Материалдар / Ашық сабақ
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Ашық сабақ

Материал туралы қысқаша түсінік
мұғалімге көмек
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
10 Қараша 2020
381
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады



Пәні: қазақ тілі 4 сынып

Сабақтың өту мерзімі:                   

Сабақтың тақырыбы:

Қайталау

 Сабақтың мақсаты:

Өткен тақырыптар бойынша алған білімін қайталау және бекіту

Оқыту нәтижелері:

Өткен тақырыптар бойынша алған білімін қайталайды және бекітеді

Негізгі дерек көздер:

Оқулық, бағалау парағы, суреттер, сызба, плакат, маркер



Сабақ кезеңдері

Мұғалімнің іс-әрекеті             

Оқушының іс-әрекеті

І. Ұйымдастыру кезеңі:

3 мин

Оқушылармен амандасу

Оқу құралдарын дайындатып, зейінін сабаққа аударту.

Тұлға аралық байланысты орнату:

Түсті қағаздарарқылы топтарға бөлу

Мұғаліммен сәлемдеседі

Оқу құралдарын дайындайды.

Жақсы тілектер айтады.

5 топқа бөлінеді

ІІ. Өткенді қайталау:

Еске түсіру, түсіну:

12 мин

1. Үй тапсырмасын тексеру:  75-жаттығу (Берілген шылауларды қатыстырып, сөйлемдер құрап жазу.)

2. «Ой қозғау».

Сөйлемдерді оқу, одағай, қаратпа және қыстырма сөздерді табу, тыныс белгісін қою, ойын дәлелдеу:

 

3.Берілген тапсырма бойынша жұмыс жасайды:

1-топ:  Одағай дегеніміз не?

2-топ:  Қаратпа сөз дегеніміз не?

3-топ:  Қыстырма сөз дегеніміз не?

4-топ:Бұл сөздердің жазылу емлесі мен тыныс белгілері қандай?

5-топ: Бұл сөздердің ұқсастығы мен айырмашылығы

неде?

1. Жеке жұмыс:  берілген шылауларды қатыстырып жазған сөйлемдерді оқиды, шылауды талдайды.

2. Топтық жұмыс: сөйлемдерді оқиды, талдайды, дәлелдейді

3. Топтық жұмыс: одағай, қаратпа, қыстырма сөздерге тән белгілерді топтастырады, қорытынды жасайды

 ІІІ. Жаңа сабақ:

Талдау және қолдану:6 мин

1. Жаңа сабақты хабарлау

2.  Оқулықпен жұмыс.

77 — жаттығу. Мысал әңгімені оқу, одағай сөзді табу, мағынасын айту, қаратпа, қыстырма сөздерді табу, сөйлемдегі орнын, тыныс белгісін талдау, қорытынды жасау

1. Сабақ мақсатын қояды.

2. Жұптық жұмыс: мәтінді оқиды, одағай, қыстырма, қаратпа сөздерді табады, талдайды, қорытынды жасайды.

               6 мин

78-жаттығу.   Жаңылтпашты оқып, жатқа жазады, одағай сөзді табады, мағынасын түсіндіреді:

Жеке  жұмыс: жаңылтпашты жатқа жазады, одағайды табады, мағынасын түсіндіреді

Сергіту сәті:

2 мин

80-жаттығу. Сурет пен одағай сөздерді сәйкестендіру

 

Жеке жұмыс: сурет пен одағай сөздерді сәйкестендіреді, одағай түрін анықтайды

І\/. Сабақты қорыту:

Жинақтау:

12 мин

1. 81-жаттығу.  Сөйлемдерді көшіріп жазу, сөз таптарына талдау.

2. Сөйлемдерді тиісті тыныс белгісін қойып көшіріп жазу:

Мені танымай тұрсың-ау сірә. Бәріміз шынында да жас едік. Ата сізге қолғабыс жасайын. Апырай ата қонысым еді! Қап бәлем сені ешкіге айтпасам ба!

Жеке жұмыс: сөйлемдерді көшіріп жазады, сөз таптарына талдайды, тексереді

Бағалау:   2 мин

Бағалау

Өзін өзі және топ жетекшілері

Рефлексия: 1мин

1. Бүгінгі сабақта не үйрендің?

2. Қай тапсырма қиынға соқты?

3. Қай тапсырма оңай болды?

Ауызша жауап береді

Үйге:     1 мин

Қайталау

Күнделікке жазады

 



Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!