Материалдар / Ашық сабақ 6"Ә" сынып "Командалық спорттық ойындар."
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Ашық сабақ 6"Ә" сынып "Командалық спорттық ойындар."

Материал туралы қысқаша түсінік
Бұл қысқа мерзімді сабақ жоспары дене шынықтыру пәні мұғалімдеріне арналған.
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
09 Қараша 2018
763
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Қыска мерзімді жоспар


Сабақ : Командалық спорттық ойындар.


Мектеп:Орал қаласы №19 ЖОББМ - тің дене тәрбиесі пәнінің мұғалімі

Күні:01.10.2018.

Мұғалімнің аты-жөні : Жумалиев Наухан Енсапович

Сынып:6ә

Қатысқандар: 15

Қатыспағандар:0

Сабақ тақырыбы :

Ойын техникасының дағдысын дамыту.

Осы сабақарқылыжүзегеасатыноқу

мақсаттары

6.1.1.1.Аз ауқымды арнайы спорттық қозғалыс әрекеттерінің дәлдігін бақылауды және икемділікті дамытуға арналған қимыл-қозғалысы дағдыларын қолдану.





Сабақ мақсаттары







Барлық оқушылар орындай алады:

Допты оң сол және екі қолымен алма кезек алып жүру арқылы,аз ауқымды арнайы спорттық қозғалыс әрекеттерінің дәлдігінбақылауды және икемділікті дамытады..

Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Кеудеден допты екі қолымен бір қадам жасап беруді,аз ауқымды арнайы спорттық қозғалыс әрекеттерінің дәлдігін бақылауды және ептілікті дамытады.

Кейбір оқушылар орындай алады:Аз ауқымды арнайы спорттық қозғалыс іс –әрекеттерінің дәлдігін бақылауды және икемділікті дамыта отыра, екі адыммен кіріп допты себетке салу дағдысын меңгереді.


Жетістік критерийлер



Кең ауқымдағы арнайы спорттық қимыл-қозғалыс әрекеттерінің дәлдігін бақылауды және икемділікті дамытуға арналған қимыл-қозғалыс дағдыларын орындайды.




Тілдікмақсат

Пəнгеқатыстысөздікқор мен терминдер:

Баскетбол.Баскетбол. Basketboll

Фол-фол -foul

Жұлқып- рывок- dash.

Пән аралық байланыс:

Ағылшын, орыс тілі, тарих пәндері

Алдыңғыоқу:


6.2.6.6.Жарыс іс –әрекеттерін және төрелік ету ережілерін түсіне білу.

Дескрипторлар

Білім алушы:

Қауіпсіздік ережелерін сақтайды. Спорттық қимыл-қозғалыс дағдыларын орындайды.Допты алып жүріу әдіс-тәсілдерін дұрыс меңгереді. Допты кеудеден екі қолымен беруді дұрыс орындау және екі адыммен кіріп допты себетке салу.














Сабақ барысы

Жоспарланған

уақыт


Жоспарланғанжаттығутүрлері

Ресурстар


Басы



-Сапқа тұрғызу.

-Сәлемдесу.

-Сабақ тақырыбын түсіндіру

-Сабақтын мақсатымен таныстыру

-Жүру және жүгіру жаттығулары

-Жалпы дамыту жаттығулары



Ортасы



 1.Тапсырма

Оқушыларды екі топқа бөліп допты оң және сол екі қолымен алма-кезек алып кедергілер арқылы залдың арғы шетіне дейін барып,кейін қайтар жолда, залдың бірінші топ оң жанымен, екінші топ сол жанымен топқа келіп оқушылардың артына тұру.6-8рет қайталау.

Оқушыларды «бас бармақ» әдісімен бағалау.

2.Тапсырма.

Оқушыларды екі топқа бөліп әр топтың алдына 3-5м қашықтыққа қарама-қарсы шығарып допты кеудеден екі қолмен бір қадам жасап беру.10-12рет қайталау

бағалау. «мадақтау» әдісі.
3.Тапсырма

Оқушыларды екі немесе төрт топқа бөліп мұғалімнің белгісі бойынша оқушы допты ыршытып алып жүгіріп екі қадам жасап себетке лақтыру. 10-12 рет қайталау

Баскетбол ережесі бойынша оқушыларды үш топқа бөліп баскетбол ойнату.

Көшбасшыларға төрешілік жасатды біндеттеу.




Доптар

жалаушалар

кедергілер




























Соңы

Оқушылар өз жұмысы мен сыныптастарының жұмысын «бағдаршам» әдісі арқылы бағалай алады.Оқушылармен сабақтың рефлексиясын өткіземін.


Дифференциалды оқыту:

Барлық оқушылар орындай алады.Ойыншы тұрысы аяқ пен қолдын дұрыс қойылуын орындайды.

Оқушылардың көпшілігі орындай алады.Допты айып аланынан дұрыс лақтыруды орындай алады.

Кейбір оқушылар орындай алады.Допты алып екі қадам жасап себетке салуды орындай алады.


Бағалау – біріктірілген «бағдаршам», «смайлік» әдісі








Жасыл-Түсіндім


Сары- Жартылай түсіндім


Қызыл-Түсінбедім



Денсаулық және қауіпсіздік ережесін қадағалау.Баскетбол сабағындағы қауіпсіздік ережесін қайталау Денсаулық сақтау технологиялары.

Сабақ бойынша рефлексия:

Оқу міндеттері мен сабақ мақсаттары оқушыларға қолжетімді болдыма?

Оқушыларға қойылатын сұрақтар:

- Жалпы бүгінгі сабақ ұнадыма ?

- Қандай іс- қимыл түрі қиын болды?



-қандай дескрипторды орындай алмадым ?


Қорытынды:

Сабақтың жақсы екі аспектісін көрсетіңіз (оқытуға, үйренуге қатысты.)

1

2

Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту және үйрену.)

1

2

Сыныппен жеке тұлғалар туралы не білдім және келесі сабағымды өткізуіме қалай әсер етеді.









Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!