Қысқа мерзімді жоспар
№ 8-сабақ
|
Пәні |
Қазақ тілі |
||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні |
Дошанова Р.С. |
||||||||||||||||||||||||
|
Тоқсан: IV |
Күні: |
||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 5 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||||||||
|
Бөлім |
Аспан әлемінің құпиялары |
||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Аспан шамдары |
||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5. 3.4.1 -эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып, өзіне таныс адамды, белгілі бір мекен мен оқиғаны сипаттап не суреттеп жазу 5.4.5.5 - төл сөз, төлеу сөз, автор сөзінің жасалу жолдарын, қызметін білу, төл сөзді төлеу сөзге айналдыру |
||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып, белгілі бір мекен мен оқиғаны сипаттап не суреттеп жазады. Төл сөз, төлеу сөз, автор сөзінің жасалу жолдарын, қызметін біліп, төл сөзді төлеу сөзге айналдырады |
||||||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийлері |
Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып, белгілі бір мекен мен оқиғаны сипаттап не суреттеп жазады. Төл сөз, төлеу сөз, автор сөзінің жасалу жолдарын, қызметін біліп, төл сөзді төлеу сөзге айналдырады |
||||||||||||||||||||||||
|
Ресурстар |
Оқулық: «Арман-ПВ» 2017 ж. Т.Н.Ермекова, Ж.К.Отарбекова, Р.Н.Мұнасаева |
||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
Оқушылармен сәлемдесу Психологиялық ахуал туғызу Сабақтың тақырыбы мен оқу мақсаттарын талдау |
Мұғалімді тыңдайды. Үй тапсырмасы – 2 балл |
«Санамақ», «Мозайка», «Фотосурет», «Қарлы кесек», «Хобдиша» |
|
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
1-тапсырма. Үркер туралы ертегі құрастырыңдар. Ертегінің кіріспе, негізгі бөлім, қорытынды бөлімдерін жіктеп көрсетіңдер 2-тапсырма. «Жаңа жұлдыздардың пайда болуы» бейнежазбасын пайдаланып, төл сөздерді төлеу сөзге немесе керісінше төлеу сөздерді төл сөзге айналдырыңдар. |
Берілген дескриптор бойынша тапсырмаларды орындайды Дескриптор
|
«Теріс орындық», «Графиктік органайзер», «Екі тарапты диктант», «Бағалау ағашы», «Сациометрия», «Медаль», «Нысандар», «Кім жеңімпаз» |
|
|||||||||||||||||||||
|
Саралау тапсырмасы |
6-тапсырмадағы сұрақтарға жауап береді |
Дескриптор Сұрақтарға жауап береді-3 балл |
|
|
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Сабаққа кері байланыс жасайды Оқу мақсатын еске түсіріп, тапсырмалардың оқу мақсатына сай болғандығын тексеріп өтеді |
Оқушылар өзара бағалау жүргізеді. Үй тапсырмасы: Аспан әлеміндегі жаңалықтар туралы өз білетіндеріңді әңгімелеңдер. |
«Мидың суретін сал», «Ыстық орындық» |
|
|||||||||||||||||||||
|
Қосымша ақпарат |
|||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Аспан шамдары 5-сынып Қазақ тілі
Аспан шамдары 5-сынып Қазақ тілі
Қысқа мерзімді жоспар
№ 8-сабақ
|
Пәні |
Қазақ тілі |
||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні |
Дошанова Р.С. |
||||||||||||||||||||||||
|
Тоқсан: IV |
Күні: |
||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 5 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||||||||
|
Бөлім |
Аспан әлемінің құпиялары |
||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Аспан шамдары |
||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5. 3.4.1 -эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып, өзіне таныс адамды, белгілі бір мекен мен оқиғаны сипаттап не суреттеп жазу 5.4.5.5 - төл сөз, төлеу сөз, автор сөзінің жасалу жолдарын, қызметін білу, төл сөзді төлеу сөзге айналдыру |
||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып, белгілі бір мекен мен оқиғаны сипаттап не суреттеп жазады. Төл сөз, төлеу сөз, автор сөзінің жасалу жолдарын, қызметін біліп, төл сөзді төлеу сөзге айналдырады |
||||||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийлері |
Эссенің кіріспе, негізгі, қорытынды бөлімдерін сақтай отырып, белгілі бір мекен мен оқиғаны сипаттап не суреттеп жазады. Төл сөз, төлеу сөз, автор сөзінің жасалу жолдарын, қызметін біліп, төл сөзді төлеу сөзге айналдырады |
||||||||||||||||||||||||
|
Ресурстар |
Оқулық: «Арман-ПВ» 2017 ж. Т.Н.Ермекова, Ж.К.Отарбекова, Р.Н.Мұнасаева |
||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
Оқушылармен сәлемдесу Психологиялық ахуал туғызу Сабақтың тақырыбы мен оқу мақсаттарын талдау |
Мұғалімді тыңдайды. Үй тапсырмасы – 2 балл |
«Санамақ», «Мозайка», «Фотосурет», «Қарлы кесек», «Хобдиша» |
|
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
1-тапсырма. Үркер туралы ертегі құрастырыңдар. Ертегінің кіріспе, негізгі бөлім, қорытынды бөлімдерін жіктеп көрсетіңдер 2-тапсырма. «Жаңа жұлдыздардың пайда болуы» бейнежазбасын пайдаланып, төл сөздерді төлеу сөзге немесе керісінше төлеу сөздерді төл сөзге айналдырыңдар. |
Берілген дескриптор бойынша тапсырмаларды орындайды Дескриптор
|
«Теріс орындық», «Графиктік органайзер», «Екі тарапты диктант», «Бағалау ағашы», «Сациометрия», «Медаль», «Нысандар», «Кім жеңімпаз» |
|
|||||||||||||||||||||
|
Саралау тапсырмасы |
6-тапсырмадағы сұрақтарға жауап береді |
Дескриптор Сұрақтарға жауап береді-3 балл |
|
|
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Сабаққа кері байланыс жасайды Оқу мақсатын еске түсіріп, тапсырмалардың оқу мақсатына сай болғандығын тексеріп өтеді |
Оқушылар өзара бағалау жүргізеді. Үй тапсырмасы: Аспан әлеміндегі жаңалықтар туралы өз білетіндеріңді әңгімелеңдер. |
«Мидың суретін сал», «Ыстық орындық» |
|
|||||||||||||||||||||
|
Қосымша ақпарат |
|||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз













