Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
Ашық сабақ Әдебиеттік оқу 2-класс Қартқожа
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
САБАҚ: Жүсіпбек Аймауытов. Қартқожаның туған жері. |
Мектеп:№66 Ақтөбе қаласы |
|||
Күні:29.11.18ж |
Мұғалімнің есімі: Сагынгалиева Мейрамгуль Темировна
|
|||
СЫНЫП: 2 «В» |
Қатысқандар саны: 23 |
Қатыспағандар: 0 |
||
Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары) |
2.1.5.1 - өз ойы мен сезімін тірек сөздерді пайдалана отырып жеткізу 2.2.8.2 - мұғалімнің көмегімен көркем шығарма үзіндісін басқа үлгідегі (слайд) нұсқасымен салыстыру 2.3.4.1 - мұғалімнің көмегімен орфографиялық қателерді табу және түзету |
|||
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: |
|||
|
||||
Оқушылардың басым бөлігі: |
||||
|
||||
Кейбір оқушылар: |
||||
|
||||
Бағалау критерийі |
Жеке, жұптық, топтық тапсырмаларды орындай алады. Сабақ барысында тыңдаушының назарын өзіне аудара алады. |
|||
Ресурстар |
Оқулық, суреттер, топқа бөлуге арналған кеспе қағаздар және әртүрлі заттар, топтық тапсырмалар, кері байланыс, |
|||
Әдіс-тәсілдер |
Сұрақ-жауап, әңгімелеу, түсіндіру, ойын, көрнекілік. Рефлексия. |
|||
Пәнаралық байланыс |
Музыка, қазақ тілі,тарих. |
|||
Жоспарланған уақыт |
Жоспарланған жаттығулар
|
Ресурстар |
||
Басталуы 5 минут
|
Психологиялық ахуал қалыптастыру: 3 минут «Ақтөбе» Топқа бөлу2 минут Өзіміздің өлкемізге байланысты топқа бөліну (Е.Есмаханның «Туған жер »әні қосылып тұрады) |
1-топ «Ақтөбе» 2-топ «Астана» 3-топ «Сазды» 4-топ «Бауырластар» |
||
Ортасы 15 минут |
Білу және түсіну Жұптық жұмыс: Өткенді қайталау мақсатында барлық топ тест тапсырмасын орындайды.Барлық орындалған тапсырмдан кейін смайликтер беріліп отырады. Дескриптор:
Қолдану Топтық жұмыс 1-топ. Әріптер арасына жасырынған сөздерді табу (бөлім аты: Менің туған өлкем) 2-топ: Әріптерден сөз құрайды. «Менің Отаным- Қазақстан» тараудың аты шығады. 3- топ : «Кітап оқу »мәтінінен үзінді оқиды 4-топ : «Отан»туралы 5 жолды өлең Мұғалім: Отаншылдық өз жеріңе,өз ауылыңа,өңіріңе,өзіңнің туған өлкеңе деген сүйіспеншіліктен бастау алады,-деп елбасымыз Н.Ә.Назарбаев айтқандай бүгінгі сабағымыз туған ел,Отанға арналады.
|
Барлық материалдар слайдтан көрініп тұрады. |
||
Аяқталуы15 минут |
Талдау Тапсырма №1 (Тыңдалым) Таныс емес сөздермен сөздік жұмысы (Кітап жабық тұрады) Диктафоннан мәтін оқылып,слайдтан сурет көрсетіліп тұрады. Тапсырма № 2 Оқылым 1-топ: Мәтінді тізбектей оқиды 2-топ: №5 тапсырма бойынша тауып оқу 3-топ: №7 тапсырма бойынша әр бөлікке ат қою 4-топ:Оқулықтағы суретті құрастырып әңгіме құрау,ат қою |
|
||
Сергіту сәті 5 мин
|
«Интерью»әдісі бойынша әр оқушы мәтінге байланысты сұрақ құрастырады, «Қар лақтыру»ойыны бойынша бір-біріне қағаздан қар кесегін лақтырады.Әр топ бойынша кейбір оқушылардан сұраққа жауап алынады. |
|
||
|
Жинақтау Тапсырма № 3 Жазылым №8 тапсырманы барлығы топта орындайды. Кері байланыс «Туған жерге тілек» Топ атауына байланысты әр топ өз жерлеріне тілек айтып,Ақтөбе облысының картасын шығарады. Бағалау Блум таксономиясының «Білім игеруге бағытталған 6 қадам» бойынша бағаланады.
|
|
||
Үйге тапсырма: Мәтінді оқу |
САБАҚ: Жүсіпбек Аймауытов. Қартқожаның туған жері. |
Мектеп: |
|||
Күні: |
Мұғалімнің есімі: Сагынгалиева Мейрамгуль Темировна
|
|||
СЫНЫП: 2 «В» |
Қатысқандар саны: 23 |
Қатыспағандар: 0 |
||
Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары) |
2.1.5.1 - өз ойы мен сезімін тірек сөздерді пайдалана отырып жеткізу 2.2.8.2 - мұғалімнің көмегімен көркем шығарма үзіндісін басқа үлгідегі (иллюстрация, мультфильм) нұсқасымен салыстыру 2.3.4.1 - мұғалімнің көмегімен орфографиялық, пунктуациялық, стилистикалық қателерді табу және түзету |
|||
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: |
|||
|
||||
Оқушылардың басым бөлігі: |
||||
|
||||
Кейбір оқушылар: |
||||
|
||||
Бағалау критерийі |
Жеке, жұптық, топтық тапсырмаларды орындай алады. Сабақ барысында тыңдаушының назарын өзіне аудара алады. |
|||
Ресурстар |
Оқулық, суреттер, топқа бөлуге арналған кеспе қағаздар және әртүрлі заттар, топтық тапсырмалар, кері байланыс, |
|||
Әдіс-тәсілдер |
Сұрақ-жауап, әңгімелеу, түсіндіру, ойын, көрнекілік. Рефлексия. |
|||
Пәнаралық байланыс |
Музыка, қазақ тілі,тарих. |
|||
Жоспарланған уақыт |
Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) |
Ресурстар |
||
Басталуы 5 минут
|
Психологиялық ахуал қалыптастыру: 3 минут «Ақтөбе» Топқа бөлу2 минут Өзіміздің өлкемізге байланысты топқа бөліну Топтың атын өздері құрап шешеді.(әріптер мен сандардың көмегімен құрау,, сөзжұмбақ, ребус,шарада) |
1-топ «Ақтөбе» 2-топ «Астана» 3-топ «Сазды» 4-топ «Бауырластар» |
||
Ортасы 15 минут |
Білу және түсіну 10 минут 1-топ және 2- топ тест тапсырмасын орындайды 3- топ : Әріптерден сөз құрайды. «Менің Отаным- Қазақстан» тараудың аты шығады. 4-топ : «Кітап оқу» мәтінінен үзінді оқиды Мұғалім: Отаншылдық өз жеріңе,өз ауылыңа,өңіріңе,өзіңнің туған өлкеңе деген сүйіспеншіліктен бастау алады,-деп елбасымыз Н.Ә.Назарбаев айтқандай бүгінгі сабағымыз туған ел,Отанға арналады. Қолдану 8 минут
|
|
||
Аяқталуы 20 минут |
Талдау Тапсырма №1 (Тыңдалым) Таныс емес сөздермен сөздік жұмысы (Кітап жабық тұрады) Диктафоннан мәтін оқылып,слайдтан сурет көрсетіліп тұрады. Тапсырма № 2 Оқылым 1-топ: Мәтінді тізбектей оқиды 2-топ: №5 тапсырма бойынша тауып оқу 3-топ: №7 тапсырма бойынша әр бөлікке ат қою 4-топ:Оқулықтағы суретті құрастырып әңгіме құрау,ат қою Жинақтау Тапсырма № 3 Жазылым №8 тапсырманы барлығы топта орындайды. Кері байланыс «Туған жерге тілек» Топ атауына байланысты әр топ өз жерлеріне тілек айтып,рухани жаңғыру аясында құстың белгісін шығарады. Бағалау Блум таксономиясының «Білім игеруге бағытталған 6 қадам» бойынша бағаланады.
|
|
||
770 ₸ - Сатып алу
Материал ұнаса әріптестеріңізбен бөлісіңіз
Ашық сабақ, ҚМЖ, көрнекілік, презентация
жариялап табыс табыңыз!
Материалдарыңызды сатып, ақша табыңыз.
(kaspi Gold, Halyk bank)
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Материал іздеу Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз Барлығы 663 959 материал жиналған
Осы аптаның ең үздік материалдары Педагогтардың біліктілігін арттыру курстары
Аттестацияда (ПББ) 100% келетін тақырыптармен дайындаймыз Аттестацияда (ПББ) келетін тақырыптар бойынша жасалған тесттермен дайындалып, бізбен бірге тестілеуден оңай өтесіз Өткен жылы бізбен дайындалған ұстаздар 50/50 жинап рекорд жасады Толығырақ |