Материалдар / Ашық сабақ "Әділ ойын және ынтымақтастық" 6-сынып
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Ашық сабақ "Әділ ойын және ынтымақтастық" 6-сынып

Материал туралы қысқаша түсінік
дене шынықтыру
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
24 Қазан 2020
1017
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Ұзақ мерзімді жоспар:

Мектеп: М.Әуезов атындағы ІТ мектеп-лицейі

Күні:

Мұғалімнің аты-жөні:Әміров. О

Сыныбы: 6

Сабақ 76

Қатысқан оқушы саны :

Қатыспағаны:

Сабақтың тақырыбы:

«Әділ ойын» және ынтымақтастық

Оқу мақсаттары:

6.2.1.1 Өзгермелі жағдайға жауап қайтара білу қимыл әрекеттерімен байланысты білімді анықтау және қолдана білу;

6.2.6.1 Жарыс әрекеттерін және төрелік ету ережелерін түсіне білу


Сабақ мақсаттары:

Барлық оқушылар: Өзгермелі жағдайға жауап қайтара білу қимыл әрекеттерімен байланысты білімді анықтайды

Көпшілігі:Өзгермелі жағдайға жауап қайтара білу қимыл әрекеттерімен байланысты білімді анықтайды және қолдана біледі

Кейбір оқушылар:Жарыс әрекеттерін және төрелік ету ережелерін түсінеді

Бағалау критерийлері:

  1. Өзгермелі жағдайға жауап қайтара білу қимыл әрекеттерімен байланысты білімді анықтайды

  2. Өзгермелі жағдайға жауап қайтара білу қимыл әрекеттерімен байланысты білімді анықтайды және қолдана біледі

  3. Жарыс әрекеттерін және төрелік ету ережелерін түсінеді

Тілдік мақсаттар:

Оқушылартөмендегідейсөздер мен сөзтіркестерітуралыбіледі:

  • жүру жаттығулар

  • Скакалка

Құндылықтарды дарыту:

Жалпы ұлттық құндылықтар мен мектеп құндылықтарын дарыту.

Пән аралық байланыс:

Бұлсабақағылшынтіліпәніменбайланыстырылады.

Алдыңғы оқу:

Ынтымақтастық дағдыларын дамыту

САБАҚ БАРЫСЫ

Сабақ кезендері:

Сабақтағы іс-әрекеттер:

Құрал жабдықтар (ресурстар)

Сабақтың басы:

10 мин


Жаңа сабақтың тақырыбымен, мақсатымен, жетістік өлшемдерімен таныстыру;

Оқушылардың жүрек соғысын көтеру үшін, жалпы жарақаттардан сақтандыру үшін қыздырыну жаттығуларын жасайды:

-жүру, жүгіру жаттығулары;

-демді қалыпқа келтіру үшін жәй жүріспен жүріп созылу жаттығуларын жасау,

Бір орындағы ЖДЖ кешенін жасау

Әр бір тапсырмаға үлкен, бос кеңістік.

Мұғалімге ысқырық.

Қауіпсіздік ереже журналы.

.


Сабақтыңортасы:

25 мин


1-тапсырма: Өзгермелі жағдайға жауап қайтара білу қимыл әрекеттерімен байланысты білімді анықтаңдар

Жалпы жетілдіру жаттығулары:

1. Бір орында: Оңға,солға,кері бұрылу.

2.Жүру:Қолды жоғары көтеріп, аяқтың ұшымен жүру. Қолды жанға созып өкшемен жүру.Жартылай отырып, толық отырып жүру.

3.Жүгіру: Еркін жүгіру, тізені көтеріп жүгіру,аяқты артқа сермеп жүгіру. Жүріске ауысып, тыныс алу жаттығуларын орындау. Бір орында жалпы дене шынықтыру жаттығуларын орындау.

Дескриптор:Өзгермелі жағдайға жауап қайтара білу қимыл әрекеттерімен байланысты білімді анықтайды


2-тапсырма: Өзгермелі жағдайға жауап қайтара білу қимыл әрекеттерімен байланысты білімді анықтаңдар және қолданыңдар

«Кім жылдам» ойыны. Мақсаты: Балаларды шапшаң дербес қимыл әрекетке үйрету, ұйымшылдыққа тәрбиелеу. Ойын мазмұны: Ойынға қатысушылардың барлығы екі топқа бөлініп, бір-біріне қарама-қарсы отыру тиіс. Ортаға кішкене доп орналастырылады, ысқырықтың даусы шығарылғанда қатысушылар жылдам алу керек.

Дескриптор:Өзгермелі жағдайға жауап қайтара білу қимыл әрекеттерімен байланысты білімді анықтайды және қолдана біледі


3-тапсырма: Жарыс әрекеттерін және төрелік ету ережелерін түсініңдер

Терең тыныс алып жүру жаттығуларын орындайды. Созылу жаттығулары

Дескриптор:Жарыс әрекеттерін және төрелік ету ережелерін түсінеді



.


Сабақтың соңы:

5 мин


Кері байланыс

Үй тапсырмалары беріледі;

Мұғалім тарапынан кері байланыс жүргізіледі (сабақ барысында кеткен қателіктер мен артықшылықтар ауызша айтылады)

Келесі сабаққа дайындалу үшін киім ауыстыру бөлмесіне бару.


Сабақ бойынша рефлекия:

1.Сабақ мақсаттары дұрыс қойылған ба?

2.Оқушылар нені үйренді?

2.Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме?

3. Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме?

4. Сабақта уақыт кезеңдері сақталды ма ?


Жалпы оқушыларды бағалау:


Сабақтың жақсы екі аспектісі (оқытуға, үйренуге қатысты.)

1:


2:


Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту және үйрену)

1:


2:


Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістіктерін сараптау





Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!