|
Тақырыбы: Арыстан мен қозы |
Мектеп:М.Жүнісов атындағы негізгі жалпы білім беретін мектеп |
|
|
|
Пәні: Әдебиеттік оқу Сыныбы: 2 сынып Күні:2 .04.2018ж |
Мұғалім:Куттыгулова Индира Талапкалиевна Қатысты:8 |
|
|
|
Оқу мақсаттар: |
2.1.3.1.Шығарманың тақырыбы мен үзіндісіне (бастапқы бөліміне ) сүйеніп , оқиғаның соңын болжау |
|
|
|
Сабақ мақсаттары: |
Барлық оқушылар: Әңгімені түсініп оқиды Оқушылардың көпшілігі: Әңгімедегі оқиғаны өрбітіп жалғастырады Кейбір оқушылар: Мәтіндегі оқиғаны сахналай алады |
|
|
|
Тілдік мақсат |
Леонардо да Винчи |
|
|
|
Құндылықтарды дарыту |
Жеке және топта тиімді жұмыс жасай алу |
|
|
|
Пәнаралық байланыс |
Қазақ тілі |
|
|
|
Керекті құрал-жабдықтар мен көрнекіліктер: |
Оқулық, маркерлер,карточкалар,суреттер, плакттар |
|
|
|
Бастапқы білім |
Бұлбұл мен Тоқылдақ |
|
|
|
Уақыт |
Мұғалімнің әрекеті |
||
|
|
|
||
|
5-7 минут |
Психалогиялық ахуал «Екі қолды жұмысқа жұмылдыру» Топқа бөлу:1,2,3,4 |
||
|
|
Мағынаны тану |
||
|
5-6 минут |
Жұмбақ шешу Бір аң бар қайраты көп, болған күшті Басынан өткізеді әрбір істі (Арыстан) Кішкентай ғана бойы бар Айналдырып киген тоны бар (Қозы) Сонымен оқушылар бүгінгі тақырыбымыз «Арыстан мен қозы» Оқулықпен
жұмыс.
Леонарда да Винчи «Арыстан мен қозы» Мәтінді тыңдау. Тыңдалымды ортасынан тоқтатып . әрі қарай не болатынын оқушыларға борлжату. Топтық жұмыс Мәтіндегі оқиғаға сай мультфильм құрастырыңдар.Арыстан мен қозыны сахналаңдар. ҚБ: қол шапалақтау
|
||
|
|
Сергіту сәті Мұрын мен құлақ |
||
|
|
Ойланып жауап бер.Берілген ойды жалғастыр.Бір сәтке қиялдап көріңдер. Бір ғажап ел болыпты.Сол елде қасқыр мен қой, арыстан мен қозы бірге жүріпті.Түлкі мен тауық бір қорада тұрыпты.Көгершін мен қаршыға бір ұяда жұмыртқалапты. Айтындаршы , осындай ел болуы мүмкін бе? ҚБ:Смайликтер |
||
|
|
Сабақты бекіту |
||
|
3-4 минут
|
Кері байланыс
|
||
|
2-3 минут |
Рефлексия. «Тілек ағашы » Қызыл, көк алмаларды жапсыру арқылы.Сабақ ұнаса қызыл алма, ұнамаса көк алма. |
||
|
|
Қосымша мәліметтер |
||
|
|
Өткізілген сабақ бойынша мұғалімжазбасы: Сабақ барысында қолданылған әдіс-тәсілдер : Смайликтер; қол шапалақтау, тілек ағашы. Жүргізілген жұмыс түрлері қаншалықты тиімді: Оқушылардың белсенділігі: |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ. Арыстан мен қозы. Әдебиеттік оқу 2-сынып
Ашық сабақ. Арыстан мен қозы. Әдебиеттік оқу 2-сынып
|
Тақырыбы: Арыстан мен қозы |
Мектеп:М.Жүнісов атындағы негізгі жалпы білім беретін мектеп |
|
|
|
Пәні: Әдебиеттік оқу Сыныбы: 2 сынып Күні:2 .04.2018ж |
Мұғалім:Куттыгулова Индира Талапкалиевна Қатысты:8 |
|
|
|
Оқу мақсаттар: |
2.1.3.1.Шығарманың тақырыбы мен үзіндісіне (бастапқы бөліміне ) сүйеніп , оқиғаның соңын болжау |
|
|
|
Сабақ мақсаттары: |
Барлық оқушылар: Әңгімені түсініп оқиды Оқушылардың көпшілігі: Әңгімедегі оқиғаны өрбітіп жалғастырады Кейбір оқушылар: Мәтіндегі оқиғаны сахналай алады |
|
|
|
Тілдік мақсат |
Леонардо да Винчи |
|
|
|
Құндылықтарды дарыту |
Жеке және топта тиімді жұмыс жасай алу |
|
|
|
Пәнаралық байланыс |
Қазақ тілі |
|
|
|
Керекті құрал-жабдықтар мен көрнекіліктер: |
Оқулық, маркерлер,карточкалар,суреттер, плакттар |
|
|
|
Бастапқы білім |
Бұлбұл мен Тоқылдақ |
|
|
|
Уақыт |
Мұғалімнің әрекеті |
||
|
|
|
||
|
5-7 минут |
Психалогиялық ахуал «Екі қолды жұмысқа жұмылдыру» Топқа бөлу:1,2,3,4 |
||
|
|
Мағынаны тану |
||
|
5-6 минут |
Жұмбақ шешу Бір аң бар қайраты көп, болған күшті Басынан өткізеді әрбір істі (Арыстан) Кішкентай ғана бойы бар Айналдырып киген тоны бар (Қозы) Сонымен оқушылар бүгінгі тақырыбымыз «Арыстан мен қозы» Оқулықпен
жұмыс.
Леонарда да Винчи «Арыстан мен қозы» Мәтінді тыңдау. Тыңдалымды ортасынан тоқтатып . әрі қарай не болатынын оқушыларға борлжату. Топтық жұмыс Мәтіндегі оқиғаға сай мультфильм құрастырыңдар.Арыстан мен қозыны сахналаңдар. ҚБ: қол шапалақтау
|
||
|
|
Сергіту сәті Мұрын мен құлақ |
||
|
|
Ойланып жауап бер.Берілген ойды жалғастыр.Бір сәтке қиялдап көріңдер. Бір ғажап ел болыпты.Сол елде қасқыр мен қой, арыстан мен қозы бірге жүріпті.Түлкі мен тауық бір қорада тұрыпты.Көгершін мен қаршыға бір ұяда жұмыртқалапты. Айтындаршы , осындай ел болуы мүмкін бе? ҚБ:Смайликтер |
||
|
|
Сабақты бекіту |
||
|
3-4 минут
|
Кері байланыс
|
||
|
2-3 минут |
Рефлексия. «Тілек ағашы » Қызыл, көк алмаларды жапсыру арқылы.Сабақ ұнаса қызыл алма, ұнамаса көк алма. |
||
|
|
Қосымша мәліметтер |
||
|
|
Өткізілген сабақ бойынша мұғалімжазбасы: Сабақ барысында қолданылған әдіс-тәсілдер : Смайликтер; қол шапалақтау, тілек ағашы. Жүргізілген жұмыс түрлері қаншалықты тиімді: Оқушылардың белсенділігі: |
||
шағым қалдыра аласыз













