|
Мектеп атауы |
М. Пошанов атындағы №21 жом |
|||||||
|
Мерзімі, күні |
18.02.2022 жыл |
|||||||
|
Сынып |
2 Ә |
|||||||
|
Пән |
Әдебиеттік оқу |
|||||||
|
Бөлімі: |
Салт-дәстүр және ауыз әдебиеті |
|||||||
|
Тақырып |
Атадан қалған асыл мұра. Аңқау арыстан (Ертегі) |
|||||||
|
Мақсаты: |
2.1.3.1 - шығарманың тақырыбы мен үзіндісіне (бастапқы бөліміне) сүйеніп, оқиғаның соңын болжау 2.2.1.2 - шығарманы іштей оқып, ондағы қажетті ақпараттарды белгілеп оқу |
|||||||
|
Сабақ барысы |
Оқытушының іс- әрекеті |
Оқушының іс- әрекеті |
Бағалау |
ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы |
Сабақтың тақырыбын хабарлау Сабақтың мақсатымен таныстыру |
Оқушылар қайталап айтады |
Формативті бағалау үнемі жүргізіліп отырады. Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі |
Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
||||
|
Сабақтың ортасы |
2.жұмбақтарды дұрыс шешсең олардың ертегі кейіпкерлер екенін білесің. 3. ертегіні дұрыс, түсініп оқы. Аңқау арыстан. (Ертегі Сөздік жұмыс: Қулығына басады – қулық жасайды, алдайды. Жері отты - жері шөптті. Ауыр азап шегіп – шаршап, қиналып. Жұғын да жоқ - түк те жоқ
Кейіпкер Басты сипаты
Арыстан Қандай аң ?
Қандай аң? Түлкі
2 . Берілген суретке зер сал. Ертегідегі оқиғаның қай сәтіне сейкес келеді? Әңгімеле.
|
Дескриптор: Кестені мұғалімнің көмегімен түсіндіреді. жұмбақтарды дұрыс шешсе олардың ертегі кейіпкерлер екенін біледі ертегіні дұрыс, түсініп оқиды.
Дескриптор: ертегіні дұрыс, түсініп оқы. Сөздік жұмысын жазады. Ертегі кейіпкерлерін ата және оларды сипаттап жазады. Оған жұмбақтар да пайдаланып жазады..
|
Формативті бағалау үнемі жүргізіліп отырады. Жұлдыздар суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі
Формативті бағалау үнемі жүргізіліп отырады. Жұлдыздар суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі
|
Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
||||
|
Сергіту сәті |
|
Қимылды жаттығулар жасау арқылы бойымызды сергітіп алайық |
|
|
||||
|
|
ЕРТЕГІЛЕР
Тұрмыс –салт ертегілер Жан – жануарлар туралы ертегілер
Қиял - ғажайып ертегілері
|
Дескриптор: Сызбаны түсіндіреді. Бүгінгі оқылған ертегі қай топқа жатады екенін айтады.
|
Формативті бағалау үнемі жүргізіліп отырады. Жұлдыздар суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі
|
Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
||||
|
Сабақтың соңы Қорытынды кезеңі |
Түсіндім (арыстан)-қызыл түс |
Дескриптор: Баспалдақ жетістігін пайдалып, сабақты қаншалықты түсінгенін белгілейді.
|
Формативті бағалау үнемі жүргізіліп отырады. Жұлдыздар суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі
|
Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
||||
|
Үйге тапсырма беру |
35-37 бет. |
Күнделікке үй тапсырмасын жазады. |
|
|
||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ
Ашық сабақ
|
Мектеп атауы |
М. Пошанов атындағы №21 жом |
|||||||
|
Мерзімі, күні |
18.02.2022 жыл |
|||||||
|
Сынып |
2 Ә |
|||||||
|
Пән |
Әдебиеттік оқу |
|||||||
|
Бөлімі: |
Салт-дәстүр және ауыз әдебиеті |
|||||||
|
Тақырып |
Атадан қалған асыл мұра. Аңқау арыстан (Ертегі) |
|||||||
|
Мақсаты: |
2.1.3.1 - шығарманың тақырыбы мен үзіндісіне (бастапқы бөліміне) сүйеніп, оқиғаның соңын болжау 2.2.1.2 - шығарманы іштей оқып, ондағы қажетті ақпараттарды белгілеп оқу |
|||||||
|
Сабақ барысы |
Оқытушының іс- әрекеті |
Оқушының іс- әрекеті |
Бағалау |
ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы |
Сабақтың тақырыбын хабарлау Сабақтың мақсатымен таныстыру |
Оқушылар қайталап айтады |
Формативті бағалау үнемі жүргізіліп отырады. Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі |
Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
||||
|
Сабақтың ортасы |
2.жұмбақтарды дұрыс шешсең олардың ертегі кейіпкерлер екенін білесің. 3. ертегіні дұрыс, түсініп оқы. Аңқау арыстан. (Ертегі Сөздік жұмыс: Қулығына басады – қулық жасайды, алдайды. Жері отты - жері шөптті. Ауыр азап шегіп – шаршап, қиналып. Жұғын да жоқ - түк те жоқ
Кейіпкер Басты сипаты
Арыстан Қандай аң ?
Қандай аң? Түлкі
2 . Берілген суретке зер сал. Ертегідегі оқиғаның қай сәтіне сейкес келеді? Әңгімеле.
|
Дескриптор: Кестені мұғалімнің көмегімен түсіндіреді. жұмбақтарды дұрыс шешсе олардың ертегі кейіпкерлер екенін біледі ертегіні дұрыс, түсініп оқиды.
Дескриптор: ертегіні дұрыс, түсініп оқы. Сөздік жұмысын жазады. Ертегі кейіпкерлерін ата және оларды сипаттап жазады. Оған жұмбақтар да пайдаланып жазады..
|
Формативті бағалау үнемі жүргізіліп отырады. Жұлдыздар суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі
Формативті бағалау үнемі жүргізіліп отырады. Жұлдыздар суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі
|
Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
||||
|
Сергіту сәті |
|
Қимылды жаттығулар жасау арқылы бойымызды сергітіп алайық |
|
|
||||
|
|
ЕРТЕГІЛЕР
Тұрмыс –салт ертегілер Жан – жануарлар туралы ертегілер
Қиял - ғажайып ертегілері
|
Дескриптор: Сызбаны түсіндіреді. Бүгінгі оқылған ертегі қай топқа жатады екенін айтады.
|
Формативті бағалау үнемі жүргізіліп отырады. Жұлдыздар суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі
|
Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
||||
|
Сабақтың соңы Қорытынды кезеңі |
Түсіндім (арыстан)-қызыл түс |
Дескриптор: Баспалдақ жетістігін пайдалып, сабақты қаншалықты түсінгенін белгілейді.
|
Формативті бағалау үнемі жүргізіліп отырады. Жұлдыздар суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі
|
Оқулықтар суреттер Кеспелер Сызғыш қарындаштар Қайшы Қағаздар беріледі. |
||||
|
Үйге тапсырма беру |
35-37 бет. |
Күнделікке үй тапсырмасын жазады. |
|
|
||||
шағым қалдыра аласыз


















