-
-
Күні:08. 05. 19
Сынып: 1 Ә
Қатысқандар саны:
Қатыспағандар саны:
Сабақтың тақырыбы
Дені саудың – жаны сау
Денсаулық-зор байлық.
Заттың атын білдіретін сөздер.
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)
1.7 Тыңдалған материал бойынша өз пікірін айту
1.8 Берілген тақырыпқа әңгіме құрап айту
1.9 Сөздерді, дыбыстарды орфоэпиялық нормаларға сәйкес дұрыс айту
Сабақтың мақсаттары
Барлығы: Жаңа білімді меңгереді.
Көбі: Тақырыпты түсініп, тыңдап, жетекші сұрақтар арқылы талқылайды.
Кейбірі: Алған білімді өмірде қолдана алады.
Жетістік критерийлері
Айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады.
Нақты сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсете алады.
Құндылықтарды дарыту
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.
Пәнаралық байланыс
Өнер, ана тілі сабағы
АКТ қолдану дағдылары
Аудиожазба , таныстырылым.
Тілдік құзыреттілік
Денсаулық
Сабақ барысы
Сабақтың жоспарланған кезеңдері
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет
Ресурстар
Сабақтың басы
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру
3 минут
Қайырлы таң ұстазым әні.
– Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш!
Бір біріне сәттілік тілейді
Шаттық шебері
Мағынаны тану
Айтылым
Жаңа ақпарат
(ереже хормен оқыту)
5 минут
Сабақтың ортасы
Оқылым
5 минут
Миға шабуыл
Дәптермен жұмыс
Жазылым 5 минут
Ашық сұрақтар:
Суреттерге қандай сұрақ қоямыз?
Ережені хормен қайталаймыз
ЗАТТЫҢ АТЫН БІЛДІРЕТІН СӨЗДЕРГЕ КІМ? КІМДЕР? НЕ? НЕЛЕР? СҰРАҚТАРЫ
ҚОЙЫЛАДЫ.
Оқулықпен жұмыс
1-жаттығу
Өлеңді жүргізіп оқу
Жетелеуші сұрақтар арқылы білім алушылар жауап береді.Әр білім алушының пікірі құнді.
2-жаттығу
Жұмбақты шеш.(су)
3 жаттығу Көркем жазу
Таныстырылым, оқулықпен жұмыс
Сергіту сәті
2 минут
Видеоролик
Сергіту сәтіне арналған жинақ
Топтық жұмыс
10 минут
Өзіндік жұмыс
5 мин
4-жаттығу
.


Флипчарт, маркер, суреттер
Сабақтың соңы
3 минут
2 мин
Кері байланыс «Еркін микрофон” әдісі
Рефлексия
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау

Смайликтер
Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз?
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін тексеру жоспарыңыз?
Пәнаралық байланыс
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы
АКТ
Құндылықтармен байланыс (тәрбие)Қолдау көрсету.
Қабілеті жоғары оқушылар айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады.
Оқушылар өздері жасаған бет-бейнелеріне қарап бір-біріне көңіл- күйлерін айтады. (қуанышты, көңілді, көңілсіз, ашулы)
Өнер, ана тілі сабағы
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.
-
№1
13 – 3 + 5 = (14 – 4) –5 = 10 – (14 – 4) =
15 – 5 +4 = 30 + 10 – 10 = 20 + 30 – 20 =
10 + 40 – 20 = 12 – 2 + 9 = 5 – 3 + 2 – 1 =
(10 – 5) –2 = 20 – 10 + 10= 14 – 4 + 2 =
-
+ (6 – 6) = 15 + 5 – 2 = (10 + 3) – 3 =
20+ (30 -10)= 7 +(9 –6 ) = 15 - 5 + 10 =
№2
+ 6 = 10 18 + = 20
6 + = 10 + 18 = 20
10 - = 6 20 - = 18
10 - 6 = 20 - 18 =
20 + = 30 10 + = 18
+ 20 = 30 + 10 = 18
30 - 20 = 18 - 10 =
30 - = 20 18 - = 10
3 + 0 = 4 + 0 = 5 + 0 = 6 + 0 = 7 + 0 = 8 + 0 = 2 - 2 = 3 – 2 = 4 – 1 = 3 + 2 = 6 – 3 = 5 – 2 = 1 + 1 = 2 + 3 = 3 + 1 = 2 – 1 = 5 – 0 = 4 - 4 = 4 – 2 = 1 + 0 = 2 + 4= 2 + 2 = 3 + 2 = 3 + 2 = 3 – 3 = 2 – 2 = 4 – 3 = 3 – 3 = 2 + 1 = 5 – 0 = 5 – 3 = 1 + 3 = 3 - 3 = 4 + 0 = 4 + 1 = 3 + 0 = 2 + 2 = 1 + 1 = 2 + 2 = 2 + 1 = 2 + 2 = 1 – 0 = 4 – 3 = 4 + 3 = 1 - 1 = 1 – 0 = 3 – 3 = 2 + 2 =
3 - 0 = 4 + 0 = 5 +2 = 6 + 2 = 7 + 1 = 8 + 2 = 2 - 2 = 3 + 2 = 4 +1 = 3 + 2 = 6 – 4 = 5 +2 = 1 + 1 = 2 + 3 = 3 + 1 = 2 – 1 = 5 – 0 = 4 + 4 = 4 + 2 = 1 - 0 = 2 + 4= 2 + 2 = 3 + 2 = 3 - 2 =
3 + 3 = 2 + 2 = 4 – 3 = 3 – 3 = 2 + 1 = 5+ 0 = 5 + 3 = 1 + 3 = 3 - 3 = 4 - 0 = 4 – 1 = 3 + 0 = 2 + 2 = 1 + 1 = 2 - 2 = 2 + 1 = 2 + 2 = 1+ 0 = 4 – 4 = 4 – 1 = 1 + 1 = 1 – 1 = 3 + 3 = 2 - 2 =
3 * 3 5 * 2 6 * 8 6 * 2 9 * 5 1 * 1 7 * 8 5 * 5 2 * 4 5 * 4 5 * 5 7 * 5 3 * 8 4 * 4 6 * 5 0 * 1 3 * 3 3 * 3 8 * 5 4 * 2 3 * 3 1 * 2 1 * 1 4 * 4 2 * 2 0 * 0 1 * 3 5 * 5 2 * 2 7 * 4 7 * 7 9 * 5 4 * 5 1 * 2 3 * 3 6 * 8 1 * 0 5 * 5 2 * 4 2 * 2
3 * 3 4 * 2 5 * 8 3 * 2 5 * 5 1 * 1 2 * 8 6 * 5 4 * 4 3 * 4 4 * 5 2 * 5 4 * 8 4 * 4 5 * 5 1 * 1 5 * 3 4 * 3 7 * 5 2 * 2 3 * 3 2 * 2 2 * 1 3 * 4 1 * 2 1 * 0 0 * 3 4 * 5 1 * 2 6 * 4 6 * 7 5 * 5
3 * 3 3 * 3 8 * 5 4 * 2 3 * 3 1 * 2 1 * 1 4 * 4 2 * 2 0 * 0 1 * 3 5 * 5 2 * 2 7 * 4 7 * 7 9 * 5 4 * 5 1 * 2 3 * 3 6 * 8 1 * 0 5 * 5 2 * 4 2 * 2 3 * 6 4 * 3 2 * 3 1 * 1 4 * 3 2 * 2 3 * 5 1 * 0

жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ 1 сынып "Дені саудың -жаны сау"
Ашық сабақ 1 сынып "Дені саудың -жаны сау"
-
-
Күні:08. 05. 19
Сынып: 1 Ә
Қатысқандар саны:
Қатыспағандар саны:
Сабақтың тақырыбы
Дені саудың – жаны сау
Денсаулық-зор байлық.
Заттың атын білдіретін сөздер.
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)
1.7 Тыңдалған материал бойынша өз пікірін айту
1.8 Берілген тақырыпқа әңгіме құрап айту
1.9 Сөздерді, дыбыстарды орфоэпиялық нормаларға сәйкес дұрыс айту
Сабақтың мақсаттары
Барлығы: Жаңа білімді меңгереді.
Көбі: Тақырыпты түсініп, тыңдап, жетекші сұрақтар арқылы талқылайды.
Кейбірі: Алған білімді өмірде қолдана алады.
Жетістік критерийлері
Айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады.
Нақты сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсете алады.
Құндылықтарды дарыту
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.
Пәнаралық байланыс
Өнер, ана тілі сабағы
АКТ қолдану дағдылары
Аудиожазба , таныстырылым.
Тілдік құзыреттілік
Денсаулық
Сабақ барысы
Сабақтың жоспарланған кезеңдері
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет
Ресурстар
Сабақтың басы
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру
3 минут
Қайырлы таң ұстазым әні.
– Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш!
Бір біріне сәттілік тілейді
Шаттық шебері
Мағынаны тану
Айтылым
Жаңа ақпарат
(ереже хормен оқыту)
5 минут
Сабақтың ортасы
Оқылым
5 минут
Миға шабуыл
Дәптермен жұмыс
Жазылым 5 минут
Ашық сұрақтар:
Суреттерге қандай сұрақ қоямыз?
Ережені хормен қайталаймыз
ЗАТТЫҢ АТЫН БІЛДІРЕТІН СӨЗДЕРГЕ КІМ? КІМДЕР? НЕ? НЕЛЕР? СҰРАҚТАРЫ
ҚОЙЫЛАДЫ.
Оқулықпен жұмыс
1-жаттығу
Өлеңді жүргізіп оқу
Жетелеуші сұрақтар арқылы білім алушылар жауап береді.Әр білім алушының пікірі құнді.
2-жаттығу
Жұмбақты шеш.(су)
3 жаттығу Көркем жазу
Таныстырылым, оқулықпен жұмыс
Сергіту сәті
2 минут
Видеоролик
Сергіту сәтіне арналған жинақ
Топтық жұмыс
10 минут
Өзіндік жұмыс
5 мин
4-жаттығу
.


Флипчарт, маркер, суреттер
Сабақтың соңы
3 минут
2 мин
Кері байланыс «Еркін микрофон” әдісі
Рефлексия
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау

Смайликтер
Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз?
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін тексеру жоспарыңыз?
Пәнаралық байланыс
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы
АКТ
Құндылықтармен байланыс (тәрбие)Қолдау көрсету.
Қабілеті жоғары оқушылар айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады.
Оқушылар өздері жасаған бет-бейнелеріне қарап бір-біріне көңіл- күйлерін айтады. (қуанышты, көңілді, көңілсіз, ашулы)
Өнер, ана тілі сабағы
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.
-
№1
13 – 3 + 5 = (14 – 4) –5 = 10 – (14 – 4) =
15 – 5 +4 = 30 + 10 – 10 = 20 + 30 – 20 =
10 + 40 – 20 = 12 – 2 + 9 = 5 – 3 + 2 – 1 =
(10 – 5) –2 = 20 – 10 + 10= 14 – 4 + 2 =
-
+ (6 – 6) = 15 + 5 – 2 = (10 + 3) – 3 =
20+ (30 -10)= 7 +(9 –6 ) = 15 - 5 + 10 =
№2
+ 6 = 10 18 + = 20
6 + = 10 + 18 = 20
10 - = 6 20 - = 18
10 - 6 = 20 - 18 =
20 + = 30 10 + = 18
+ 20 = 30 + 10 = 18
30 - 20 = 18 - 10 =
30 - = 20 18 - = 10
3 + 0 = 4 + 0 = 5 + 0 = 6 + 0 = 7 + 0 = 8 + 0 = 2 - 2 = 3 – 2 = 4 – 1 = 3 + 2 = 6 – 3 = 5 – 2 = 1 + 1 = 2 + 3 = 3 + 1 = 2 – 1 = 5 – 0 = 4 - 4 = 4 – 2 = 1 + 0 = 2 + 4= 2 + 2 = 3 + 2 = 3 + 2 = 3 – 3 = 2 – 2 = 4 – 3 = 3 – 3 = 2 + 1 = 5 – 0 = 5 – 3 = 1 + 3 = 3 - 3 = 4 + 0 = 4 + 1 = 3 + 0 = 2 + 2 = 1 + 1 = 2 + 2 = 2 + 1 = 2 + 2 = 1 – 0 = 4 – 3 = 4 + 3 = 1 - 1 = 1 – 0 = 3 – 3 = 2 + 2 =
3 - 0 = 4 + 0 = 5 +2 = 6 + 2 = 7 + 1 = 8 + 2 = 2 - 2 = 3 + 2 = 4 +1 = 3 + 2 = 6 – 4 = 5 +2 = 1 + 1 = 2 + 3 = 3 + 1 = 2 – 1 = 5 – 0 = 4 + 4 = 4 + 2 = 1 - 0 = 2 + 4= 2 + 2 = 3 + 2 = 3 - 2 =
3 + 3 = 2 + 2 = 4 – 3 = 3 – 3 = 2 + 1 = 5+ 0 = 5 + 3 = 1 + 3 = 3 - 3 = 4 - 0 = 4 – 1 = 3 + 0 = 2 + 2 = 1 + 1 = 2 - 2 = 2 + 1 = 2 + 2 = 1+ 0 = 4 – 4 = 4 – 1 = 1 + 1 = 1 – 1 = 3 + 3 = 2 - 2 =
3 * 3 5 * 2 6 * 8 6 * 2 9 * 5 1 * 1 7 * 8 5 * 5 2 * 4 5 * 4 5 * 5 7 * 5 3 * 8 4 * 4 6 * 5 0 * 1 3 * 3 3 * 3 8 * 5 4 * 2 3 * 3 1 * 2 1 * 1 4 * 4 2 * 2 0 * 0 1 * 3 5 * 5 2 * 2 7 * 4 7 * 7 9 * 5 4 * 5 1 * 2 3 * 3 6 * 8 1 * 0 5 * 5 2 * 4 2 * 2
3 * 3 4 * 2 5 * 8 3 * 2 5 * 5 1 * 1 2 * 8 6 * 5 4 * 4 3 * 4 4 * 5 2 * 5 4 * 8 4 * 4 5 * 5 1 * 1 5 * 3 4 * 3 7 * 5 2 * 2 3 * 3 2 * 2 2 * 1 3 * 4 1 * 2 1 * 0 0 * 3 4 * 5 1 * 2 6 * 4 6 * 7 5 * 5
3 * 3 3 * 3 8 * 5 4 * 2 3 * 3 1 * 2 1 * 1 4 * 4 2 * 2 0 * 0 1 * 3 5 * 5 2 * 2 7 * 4 7 * 7 9 * 5 4 * 5 1 * 2 3 * 3 6 * 8 1 * 0 5 * 5 2 * 4 2 * 2 3 * 6 4 * 3 2 * 3 1 * 1 4 * 3 2 * 2 3 * 5 1 * 0

шағым қалдыра аласыз













