|
Сабақтың тақырыбы: |
Денсаулықты сақтау жолдары |
||
|
Уақыты: |
Мұғалімнің аты-жөні: Мамытбекова Ж.Б |
||
|
Сыныбы 7 |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспағандар: |
|
|
Белгілі бір оқыту мақсаты; Осы сабақтың сол мақсатқа қол жеткізуде тигізетін үлесі |
7Т/А2 Әртүрлі жанрдағы мәтіндерді талдау |
||
|
Оқу мақсаты |
Жанрлық және стильдік ерекшеліктеріне сай көркемдегіш құралдарды орынды қолдана отырып, шағын мақала, нұсқаулық, әңгіме құрастырып жазу. |
||
|
Сабақ мақсаты |
Диалог, монолог, полилогтердегі (интервью, пікірталас, жаңалық, ән, көркем әдеби шығармалардан үзінді) автор көзқарасы мен көтерілген мәселені талдай алады. |
||
|
Пәнаралық байланыс |
Биология |
||
|
Бағалау критерийі |
1.Негізгі айтар ойын түсінеді, дәлелдер келтіре отырып нақтылай алады. 2. Көзқарастарды дәлелдей алады 3. Қорытынды шығарады |
||
|
Тілдік мақсаттар |
Оқушылар түсінеді және сипаттайды... Диалог және жазылымға пайдалы тіркестер: Менің байқағаным,... Менің ойымша,... ... деп ойлаймын... Менің дәйегім... |
||
|
Осыған дейінгі меңгерілген білім |
«Денсаулық және қоршаған орта» |
||
|
Жоспар |
|||
|
Сабақ кезеңдері |
Жоспарланған іс - әрекеттер |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 5 минут |
Сәлемдесу. Оқушыларды түгендеу. Сабақтың мақсатымен және күтілетін нәтижелермен таныстыру. Алдыңғы сабақта өткендерді еске түсіру. Адамның хал- ахуалын жақсартуға бағытталған іс-шаралар туралы нұсқаулық жаз. Онда тыныс белгілерін дұрыс қолдан. |
cлайд |
|
|
Сабақтың ортасы 5 минут
Тыңдалым тапсырмасы 7 мин
Оқылым 4 мин
Айтылым тапсырмасы 5 мин Жазылым тапсырмасы 5 минут 3 минут
1 минут |
Оқушылар кеспе қағаздарды алу арқылы топқа бөлінеді. Қағазда мақалдың бір сыңары ғана жазылған, екінші сыңарын оқушылар өздері тауып, бүгінгі тақырыпты анықтайды. Демек, бүгінгі тақырып «Денсаулықты cақтау жолдары» Оқушыларға бейнематериал көрсету. Бейнематериал бойынша балалардың пікірін білу. 4 топқа «Тіршіліктің төрт тірегі» мәтінді бөліп беру. 1-топ Күн сәулесі туралы 2-топ Ауа 3-топ Су 4-топ Топырақ Мәтіндегі қос нүкте мен үтір, сызықшаның қойылу себебін айт. Үлгі: Ертеректе өмір сүрген даналар дүниедегі бүкіл тіршіліктің негізі төрт нәрседеп білген: Күн, Ауа, Су және Жер.(т.сіндірмелі мәнде келген сөйлемдердің аражігіне қойылған) Күн сәулесі жетіспеген жағдайда балаларда мешел пайда болады: бұл сырқат кезінде омыртқа қисаяды.(себеп мәнді сөйлем салдар мәнді сөйлем бұрын келіп тұр) Мәтіндегі қос нүкте мен үтір, сызықша қойылған сөйлемдерді көшіріп жаз.. «Себет» кері байланысы. Бүгінгі сабақтан қандай жаңа мәлімет алдыңыз ? Алған біліміңді себетке салыңыз. Ү/Т: «Денсаулығым – байлығым» тақырыбына ақпарат жазып келу. |
Кеспе қағаздар
видео
|
|
|
Сабақтың соңы 3 минут |
Рефлексия Екі жұлдыз, бір тілек |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ "Денсаулықты сақтау жолдары" 7 сынып
Ашық сабақ "Денсаулықты сақтау жолдары" 7 сынып
|
Сабақтың тақырыбы: |
Денсаулықты сақтау жолдары |
||
|
Уақыты: |
Мұғалімнің аты-жөні: Мамытбекова Ж.Б |
||
|
Сыныбы 7 |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспағандар: |
|
|
Белгілі бір оқыту мақсаты; Осы сабақтың сол мақсатқа қол жеткізуде тигізетін үлесі |
7Т/А2 Әртүрлі жанрдағы мәтіндерді талдау |
||
|
Оқу мақсаты |
Жанрлық және стильдік ерекшеліктеріне сай көркемдегіш құралдарды орынды қолдана отырып, шағын мақала, нұсқаулық, әңгіме құрастырып жазу. |
||
|
Сабақ мақсаты |
Диалог, монолог, полилогтердегі (интервью, пікірталас, жаңалық, ән, көркем әдеби шығармалардан үзінді) автор көзқарасы мен көтерілген мәселені талдай алады. |
||
|
Пәнаралық байланыс |
Биология |
||
|
Бағалау критерийі |
1.Негізгі айтар ойын түсінеді, дәлелдер келтіре отырып нақтылай алады. 2. Көзқарастарды дәлелдей алады 3. Қорытынды шығарады |
||
|
Тілдік мақсаттар |
Оқушылар түсінеді және сипаттайды... Диалог және жазылымға пайдалы тіркестер: Менің байқағаным,... Менің ойымша,... ... деп ойлаймын... Менің дәйегім... |
||
|
Осыған дейінгі меңгерілген білім |
«Денсаулық және қоршаған орта» |
||
|
Жоспар |
|||
|
Сабақ кезеңдері |
Жоспарланған іс - әрекеттер |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 5 минут |
Сәлемдесу. Оқушыларды түгендеу. Сабақтың мақсатымен және күтілетін нәтижелермен таныстыру. Алдыңғы сабақта өткендерді еске түсіру. Адамның хал- ахуалын жақсартуға бағытталған іс-шаралар туралы нұсқаулық жаз. Онда тыныс белгілерін дұрыс қолдан. |
cлайд |
|
|
Сабақтың ортасы 5 минут
Тыңдалым тапсырмасы 7 мин
Оқылым 4 мин
Айтылым тапсырмасы 5 мин Жазылым тапсырмасы 5 минут 3 минут
1 минут |
Оқушылар кеспе қағаздарды алу арқылы топқа бөлінеді. Қағазда мақалдың бір сыңары ғана жазылған, екінші сыңарын оқушылар өздері тауып, бүгінгі тақырыпты анықтайды. Демек, бүгінгі тақырып «Денсаулықты cақтау жолдары» Оқушыларға бейнематериал көрсету. Бейнематериал бойынша балалардың пікірін білу. 4 топқа «Тіршіліктің төрт тірегі» мәтінді бөліп беру. 1-топ Күн сәулесі туралы 2-топ Ауа 3-топ Су 4-топ Топырақ Мәтіндегі қос нүкте мен үтір, сызықшаның қойылу себебін айт. Үлгі: Ертеректе өмір сүрген даналар дүниедегі бүкіл тіршіліктің негізі төрт нәрседеп білген: Күн, Ауа, Су және Жер.(т.сіндірмелі мәнде келген сөйлемдердің аражігіне қойылған) Күн сәулесі жетіспеген жағдайда балаларда мешел пайда болады: бұл сырқат кезінде омыртқа қисаяды.(себеп мәнді сөйлем салдар мәнді сөйлем бұрын келіп тұр) Мәтіндегі қос нүкте мен үтір, сызықша қойылған сөйлемдерді көшіріп жаз.. «Себет» кері байланысы. Бүгінгі сабақтан қандай жаңа мәлімет алдыңыз ? Алған біліміңді себетке салыңыз. Ү/Т: «Денсаулығым – байлығым» тақырыбына ақпарат жазып келу. |
Кеспе қағаздар
видео
|
|
|
Сабақтың соңы 3 минут |
Рефлексия Екі жұлдыз, бір тілек |
|
|
шағым қалдыра аласыз














