|
Тақырыбы: Сын есім Балықшы мысық Пәні: Қазақ тілі Сыныбы: 2 сынып Күні:23.04.2018ж |
Мұғалім:Куттыгулова Индира Талапкалиевна Қатысты:8 |
|
|
|
Оқу мақсаттар: |
2.2.3.1. Мәтін мазмұнын анықтауға бағытталған сұрақтар құрастыру және жауап беру |
|
|
|
Сабақ мақсаттары: |
Барлық оқушылар: Мәтінді мәнерлеп оқи алады Оқушылардың көпшілігі: Мәтін мазмұнына талдау жасай алады Кейбір оқушылар: Мәтінді мәнерлеп оқи аладымазмұнына талдау жасай алады және сахналап қоя алады.
|
|
|
|
Тілдік мақсат |
Алабұға |
|
|
|
Құндылықтарды дарыту |
Оқушыларды топтық жұмыс кезінде бір –біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.Оқушыларды сабақ барысында ынтымақтастық атмосферасын қалыптастырамын |
|
|
|
Пәнаралық байланыс |
Әдебиеттік оқу |
|
|
|
Керекті құрал-жабдықтар мен көрнекіліктер: |
Оқулық, маркерлер,карточкалар,суреттер, плакттар |
|
|
|
Бастапқы білім |
Сын есім |
|
|
|
Уақыт |
Мұғалімнің әрекеті |
||
|
|
|
||
|
5-7 минут |
Ширату «Бұл кім?» Топқа бөлу (Сөздермен 2 топқа бөлу) |
||
|
|
Мағынаны тану |
||
|
5-6 минут |
Оқулықпен
жұмыс. Оқушылар мәтіннің тақырыбына қарап , оның мазмұнын болжайды.Мәтінді мәнерлеп оқып, мазмұнына талдау жасайды.Негізгі ойды анықтайды.Мәтіннен сын есімдерді және күрделі зат есімдерді табады. Аквариум стратегиясы бойынша сынып 2 топқа біріктіріледі.Сұраққа жауап беретін топ шеңбердің ішінде отырады.Ал сұрақ қоятын топ шеңбердің сыртында тұрады. ҚБ: От шашау 62-жаттығу Өлеңді қатесіз көшіріп сын есімді табады. 63-жаттығу Сөз таптарын қайталу жұмыстары жүргізіледі.Сын есімдерді тиісті зат есімдермен сәйкестендіреді.Жұмыстарын топта жариялайды. ҚБ: Смайликтер |
||
|
|
Сергіту сәті. Есімнен сөйлем құрастыру |
||
|
|
64-жаттығу Мәтінді қатесіз көшіріп жазады.Мәтіндегі сын есімдерді тауып сұрақ қояды. 65-жаттығу Өлеңді оқытып, сын есімдерді табады.Сын есімдерге сұрақ қояды.Өлең мазмұны бойынша әңгіме құрастырады. ҚБ:Өзін-өзі бағалау әдісі
|
||
|
|
Сабақты бекіту |
||
|
3-4 минут
|
Шығармашылық тапсырма орындатылады.
ҚБ: От шашу |
||
|
2-3 минут |
Рефлексия. «Өз жұмысыңды бағала »
|
||
|
|
Қосымша мәліметтер |
||
|
|
Өткізілген сабақ бойынша мұғалімжазбасы: Сабақ барысында қолданылған әдіс-тәсілдер : Смайликтер; Бас бармақ әдісі, Өзін –өзі бағалау әдісі, от шашу. Жүргізілген жұмыс түрлері қаншалықты тиімді: Оқушылардың белсенділігі: |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ. Балықшы мысық. сын есім. қазақ тілі 2-сынып
Ашық сабақ. Балықшы мысық. сын есім. қазақ тілі 2-сынып
|
Тақырыбы: Сын есім Балықшы мысық Пәні: Қазақ тілі Сыныбы: 2 сынып Күні:23.04.2018ж |
Мұғалім:Куттыгулова Индира Талапкалиевна Қатысты:8 |
|
|
|
Оқу мақсаттар: |
2.2.3.1. Мәтін мазмұнын анықтауға бағытталған сұрақтар құрастыру және жауап беру |
|
|
|
Сабақ мақсаттары: |
Барлық оқушылар: Мәтінді мәнерлеп оқи алады Оқушылардың көпшілігі: Мәтін мазмұнына талдау жасай алады Кейбір оқушылар: Мәтінді мәнерлеп оқи аладымазмұнына талдау жасай алады және сахналап қоя алады.
|
|
|
|
Тілдік мақсат |
Алабұға |
|
|
|
Құндылықтарды дарыту |
Оқушыларды топтық жұмыс кезінде бір –біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.Оқушыларды сабақ барысында ынтымақтастық атмосферасын қалыптастырамын |
|
|
|
Пәнаралық байланыс |
Әдебиеттік оқу |
|
|
|
Керекті құрал-жабдықтар мен көрнекіліктер: |
Оқулық, маркерлер,карточкалар,суреттер, плакттар |
|
|
|
Бастапқы білім |
Сын есім |
|
|
|
Уақыт |
Мұғалімнің әрекеті |
||
|
|
|
||
|
5-7 минут |
Ширату «Бұл кім?» Топқа бөлу (Сөздермен 2 топқа бөлу) |
||
|
|
Мағынаны тану |
||
|
5-6 минут |
Оқулықпен
жұмыс. Оқушылар мәтіннің тақырыбына қарап , оның мазмұнын болжайды.Мәтінді мәнерлеп оқып, мазмұнына талдау жасайды.Негізгі ойды анықтайды.Мәтіннен сын есімдерді және күрделі зат есімдерді табады. Аквариум стратегиясы бойынша сынып 2 топқа біріктіріледі.Сұраққа жауап беретін топ шеңбердің ішінде отырады.Ал сұрақ қоятын топ шеңбердің сыртында тұрады. ҚБ: От шашау 62-жаттығу Өлеңді қатесіз көшіріп сын есімді табады. 63-жаттығу Сөз таптарын қайталу жұмыстары жүргізіледі.Сын есімдерді тиісті зат есімдермен сәйкестендіреді.Жұмыстарын топта жариялайды. ҚБ: Смайликтер |
||
|
|
Сергіту сәті. Есімнен сөйлем құрастыру |
||
|
|
64-жаттығу Мәтінді қатесіз көшіріп жазады.Мәтіндегі сын есімдерді тауып сұрақ қояды. 65-жаттығу Өлеңді оқытып, сын есімдерді табады.Сын есімдерге сұрақ қояды.Өлең мазмұны бойынша әңгіме құрастырады. ҚБ:Өзін-өзі бағалау әдісі
|
||
|
|
Сабақты бекіту |
||
|
3-4 минут
|
Шығармашылық тапсырма орындатылады.
ҚБ: От шашу |
||
|
2-3 минут |
Рефлексия. «Өз жұмысыңды бағала »
|
||
|
|
Қосымша мәліметтер |
||
|
|
Өткізілген сабақ бойынша мұғалімжазбасы: Сабақ барысында қолданылған әдіс-тәсілдер : Смайликтер; Бас бармақ әдісі, Өзін –өзі бағалау әдісі, от шашу. Жүргізілген жұмыс түрлері қаншалықты тиімді: Оқушылардың белсенділігі: |
||
шағым қалдыра аласыз













