Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Сабақтың тақырыбы: Арифмитикалық амалдардың қасиеттері.Натурал сандарға арифмитикалық амалдар қолдану/Жол белгілерін білеміз бе?
|
Бөлім: |
Жеке сабақ |
|
|
Арнайы педагогтің Т.А.Ә. |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Математика/ Қазақ тілі Сабақтың тақырыбы: |
№ 7 сабақ Арифмитикалық амалдардың қасиеттері.Натурал сандарға арифмитикалық амалдар қолдану/Жол белгілерін білеміз бе?. |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
Математика 5. 1. 2. 3 санды өрнектердің мәндерін табу үшін көбейту мен қосу амалдарының қасиеттерін қолдану Қазақ тілі 5. 4. 3. 1 омоним, антоним, синонимдерді көркемдік ерекшеліктеріне сай қолдану |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
- санды өрнектердің мәндерін табу үшін көбейту мен қосу амалдарының қасиеттерін қолданады - омоним, антоним, синонимдерді көркемдік ерекшеліктеріне сай қолданады |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Сабаққа дайындық жасау |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Сабаққа дайындық жасау Психологиялық ахуал құру «Ауа райы» әдісі Көңіл күйлерін табиғат құбылыстарына (бұлт, жарқырап тұрған күн, жаңбыр) сәйкес таңдайды |
Оқушылар мұғаліммен бірге қайталайды |
|
|
|
Математика Сергіту сәті 5 минут Сабақтың ортасы Қазақ тілі
|
-Көңіл-күйің қалай? -Сабаққа деген көңіл-күйің жақсы болса, жаңа тақырыпты бастайық. Бүгін біз санды өрнектердің мәндерін табу үшін көбейту мен қосу амалдарының қасиеттерін қолдануды үйренеміз. Есіңде сақта!
1-тапсырма
2 жаттығу
Қайталау жаттығуы Тіл ұстарту жаттығуы Ыр-ыр-ыр ырылдайды қасқыр, Кі-кі-кі бұлғаңдайды түлкі. Ян-ян-ян секіріп жүр қоян, Ю-ю-ю қорбаңдайды аю. Бүгінгі сабақта омоним, антоним, синонимдерді көркемдік ерекшеліктеріне сай қолданамыз. Тілдік бағдар
1-тапсырма Берілген сөздерден антоним мен синоним тап.
2 тапсырма Сұраққа жауап бер
|
Жаңа тақырыпты түсінеді Берілген мысалды түсінеді, мұғаліммен бірге талдайды Берілген тапсырманы есептейді Тіл ұстарту жаттығуын орындайды Жаңа тақырып Есіңде сақта! Синоним мен антонимді табады. Берілген сұрақтарға жауап береді
|
|
Математика, 1 бөлім 23 бет Дәптермен жұмыс Сергіту жаттығуы Қазақ тілі, 1 бөлім 53бет Мәтінмен жұмыс Қазақ тілі, 1 бөлім 31 бет
|
|
Сабақтың соңы |
|
|
|
Сурет |
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
№36 гимназия
(Білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Сабақтың тақырыбы: Арифмитикалық амалдардың қасиеттері.Натурал сандарға арифмитикалық амалдар қолдану/Жол белгілерін білеміз бе?
|
Бөлім: |
Жеке сабақ |
|
|
Арнайы педагогтің Т.А.Ә. |
Серік .Т |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 6 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Математика/ Қазақ тілі Сабақтың тақырыбы: |
№8сабақ Арифмитикалық амалдардың қасиеттері.Натурал сандарға арифмитикалық амалдар қолдану/Жол белгілерін білеміз бе? |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
Математика 5. 1. 2. 3 санды өрнектердің мәндерін табу үшін көбейту мен қосу амалдарының қасиеттерін қолдану Қазақ тілі 5. 4. 3. 1 омоним, антоним, синонимдерді көркемдік ерекшеліктеріне сай қолдану |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
- санды өрнектердің мәндерін табу үшін көбейту мен қосу амалдарының қасиеттерін қолданады - омоним, антоним, синонимдерді көркемдік ерекшеліктеріне сай қолданады |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Арнайы педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы
|
Психологиялық ахуал қалыптастыру. Біз балдырған баламыз, Құстай қанат қағамыз, Дүниені аралап, Оқып білім аламыз. Сабаққа дайындық жасау
-Көңіл-күйің қалай? -Сабаққа деген көңіл-күйің жақсы болса, онда сабағымызды бастайық.
|
Психологиялық ахуалға берілген өлең жолдарын дауыстап айтады.
|
|
Суреттер
|
|
Математика Сергіту сәті 5 минут Сабақтың ортасы Қазақ тілі
|
1-тапсырма Есептеңдер
2-тапсырма Салыстыр
Қозғалыс ойыны «Тұқым, сабақ, гүл» ойыны Тұқым – 1 қадам алдыға, сабақ – 2 қадам алдыға, гүл – айналу пәрмендері арқылы балалар қозғалыс ойыны. 1-тапсырма Мәтіндегі синоним бола алатын сөздерді теріп ал.
2-тапсырма Мәтіндегі антоним болатын сөздерді тауып жаз. |
Есептерді шығарады Берілген тапсырманы мұғаліммен бірге орындайды Мұғаліммен бірге орындайды Сөздерді теріп синонимін жазады |
|
Математика, 1 бөлім 23 бет Дәптермен жұмыс Көңілді музыка Қазақ тілі 1 бөлім, 58бет Оқулықпен жұмыс
|
|
Сабақтың соңы |
|
Рефлексияға қатысады |
|
Кері байланыс |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Арифмитикалық амалдардың қасиеттері
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Сабақтың тақырыбы: Арифмитикалық амалдардың қасиеттері.Натурал сандарға арифмитикалық амалдар қолдану/Жол белгілерін білеміз бе?
|
Бөлім: |
Жеке сабақ |
|
|
Арнайы педагогтің Т.А.Ә. |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Математика/ Қазақ тілі Сабақтың тақырыбы: |
№ 7 сабақ Арифмитикалық амалдардың қасиеттері.Натурал сандарға арифмитикалық амалдар қолдану/Жол белгілерін білеміз бе?. |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
Математика 5. 1. 2. 3 санды өрнектердің мәндерін табу үшін көбейту мен қосу амалдарының қасиеттерін қолдану Қазақ тілі 5. 4. 3. 1 омоним, антоним, синонимдерді көркемдік ерекшеліктеріне сай қолдану |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
- санды өрнектердің мәндерін табу үшін көбейту мен қосу амалдарының қасиеттерін қолданады - омоним, антоним, синонимдерді көркемдік ерекшеліктеріне сай қолданады |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Сабаққа дайындық жасау |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Сабаққа дайындық жасау Психологиялық ахуал құру «Ауа райы» әдісі Көңіл күйлерін табиғат құбылыстарына (бұлт, жарқырап тұрған күн, жаңбыр) сәйкес таңдайды |
Оқушылар мұғаліммен бірге қайталайды |
|
|
|
Математика Сергіту сәті 5 минут Сабақтың ортасы Қазақ тілі
|
-Көңіл-күйің қалай? -Сабаққа деген көңіл-күйің жақсы болса, жаңа тақырыпты бастайық. Бүгін біз санды өрнектердің мәндерін табу үшін көбейту мен қосу амалдарының қасиеттерін қолдануды үйренеміз. Есіңде сақта!
1-тапсырма
2 жаттығу
Қайталау жаттығуы Тіл ұстарту жаттығуы Ыр-ыр-ыр ырылдайды қасқыр, Кі-кі-кі бұлғаңдайды түлкі. Ян-ян-ян секіріп жүр қоян, Ю-ю-ю қорбаңдайды аю. Бүгінгі сабақта омоним, антоним, синонимдерді көркемдік ерекшеліктеріне сай қолданамыз. Тілдік бағдар
1-тапсырма Берілген сөздерден антоним мен синоним тап.
2 тапсырма Сұраққа жауап бер
|
Жаңа тақырыпты түсінеді Берілген мысалды түсінеді, мұғаліммен бірге талдайды Берілген тапсырманы есептейді Тіл ұстарту жаттығуын орындайды Жаңа тақырып Есіңде сақта! Синоним мен антонимді табады. Берілген сұрақтарға жауап береді
|
|
Математика, 1 бөлім 23 бет Дәптермен жұмыс Сергіту жаттығуы Қазақ тілі, 1 бөлім 53бет Мәтінмен жұмыс Қазақ тілі, 1 бөлім 31 бет
|
|
Сабақтың соңы |
|
|
|
Сурет |
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
№36 гимназия
(Білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Сабақтың тақырыбы: Арифмитикалық амалдардың қасиеттері.Натурал сандарға арифмитикалық амалдар қолдану/Жол белгілерін білеміз бе?
|
Бөлім: |
Жеке сабақ |
|
|
Арнайы педагогтің Т.А.Ә. |
Серік .Т |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 6 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Математика/ Қазақ тілі Сабақтың тақырыбы: |
№8сабақ Арифмитикалық амалдардың қасиеттері.Натурал сандарға арифмитикалық амалдар қолдану/Жол белгілерін білеміз бе? |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
Математика 5. 1. 2. 3 санды өрнектердің мәндерін табу үшін көбейту мен қосу амалдарының қасиеттерін қолдану Қазақ тілі 5. 4. 3. 1 омоним, антоним, синонимдерді көркемдік ерекшеліктеріне сай қолдану |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
- санды өрнектердің мәндерін табу үшін көбейту мен қосу амалдарының қасиеттерін қолданады - омоним, антоним, синонимдерді көркемдік ерекшеліктеріне сай қолданады |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Арнайы педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы
|
Психологиялық ахуал қалыптастыру. Біз балдырған баламыз, Құстай қанат қағамыз, Дүниені аралап, Оқып білім аламыз. Сабаққа дайындық жасау
-Көңіл-күйің қалай? -Сабаққа деген көңіл-күйің жақсы болса, онда сабағымызды бастайық.
|
Психологиялық ахуалға берілген өлең жолдарын дауыстап айтады.
|
|
Суреттер
|
|
Математика Сергіту сәті 5 минут Сабақтың ортасы Қазақ тілі
|
1-тапсырма Есептеңдер
2-тапсырма Салыстыр
Қозғалыс ойыны «Тұқым, сабақ, гүл» ойыны Тұқым – 1 қадам алдыға, сабақ – 2 қадам алдыға, гүл – айналу пәрмендері арқылы балалар қозғалыс ойыны. 1-тапсырма Мәтіндегі синоним бола алатын сөздерді теріп ал.
2-тапсырма Мәтіндегі антоним болатын сөздерді тауып жаз. |
Есептерді шығарады Берілген тапсырманы мұғаліммен бірге орындайды Мұғаліммен бірге орындайды Сөздерді теріп синонимін жазады |
|
Математика, 1 бөлім 23 бет Дәптермен жұмыс Көңілді музыка Қазақ тілі 1 бөлім, 58бет Оқулықпен жұмыс
|
|
Сабақтың соңы |
|
Рефлексияға қатысады |
|
Кері байланыс |
шағым қалдыра аласыз








