|
Қысқа мерзімді жоспары |
|||||
|
Бөлім |
Ойын құру |
||||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
Тексерген |
|
||
|
Сынып: 3 «Б» күні:25.11.2022 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Кейіпкерлер |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.4.2.3 программалау ойын алаңында бірнеше кейіпкерлермен жұмыс істеу; 3.4.2.4 программалау ойын алаңында ойын құру барысында циклдік алгоритмді жүзеге асыру; |
||||
|
Сабақтың мақсаттары : |
Барлық оқушылар: |
||||
|
Көрініс пен кейіпкердің айырмашылықтарын атай алады. |
|||||
|
Көптеген оқушылар: |
|||||
|
Жобаға кейіпкерлерді қосудың түрлерін үйренеді. |
|||||
|
Кейбір оқушылар: |
|||||
|
Программалау ойын алаңында бірнеше кейіпкерлермен жұмыс істеуді үйренеді. |
|||||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
Оқушылармен амандасу. Оқушылар сабақтың бастапқы кезінде мұғалімнің «Барабан әдісімен» үш топқа бірігеді. Кейіпкер Скретч Көрініс Өткен сабақты пысықтау. Үй тапсырмасын «Кім білімпаз» әдісі арқылы сұрау. Сұрақ жауап.
Жаңа сабақтың тақырыбын ашу «Адасқан әріптер» әдісі арқылы анықтаймыз. Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2. Wordwall –да берілген сұрақтарға жауап береді. Жауап берген оқушы смайлик арқылы бағаланады |
Смайлик арқылы
|
Wordwall |
|
Сабақтың ортасы 10 мин 15 мин 5 мин |
Жаңа тақырыпты түсіндіру. §11 Кейіпкерлер. 40 бет.
Жеке жұмыс. Дәптермен жұмыс.
Сергіту
сәті
Дескриптор: Скретчте практикалық жұмысты орындайды
Дескриптор: Карточкалардағы тапсырманы топпен орындайды |
Мұғалімді тыңдайды Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. Сабақтың мақсаттарымен танысады. еке жұмыс Дәптермен жұмыс. 1-тапсырманы орындайды Видеодағы әрекеттерді қайталайды Оқушылар практикалық жұмысты орындайды Топтық тапсырма. Топппен ақылдасып орындайды. Карточкаға жауабын жазады. |
|
Интербелсенді тақта, Оқулық, дәптер Оқулық, дәптер Hand Animation программасында видео https://www.youtube.com/watch?v=BQCixN2Fqgw https://www.youtube.com/watch?v=04JHgVdcRuM Скретч Программасы Оқулық, компьютер Карточка |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
1.Әр тапсырманың соңында «Смайлик» пен бағаланады. Кері байланыс «Бағдаршам әдісі»
|
Стикерлерді бағдаршамға жабыстырады |
Жиналған смайликтер бойынша Excel-де жасалған таблица бойынша бүгінгі сабаққа қатысқанын бағалайды |
Excel Стикер, Бағдаршам, Программа Genially |
|
Үй тапсырмасы |
§11,44- 42 бет «Үй тапсырмасы» |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ашық сабақ
ашық сабақ
|
Қысқа мерзімді жоспары |
|||||
|
Бөлім |
Ойын құру |
||||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
Тексерген |
|
||
|
Сынып: 3 «Б» күні:25.11.2022 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Кейіпкерлер |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.4.2.3 программалау ойын алаңында бірнеше кейіпкерлермен жұмыс істеу; 3.4.2.4 программалау ойын алаңында ойын құру барысында циклдік алгоритмді жүзеге асыру; |
||||
|
Сабақтың мақсаттары : |
Барлық оқушылар: |
||||
|
Көрініс пен кейіпкердің айырмашылықтарын атай алады. |
|||||
|
Көптеген оқушылар: |
|||||
|
Жобаға кейіпкерлерді қосудың түрлерін үйренеді. |
|||||
|
Кейбір оқушылар: |
|||||
|
Программалау ойын алаңында бірнеше кейіпкерлермен жұмыс істеуді үйренеді. |
|||||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
Оқушылармен амандасу. Оқушылар сабақтың бастапқы кезінде мұғалімнің «Барабан әдісімен» үш топқа бірігеді. Кейіпкер Скретч Көрініс Өткен сабақты пысықтау. Үй тапсырмасын «Кім білімпаз» әдісі арқылы сұрау. Сұрақ жауап.
Жаңа сабақтың тақырыбын ашу «Адасқан әріптер» әдісі арқылы анықтаймыз. Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2. Wordwall –да берілген сұрақтарға жауап береді. Жауап берген оқушы смайлик арқылы бағаланады |
Смайлик арқылы
|
Wordwall |
|
Сабақтың ортасы 10 мин 15 мин 5 мин |
Жаңа тақырыпты түсіндіру. §11 Кейіпкерлер. 40 бет.
Жеке жұмыс. Дәптермен жұмыс.
Сергіту
сәті
Дескриптор: Скретчте практикалық жұмысты орындайды
Дескриптор: Карточкалардағы тапсырманы топпен орындайды |
Мұғалімді тыңдайды Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. Сабақтың мақсаттарымен танысады. еке жұмыс Дәптермен жұмыс. 1-тапсырманы орындайды Видеодағы әрекеттерді қайталайды Оқушылар практикалық жұмысты орындайды Топтық тапсырма. Топппен ақылдасып орындайды. Карточкаға жауабын жазады. |
|
Интербелсенді тақта, Оқулық, дәптер Оқулық, дәптер Hand Animation программасында видео https://www.youtube.com/watch?v=BQCixN2Fqgw https://www.youtube.com/watch?v=04JHgVdcRuM Скретч Программасы Оқулық, компьютер Карточка |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
1.Әр тапсырманың соңында «Смайлик» пен бағаланады. Кері байланыс «Бағдаршам әдісі»
|
Стикерлерді бағдаршамға жабыстырады |
Жиналған смайликтер бойынша Excel-де жасалған таблица бойынша бүгінгі сабаққа қатысқанын бағалайды |
Excel Стикер, Бағдаршам, Программа Genially |
|
Үй тапсырмасы |
§11,44- 42 бет «Үй тапсырмасы» |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз
























