
«Әдебиеттік оқу» пәні бойынша 2-сынып оқушысының өзіндік жұмысының жоспары
IV тоқсан
Бөлімі: Саяхат
Сабақтың нөмірі: № 12 (90-сабақ)
Сабақтың
тақырыбы:
Егістікте болдың ба?
Мақсаты: Сөйлеу барысында мақал-мәтелдерді, вербалды емес тілдік құралдарды
қолданамын
Күтілетін нәтиже: Мысалды түсініп оқимын
Жұмбақтар шешемін
Мақалдарды қатыстырып мәтін жазамын
Ресурстар: «Әдебиеттік оқу» 2-бөлім Атамұра 2017ж 97- 98- бет
Сабақ барысы: Бүгінгі сабағымызда егістіктегі дәнді дақылдар туралы айтамыз
Төмендегі жұмбақтарды шешіп көр
Ұзын мұртты сарылар,
Қойынында наныбар.
Әдемі сары гүлі бар
Күнге қарап жылынар.
Шешуін тауып жұмбақтын
Есіңе сақтап ұғып ал.
Алыстан көрсем ақ тас
Жақыннан көрсем -дәмді ас.
Жұмбақ шешімін тауып, олар жайлы не білетіндігіңді ойлап көр
Тапсырмалар: «Әдебиеттік оқу» 2-сыныпқа арналған оқулығының 97- 98-бетіндегі
Асқар Тоқмағамбетовтың «Бидай мен Қаңбақ» мысалын мәнерлеп, түсініп
оқы.
1- тапсырма: «Радиоспектакль» әдісі
Дескрипторы:
1.Мәтін кейіпкерлерін анықта
2. Вербалды емес тілдік құралдарды пайдаланып, мысалды ата-анаңа
сахналап ойнап бер
Кері байланыс: «Түйір нан- тамшы тер»,
«Жері байдың – елі бай»,
«Өзіңді өзің мақтама, біреу мақтасын» деген мақалдарды қатыстырып,
шағын мәтін жаз.
.
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Асқар Тоқмағамбетов «Бидай мен Қаңбақ» мысалы
Асқар Тоқмағамбетов «Бидай мен Қаңбақ» мысалы

«Әдебиеттік оқу» пәні бойынша 2-сынып оқушысының өзіндік жұмысының жоспары
IV тоқсан
Бөлімі: Саяхат
Сабақтың нөмірі: № 12 (90-сабақ)
Сабақтың
тақырыбы:
Егістікте болдың ба?
Мақсаты: Сөйлеу барысында мақал-мәтелдерді, вербалды емес тілдік құралдарды
қолданамын
Күтілетін нәтиже: Мысалды түсініп оқимын
Жұмбақтар шешемін
Мақалдарды қатыстырып мәтін жазамын
Ресурстар: «Әдебиеттік оқу» 2-бөлім Атамұра 2017ж 97- 98- бет
Сабақ барысы: Бүгінгі сабағымызда егістіктегі дәнді дақылдар туралы айтамыз
Төмендегі жұмбақтарды шешіп көр
Ұзын мұртты сарылар,
Қойынында наныбар.
Әдемі сары гүлі бар
Күнге қарап жылынар.
Шешуін тауып жұмбақтын
Есіңе сақтап ұғып ал.
Алыстан көрсем ақ тас
Жақыннан көрсем -дәмді ас.
Жұмбақ шешімін тауып, олар жайлы не білетіндігіңді ойлап көр
Тапсырмалар: «Әдебиеттік оқу» 2-сыныпқа арналған оқулығының 97- 98-бетіндегі
Асқар Тоқмағамбетовтың «Бидай мен Қаңбақ» мысалын мәнерлеп, түсініп
оқы.
1- тапсырма: «Радиоспектакль» әдісі
Дескрипторы:
1.Мәтін кейіпкерлерін анықта
2. Вербалды емес тілдік құралдарды пайдаланып, мысалды ата-анаңа
сахналап ойнап бер
Кері байланыс: «Түйір нан- тамшы тер»,
«Жері байдың – елі бай»,
«Өзіңді өзің мақтама, біреу мақтасын» деген мақалдарды қатыстырып,
шағын мәтін жаз.
.
шағым қалдыра аласыз













