлерін білдіреді. |
|
|||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Арифметикалық квадрат түбір. Арифметикалық квадрат түбірдің қасиеттері
Арифметикалық квадрат түбір. Арифметикалық квадрат түбірдің қасиеттері
|
Пән: Алгебра |
Сынып: 8 |
Күні: 28.09 |
|
||||||
|
Тақырыбы: |
Арифметикалық квадрат түбір. Арифметикалық квадрат түбірдің қасиеттері |
|
|||||||
|
Мақсаты: |
Квадрат түбірді
квадраттауды, |
|
|||||||
|
Күтілетін нәтиже |
А) Квадрат түбірді квадраттауды біледі.
В) С) Құрамында арифметикалық квадрат түбірі бар бөлшекті қысқарта алады. |
|
|||||||
|
Дереккөздер: Құрал-жабдықтар: |
8-сынып оқулығы (Ә.Шыныбеков), топшамалар, кестелер, анықтамалық материалдар, слайд. |
|
|||||||
|
Сабақ кезеңдері |
Тапсырмалар |
Мұғалім әрекеті |
Оқушы әрекеті |
|
|||||
|
Кіріспе (Ұйымдастыру) |
Оқушыларды жұптарға бөлу |
Оқушылармен амандасады. |
Мұғаліммен амандасады. Жұптарға бөлінеді. |
|
|||||
|
Тұсаукесер Білу |
Үй тапсырмасын тексеру. №64.
1)
2)
3) 4)
|
Сұрақтар қояды. |
Сұрақтарға жауап береді. |
|
|||||
|
Негізгі бөлім Түсіну Қолдану Талдау Жинақтау |
Жұптық жұмыс №145.
1)
3)
5)
7) №146.
1)
2)
3)
4)
5)
6)
7)
8) №147.
1)
2)
3)
4)
5)
6)
7) 8)
|
Жаңа мәліметтерді алу жолдарын көрсетеді. Алған білімдерін практикада қолдануды үйренеді. |
Жаңа мәліметпен танысады. Түбірдің мәнін есептейді. Өрнектердің мәнін табады. Қысқаша көбейту формулаларын еске түсіріп түбірдің мәнін табады.
|
|
|||||
|
Қорытынды |
«Бағдаршам» әдісі арқылы кері байланыс жасау. |
Түстерді көтеруді ұсынады. |
Сабақтағы алған біліміне сәйкес түсті көтереді. |
|
|||||
|
Үйге тапсырма |
№145 (жұп) |
Үй тапсырмасын орындау бойынша кеңестер береді. |
Үй тапсырмасын күнделікке жазады. |
|
|||||
|
Бағалау |
Әрбір оқушының орындаған есептің деңгейіне сәйкес бағалау |
Бағаға талдау жасайды |
Пікірлерін білдіреді. |
|
|||||
|
Пән: Алгебра |
Сынып: 8 |
Күні: 2.10.17 |
Мұғалім: Каленова Б.Е. |
||||||
|
Тақырыбы: |
Арифметикалық квадрат түбір. Арифметикалық квадрат түбірдің қасиеттері |
|
|
|
|
|
|||
|
Мақсаты: |
Квадрат түбірді
квадраттауды, |
|
|
|
|
|
|||
|
Күтілетін нәтиже |
А) Квадрат түбірді квадраттауды біледі.
В) С) Құрамында арифметикалық квадрат түбірі бар бөлшекті қысқарта алады. |
|
|
|
|
|
|||
|
Дереккөздер: Құрал-жабдықтар: |
8-сынып оқулығы, топшамалар, кестелер, анықтамалық материалдар, слайд. |
|
|
|
|
|
|||
|
Сабақ кезеңдері |
Тапсырмалар |
Мұғалім әрекеті |
Оқушы әрекеті |
|
|||||
|
Кіріспе (Ұйымдастыру) |
Оқушыларды жұптарға бөлу |
Оқушылармен амандасады. |
Мұғаліммен амандасады. Жұптарға бөлінеді. |
|
|||||
|
Тұсаукесер Білу |
Үй тапсырмасын тексеру. №64.
1)
2)
3) 4)
|
Сұрақтар қояды. |
Сұрақтарға жауап береді. |
|
|||||
|
Негізгі бөлім Түсіну Қолдану Талдау Жинақтау |
Жұптық жұмыс №145.
1)
3)
5)
7) №146.
1)
2)
3)
4)
5)
6)
7)
8) №147.
1)
2)
3)
4)
5)
6)
7) 8)
|
Жаңа мәліметтерді алу жолдарын көрсетеді. Алған білімдерін практикада қолдануды үйренеді. |
Жаңа мәліметпен танысады. Түбірдің мәнін есептейді. Өрнектердің мәнін табады. Қысқаша көбейту формулаларын еске түсіріп түбірдің мәнін табады.
|
|
|||||
|
Қорытынды |
«Бағдаршам» әдісі арқылы кері байланыс жасау. |
Түстерді көтеруді ұсынады. |
Сабақтағы алған біліміне сәйкес түсті көтереді. |
|
|||||
|
Үйге тапсырма |
№145 (жұп) |
Үй тапсырмасын орындау бойынша кеңестер береді. |
Үй тапсырмасын күнделікке жазады. |
|
|||||
|
Бағалау |
Әрбір оқушының орындаған есептің деңгейіне сәйкес бағалау |
Бағаға талдау жасайды |
Пікірлерін білдіреді. |
|
|||||
шағым қалдыра аласыз








































