Күні:
Білім беру саласы: Коммуникация
Ұйымдастырылған оқу қызмет түрі: Ағылшын тілі
Мақсаты: Сөйлеу және монолог құру дағдыларын қалыптастыру.
Өз дене мүшесіне сүйіспеншілікті қалыптастыру.
Ағылшын тіліне қызығушылығын арттыру.
Көрнекіліктер: Аудиожаттығу, CD дисктер, кеспе қағаздар
|
Әрекет кезендері |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Балалардың іс-әрекеті |
|
Мотивациялық қозғаушы |
Балалармен амандасады. Шеңберге тұрып, жанұя туралы өлеңді естеріне түсіреді. Mother, father Sister, brother Granny, grandpa And me. This is my family. -Good morning children! |
Балалар амандасадып жанұя туралы өлеңді айтады.
-Good morning teacher! |
|
Іздену – ұйымдастырушы
|
Мұғалім қыз баланың әңгімесін тыңдап, оны аударуды ұсынады. Мәтіні аудиожазбада: 1-тапсырма. Hello children. Look at me. I have 2 eyes. 2 ears, one nose, 2 hands, 2 legs, 10 fingers and 10 toes. 2-тапсырма. Балаларға: «how many?» сұрағын естідіңдер ме?- деп сұрайды. Бұл сұрақ нені білдіреді? Оған қалай жауап беру керек? Foxy-дің суреті бойынша-
Сергіту сәті. Sit down, stand up! Then jump, then run. Then sleep, then smile. And let’s have fun. |
Балалар қызығушылық танытады. Бәрі бірге қайталайды және жеке жеке айтады. Балалар аудиожаттығуды жаттайды.
Балалар суретке қарап сұрақтарға жауап береді.
Сергіту сәтіне сәйкес қимыл -қозғалыстар көрсетеді. |
|
Рефлексивті коррекциялаушы |
Оқу қызметін қорытындылау. Балалар дене мүшелеріңмен қоштасыңдар, ағылшын тілінде. Stand up please. -Do you like our lesson? -Сіздерге сабақ ұнадыма? -Lesson is over! -Good bye children! |
Балалар дене мүшелерімен қоштасады. Қолдарым,сау болыңдар! Clap,clap,clap! Аяқтарым, сау болыңдар! Stamp,stamp,stamp! Басым, сау бол! Nod,nod,nod! Yes, I like. -Ия, ұнады. -Good bye teacher! |
Күтілетін нәтиже:
Білуі керек: жаңа сөздерді жатқа білуі керек.
Болуы керек: оқу қызметіне қызығушылығы болуы керек.
Талапты болуы: ағылшын қызығушылығын тәрбиелеу.
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашык сабак:"Body parts" 3 класс
Ашык сабак:"Body parts" 3 класс
Күні:
Білім беру саласы: Коммуникация
Ұйымдастырылған оқу қызмет түрі: Ағылшын тілі
Мақсаты: Сөйлеу және монолог құру дағдыларын қалыптастыру.
Өз дене мүшесіне сүйіспеншілікті қалыптастыру.
Ағылшын тіліне қызығушылығын арттыру.
Көрнекіліктер: Аудиожаттығу, CD дисктер, кеспе қағаздар
|
Әрекет кезендері |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Балалардың іс-әрекеті |
|
Мотивациялық қозғаушы |
Балалармен амандасады. Шеңберге тұрып, жанұя туралы өлеңді естеріне түсіреді. Mother, father Sister, brother Granny, grandpa And me. This is my family. -Good morning children! |
Балалар амандасадып жанұя туралы өлеңді айтады.
-Good morning teacher! |
|
Іздену – ұйымдастырушы
|
Мұғалім қыз баланың әңгімесін тыңдап, оны аударуды ұсынады. Мәтіні аудиожазбада: 1-тапсырма. Hello children. Look at me. I have 2 eyes. 2 ears, one nose, 2 hands, 2 legs, 10 fingers and 10 toes. 2-тапсырма. Балаларға: «how many?» сұрағын естідіңдер ме?- деп сұрайды. Бұл сұрақ нені білдіреді? Оған қалай жауап беру керек? Foxy-дің суреті бойынша-
Сергіту сәті. Sit down, stand up! Then jump, then run. Then sleep, then smile. And let’s have fun. |
Балалар қызығушылық танытады. Бәрі бірге қайталайды және жеке жеке айтады. Балалар аудиожаттығуды жаттайды.
Балалар суретке қарап сұрақтарға жауап береді.
Сергіту сәтіне сәйкес қимыл -қозғалыстар көрсетеді. |
|
Рефлексивті коррекциялаушы |
Оқу қызметін қорытындылау. Балалар дене мүшелеріңмен қоштасыңдар, ағылшын тілінде. Stand up please. -Do you like our lesson? -Сіздерге сабақ ұнадыма? -Lesson is over! -Good bye children! |
Балалар дене мүшелерімен қоштасады. Қолдарым,сау болыңдар! Clap,clap,clap! Аяқтарым, сау болыңдар! Stamp,stamp,stamp! Басым, сау бол! Nod,nod,nod! Yes, I like. -Ия, ұнады. -Good bye teacher! |
Күтілетін нәтиже:
Білуі керек: жаңа сөздерді жатқа білуі керек.
Болуы керек: оқу қызметіне қызығушылығы болуы керек.
Талапты болуы: ағылшын қызығушылығын тәрбиелеу.
шағым қалдыра аласыз













