Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
Астана-болашақтың қаласы
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
Пәні:қазақ тілі |
Мектеп: А.Байтұрсынов |
|
Күні: 02.10.2019ж |
Мұғалімнің аты-жөні:Н Оразбаева |
|
Сынып 6 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақ тақырыбы: |
Әке –тірегің,ана-жүрегің |
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: |
6.2.2.1-ауызекі сөйлеу және көркем сөйлеудің стильдік ерекшеліктерін қолданылған тілдік құралдар арқылы тану; |
|
Сабақ мақсаттары: |
Барлық оқушылар: ауызекі сөйлеу және көркем сөйлеудің стильдік ерекшеліктерін қолданылған тілдік құралдар арқылы тани алады. Оқушылырдың басым көпшілігі: ауызекі сөйлеу және көркем сөйлеудің стильдік ерекшеліктерін қолданылған тілдік құралдар арқылы танып, қолдана алады. Кейбір оқушылар: ауызекі сөйлеу және көркем сөйлеудің стильдік ерекшеліктерін қолданылған тілдік құралдар арқылы танып,дәлелдейді. |
|
Бағалау критерийі |
*Мәтін мазмұнын түсінеді. *Стилін анықтайды. *Стилдік ерекшелігін қолданылған тілдік құралдар арқылы таниды. * Екпіннің түрлерін ажаратады. |
|
Тілдік мақсат |
Негізгі сөздер мен тіркестер: Ата-ана,қара шаңырақ,ұл және қыз т.б |
|
Құндылықтарға баулу |
Ұлттық тәрбие..Мәдениет,тарих пен тіл ортақтығы. |
|
Пәнаралық байланыс |
Қазақ әдебиеті,өзін-өзі тану. |
|
Бастапқы білім |
Отбасындағы ата мен әженің орнын біледі. |
|
Сабақтың барысы |
||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
Сабақтың басы |
Ойтүрткі.Сұрақтарға жауап беріңдер. 1.Отбасындағы әкенің орны қандай? 2.Үй шаруасындағы аналарыңа қалай көмектесесіңдер? 3.Ата –аналарыңды қалай құрметтейсіңдер? |
ОӘК материалдары |
Сабақтың ортасы |
1.тапсырма: Берілген мәтінде тілдік құралдар арқылы стилін анықтап,постер қорғайды.Екі топ жұлдызшылар арқылы бағалайды. Дискриптор: -Стилін анықтайды; - Постер қорғайды; 2.тапсырма:Мәтін үзіндісіндегі пунктуациялық қателерді түзетіп,көшеріп жазады. Қ.Б.Басбармақ Дискриптор: -Мәтіннен пунктуациялық қателерді табады; -Көшіріп жазады; Қ.Б.Мадақтау 3-тапсырма: «Болжау»стратегиясымен өсиет сөзді жалғастырып,диолог құрады. Дискриптор: -Өсиет сөзді жалғасырады; –Диолог құра алады; Қ.Б.Мадақтау |
ОӘК материалдары |
Сабақтың соңы |
Рефлексия. «Қоқыс жәшігі»әдісімен сабақты бағалайды. Үйге тапсырма:Сабақта өткен тақырып бойынша сыныптасына «Конверттегі сұрақ»дайындайды. |
|
Сабақ бойынша рефлексия |
Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз. Сабақ/оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? |
|
Жалпы баға Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі(оқыту туралы да оқу туралы да ойланыңыз)? 1. 2.
Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады(оқыту туралы да,оқу туралы да ойланыңыз)? 1. 2.
Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім,келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет?
|
Тексерілді:02.10.2019ж_________________ Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары:А.Керімбердиева
Пәні:қазақ тілі |
Мектеп: А.Байтұрсынов |
|
Күні: 04.10.2019ж |
Мұғалімнің аты-жөні:Н Оразбаева |
|
Сынып 6 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақ тақырыбы: |
Ұл-ұлт болашағы,қыз-ұлт намысы |
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: |
6.4.2.1- екпіннің түрлерін(сөз екпіні,тіркес екпіні,ой екпіні)сөз және сөйлем ішінде орынды қолдану; |
|
Сабақ мақсаттары: |
Барлық оқушылар: - екпіннің түрлерін(сөз екпіні,тіркес екпіні,ой екпіні)сөз және сөйлем ішінде орынды қолдана алады. Оқушылырдың басым көпшілігі: - екпіннің түрлерін(сөз екпіні,тіркес екпіні,ой екпіні)сөз және сөйлем ішінде орынды қолданып,жаза алады. Кейбір оқушылар: - екпіннің түрлерін(сөз екпіні,тіркес екпіні,ой екпіні)сөз және сөйлем ішінде орынды қолданып,дәлелдейді. |
|
Бағалау критерийі |
*Мәтін мазмұнын түсінеді. *Сөйлем ішіндегі екпінді анықтайды. * Екпіннің түрлерін ажаратады. |
|
Тілдік мақсат |
Негізгі сөздер мен тіркестер: ұлт намысы,отбасы,ұл мен қыздың орны т.б |
|
Құндылықтарға баулу |
Ұлттық тәрбие.Адамгершілік,ұлтжандылық,еңбекқорлық,адалдық. |
|
Пәнаралық байланыс |
Қазақ әдебиеті,өзін-өзі тану. |
|
Бастапқы білім |
Отбасындағы ата мен ананың орны |
|
Сабақтың барысы |
||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекеті |
Ресурстар |
Сабақтың басы |
Ойтүрткі сұрақтарға жауап беріп,тақырыпты болжайды. 1.Отбасындағы ұл мен қыз қандай болу керек? 2. "Қызға қырық үйден тыю»дегенді қалай түсінесіңдер? 3.Ата –аналарыңмен қарым-қатынастарың қалай? |
ОӘК материалдары |
Сабақтың ортасы |
1-тапсырма:«Кезектес»әдісімен мәтін бойынша пікірлерін түйінді сөздермен жаз. Дискриптор: -Өз пікірлерін,түйінді сөздермен жазады; 2.тапсырма:Жеке жұмыс Өлеңге екпіннің қандай түрлері кездеседі.Кестеге түсіреді. Дискриптор: -Екпіннің түрлерін табады; -Кестеге түсіріп жазады; Қ.Б Басбармақ 3-тапсырма: Мәтіндегі орфографиялық және пунктуациялық қателерді түзетіп,көшіріп жазады. Дискриптор: - Мәтінді көшіріп жазады; -Орфографиялық және пунктуациялық қателерді түзете алады; Қ.Б.Мадақтау |
ОӘК материалдары |
Сабақтың соңы |
Рефлексия. «Екі жұлдыз,бір тілек»әдісімен сабақты бағалайды. Үйге тапсырма: «Мен қандай баламын?»тақырыбына сипаттамалық эссе жаз.(сөз саны-100) Ата-аналарыңа оқып бер. |
|
Сабақ бойынша рефлексия |
Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз. Сабақ/оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? |
|
Жалпы баға Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі(оқыту туралы да оқу туралы да ойланыңыз)? 1. 2.
Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады(оқыту туралы да,оқу туралы да ойланыңыз)? 1. 2.
Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім,келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет?
|
Тексерілді:04.10.2019ж
Пәні:қазақ тілі |
Мектеп: А.Байтұрсынов |
|
Күні: 07.10.2019ж |
Мұғалімнің аты-жөні:Н Оразбаева |
|
Сынып 6 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақ тақырыбы: |
Жеті ғажайып сыры |
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: |
6.1.5.1- тыңдалған мәтін мазмұны бойынша жалпы және нақты сұрақтарға жауап беру,мәтіндегі ақпаратты шынайы өмірмен байланыстырады. |
|
Сабақ мақсаттары: |
Барлық оқушылар: - мәтін мазмұнын түсінеді. Оқушылырдың басым көпшілігі: - жалпы және нақты сұрақтарға жауап береді,мәтіндегі ақпартты шынайы өмірмен байланыстырады. Кейбір оқушылар: - мәтіннен анықталған ақпаратты жазба жазба жұмыстарында қолдана алады. |
|
Бағалау критерийі |
*Мәтін мазмұнын түсінеді. *Жалпы және нақты сұрақтарға жауап береді. * Мәтіндегі ақпартты шынайы өмірмен байланыстырады. |
|
Тілдік мақсат |
Негізгі сөздер мен тіркестер:жеті сан –киелі,әлемнің жеті кереметі,аңыз-тарихи шындық т.б Сыныптағы диолог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер:менің ойымша,салыстырғанда,аңызда айтылғандай... |
|
Құндылықтарға баулу |
Ұлттық тәрбие.Адамгершілік,ұлтжандылық,еңбекқорлық,адалдық. |
|
Пәнаралық байланыс |
Қазақ әдебиеті,өзін-өзі тану. |
|
Бастапқы білім |
Әлемнің жеті кереметін біледі. |
|
Сабақтың барысы |
||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекеті |
Ресурстар |
Сабақтың басы |
Қызығушылықты ояту. Оқылымалды тапсырма. 1.Әлемдегі жеті кереметті бұрын естідіңдер ме? 2. Троя туралы ақпарат қандай ой салды? 3. «Жеті ғажайып»аталу сырынан нені байқадыңдар? 4.Жеті керемет туралы тағы білгілерің келе ме? Сұрақтарға жауап беріп тақырыпты болжайды. Сабақтың тақырыбы,мақсаты,күтілетін нәтижесі хабарланды. |
ОӘК материалдары |
Сабақтың ортасы |
1-тапсырма:Мәтінді түсініп оқып,рөлге бөліп оқиды. 2.тапсырма:Жалпы және нақты сұрақтар құрастырады. 3-тапсырма:Оқылым мәтіні бойынша талдау кестесін толтырып,шынайы өмірмен байланыстырады. Дискриптор: -Мәтінді түсініп оқиды; -Рөлге бөліп оқи алады; -Сұрақ құрастыра алады; -Шынайы өмірмен байланытыра алады; Қ.Б.Мадақтау |
ОӘК материалдары |
770 ₸ - Сатып алу Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз |