Қысқа мерзімді (сабақ)
жоспары
Веб-беттегі
мультимедия
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
10.3А Веб-жобалау |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
Абдраимова Гульвира Камилжанована |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны:16 |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Веб-беттегі мультимедия |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.2.3.2 мультимедианы веб-бетте орналастыру (дыбыс және бейне) |
|
|
Сабақтың мақсаты (білу және түсіну, қолдану, жоғары ойлау дағдысы) |
Веб-бетке кескін, бейне және дыбыс орналастырады |
|
|
Бағалау критерийлері: (білу және түсіну, қолдану, жоғары ойлау дағдысы) |
Веб-бетке бейне орналастырады; Веб-бетке дыбыс орналастырады |
|
|
ЕБҚ оқушы |
2-топ. Әлеуметтік осал топтағы отбасында тәрбиеленетін оқушы(ата-анасының қамқорлығынсыз қалған) |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
ЕБҚ әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы
|
Сәлемдесу. Оқушыларды түгендеу. Психологиялық жағдай жасау. Сабаққа дайындықтарын қадағалау
«Миға шабуыл» әдісі бойынша өткен сабақ материалдары бойынша сұрақтары wordwall.net платформасы арқылы беріледі
Қорытындылау және мұғалімнің түсіндірмесі.
|
Оқушылар амандасады. Сабақты бастауға дайын.
Өткен тақырып бойынша сұрақтарға ауызша жауап береді. |
ЕБҚО алдыңғы партаға отырғызылады.
Өткен тақырып бойынша сұраққа мұғалімнің жетелуімен ауызша жауап береді.
|
ҚБ: Мадақтау сөзі
Әр-бір дұрыс жауапқа 2 балл
Оқушыларға «Өзін-өзі бағалау» парағын таратылады
|
https://wordwall.net/ru/resource/33876966
|
|
Сабақтың ортасы
|
«Болжау» әдісі бойынша екі сайт көрсетіледі. Оқушылар сабақтың тақырыбы мен мақсатын анықтайды. Тиімділігі: оқушылардың логикалық ойлау қабілеті дамиды, берліген ақпаратты сүзгіден өткізіп, дұрыс шешім қабылдай алады.
Мұғалім сабақтың тақырыбы мен мақсатын толықтырып айтады.
Қортындылай келе жаңа тақырыпты түсіндіремін. Веб-бетке орналастыратын кескін, бейне және дыбыстардың қолданылу ерекшеліктерімен таныстырылады.
№1 Жеке тапсырма Жетісу облысының көрікті жерлерін туризмге дамыту үшін wix.com арқылы zhetisyzheri.kz сайтының макетін ұсыныңыз. Дескриптор:
/2 балл/
/2 балл/
/2 балл/ Үздік жасалған жұмыстарды тақтада көрсету ұсынылады №2 тапсырма. «Кейс стади» әдісі арқылы оқушылар өз ойларымен бөліседі. /Тиімділігі/: Оқушылардың есте сақтау қабілеті жақсарады. Мәселені шешіп, өз ойын нақты айтуға, талдауға мүмкіндік береді. «Тәтті торт» мәтінін оқыңыз Мақпал кішкентай кезінен тәтті торттар жегенді жақсы көретін. Есейе келе торт жасайтын курстарға барып, өзіде тәтті-тәтті торттарды пісіруді үйренді. Қазіргі кезде өзінің жеке кәсібі бар. Әлеуметтік желілерге торттарының суретін салып отырады. Сондада тапсырысы аз. Тапсырма. Мақпалға тәтті торттарын жарнамалауға қандай әлеуметтік желілерді, сайттарды қолдануға кеңес бересіз. |
1.http://info.cern.ch/Sitemap.html және 2. https://yandex.kz/ сайттарымен танысады. Екі сайттың айырмашылығы мен кемшіліктерін айтады. Қорыта келе сабақтың тақырыбымен, мақсатын анықтайды. Мұғаліммен бірге талдайды.
Дәптерлеріне веб-бетке орналастыруға болатын кескін, бейне, дыбыстардың кең тараған форматтарының аттарын жазады.
Оқушылар берілген тапсырманы wix.com онлайн-сервис сайты арқылы zhetisyzheri.kz сайтының макетін құрады. Сайтқа кескін, бейне, дыбыс, мәтін орналастырады.
|
Көрсетілген сайттармен танысады, олардың айырмашылығымен кемшіліктерін анықтап, өмірмен байланыстырады.
Оқулықтағы 109 беттегі 13, 14, 15 сызбаларды дәптеріне көшіреді.
ЕБҚО-ға жеке тапсырманы орындауда дискрипторларды толық қамтымасада болады. Мұғалім қолдау көрсетеді
ЕБҚО -ға мәтіндегі кейіпкердің орнында болсаң қайсы әлеуметтік желіні көбірек пайдаланушы едің? Кескін мен бейнені орналастыру үшін? ,- деген сұраққа ауызша жауап береді |
Мұғалімнің ауызша мадақтауы
Дескритор бойынша өзін-өзі бағалау
8 балл
Мұғалімнің ауызша мадақтауы
|
http://info.cern.ch/Sitemap.html және https://yandex.kz/ сайттары
Информатика(авторы:арман пв Салғараева Г.И,Базаева Ж.Б.) Оқулықтағы 110 бет.
https://ru.wix.com/ онлайн сервис сайты
|
|
Сабақтың соңы |
Оқушыларды бағалау Рефлексия: «Аяқталмаған сөйлем» тәсілі Оқушылар өздеріне жақын сөйлемді таңдап, айтылған ойды жалғастырады.
Үйге тапсырма: Оқулық: «Информатика» 10 сыныпқа арналған оқулық, Г.И.Салғараева, Ж.Б.Базаева, А.С.Маханова. 109 бет, 20 тақырыпты оқу. 112 бет, 4 тапсырма дәптерге орындау
|
Оқушылар сабаққа «Аяқталмаған сөйлем» арқылы жазбаша кері байланыс жасайды |
ЕБҚО сабаққа байланысты қалауынша ауызша/жазбаша жауап береді. |
|
«Аяқталмаған сөйлем» әдісі
Стикер арқылы кері байланыс жасайды
|
Қосымша
«Өзін-өзі бағалау» парағы
|
№ |
Оқушының аты - жөні |
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Абдраимова Гульвира КамилжанованаШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз ашық сабақ 10.3А Веб-жобалау 10 сынып
Тақырып бойынша 11 материал табылды
ашық сабақ 10.3А Веб-жобалау 10 сыныпМатериал туралы қысқаша түсінік
ашық сабақ 10.3А Веб-жобалау тақырыбы бойынша жазылған тексерілген. материялдар барлық оқушыны қамтиды ерекше білім беруді қажет ететін оқушыныда қамтыған.
Материалдың қысқаша нұсқасы
Қысқа мерзімді (сабақ)
жоспары (сабақтың тақырыбы)
Сабақтың барысы
Қосымша «Өзін-өзі бағалау» парағы
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||














