Сабақ жоспары
|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: 4.2. Презентациялар (ортақ тақырыбы: «Қоршаған ортаны қорғау»)
Мектеп: Әл Фараби атындағы ж.о.б.б.м. КММ Күні: 23.10.2020 жыл Мұғалімнің аты-жөні: Оналбекова К. Сынып: 4 Қатысқандар: - Қатыспағандар:- |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Презентациядағы анимация. Практикум |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Осы сабақта қол Жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
4.2.3.2 презентациялардағы нысандардың анимациясын келтіру |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: Презентациялардағы нысандардың анимациясын келтіре алады. Оқушылардың басым бөлігі: Слайдтар арасындағы ауысулар мен анимацияны пайдаланып презентацияны безендіре алады. Кейбір оқушылар: Ғаламторды пайдалану арқылы күрделі анимацияларды қолдана алады |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийі |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Тілдік мақсаттар |
Диалогтер мен жазу үшін қолданылатын тіркестер: Презентация – Презентация – Presentation Анимация – Анимация – Animation Ауысу – Переход - Transition Диалогтер мен жазу үшін қолданылатын тіркестер: Слайдтарды түрлі әсермен ауысуын және Анимация жасау үшін ............... мәзірін таңдаймыз. Бір слайдтың екінші слайдпен ауысуы кезіндегі әсерлер жиыны ................... деп аталады. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтарға баулу |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пəнаралық байланыс |
Бейнелеу өнері, ағылшын тілі |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Алдыңғы білім |
Қарапайым презентация жасай алады, мәтін, дыбыспен бейнені кірістіріп безендіруді біледі. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ барысы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 3 мин 5 мин |
Ұйымдастыру кезеңі: Сәлемдесу, түгендеу. Сыныпта ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру мақсатында оқушылар 1-2- ге саналып топтағы оқушылар бір – біріне «Жүректен жүрекке» әдісі арқылы оқушылар жақсы тілектер айтады.
«Өрмекші» әдісі арқылы әрбір оқушы сұрақтар қою арқылы алдыңғы білімді еске түсіру.
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 5 минут 5 минут Қолдану 20 мин
|
Топтастыру. Оқушылар Анаграмма түрінде берілген сөздер бойынша үш топқа бөлініп, тапсырманы орындайды. І – топ Слайд (ДАСЙЛ) ІІ – топ Анимация ( ЦНАИМЯИА) ІІІ – топ Презентация ( ТЗЕЦРЕЯПНАН) Тапсырма 1 «Ойлап, жұптас, бөліс» әдісімен кестеден тақырыпқа байланысты атауларды табады және оның бірінің ережесін
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||













